Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETSİZ] QBus-İnventory To ESX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
insanları bekletip ücretsiz paylaşıcaz diyip satılması bir garip

Dostlar Bence adamın kafasını yemeye gerek yok. Paylaşmadı olsun. Sadece bazılarımızın hakkına girdi bekleterek. ama kendi kararı. Bu yüzden paylaşılmadı diye içinizi yiyip başkalarına kışkırtmanıza gerek yok

Oyun bu sonuçta öyle değilmi? umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi

Oyun bu sonuçta öyle değilmi? umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi
sen dediklerinde sonuna kadar haklısın fakat + olarak eklemek istiyorum bu şahıs ücretli vere4ceği bir şey için böyle bir konu açıp tonlarca insanı bekletemez yaptığı onun boynuna şimdi bir yetkiliye yazıp bu konu hakkında konuşmaya çalışacağım iyi günler .)

Arkadaşlar heveslendiniz biliyorum özür dilerim hepiniz den ama işlerim den dolayı ve rainmw ile aram bozulduğu için ben proje den ayrıldım elimdeki dosyaları Baran arkadaşıma verdim tamamladı bu konular da fazla bilgim yok paylaşım yaparım çok açık var bana küfür edersiniz. Baran arkadaşımız paylaş derse bana bende bendeki halini paylaşımını yaparım sizlere. ( Konuyu açan RainMw ) ben değilim. İyi geceler.

Arkadaşlar heveslendiniz biliyorum özür dilerim hepiniz den ama işlerim den dolayı ve rainmw ile aram bozulduğu için ben proje den ayrıldım elimdeki dosyaları Baran arkadaşıma verdim tamamladı bu konular da fazla bilgim yok paylaşım yaparım çok açık var bana küfür edersiniz. Baran arkadaşımız paylaş derse bana bende bendeki halini paylaşımını yaparım sizlere. ( Konuyu açan RainMw ) ben değilim. İyi geceler.
Böyle olcağını başında anlamıştım

Arkadaslar elinde olan varsa qb inv , qb weapons , ve shops u orjinal qb olarak atabilecek var mı

1.5₺ fark ile np envanterde istermisiniz
esx olarak degil qb haliyle istiyorum ve su esx e cevirelenlerin sanki sifirdan kendileri yazmis gibi tripleri insanı sıkıyor gercekten leak ten alıp esx e cevirince sanki sıfirdan kendi yazmış gibi davranılmasına gerek yok tmm emek var ama cogunlukla bu tarz insanlarin forumda asalayıcı tavirlarina denk geliyorum ve insanın canını sıkıyor bu durum, seni kastetmiyorum üzerine alınma lütfen ama durum böyle,elinde olan varsa inceleyecektim eger becerirsem cevirmeye calisacaktim.

Arkadaşlar ben size demiştim şuan discord adresime gelip çoktan satış almıştınız :D reklamı da koyip şöyle ohh

baya çevirmişsiniz kanka tebrikler çok başarılı WOQĞEJKWQOEĞJQW

knk sen gidipte bedava yazarsan oraya tamam herkes gelicek ama knk o konu başlığını düzeltir boşuna beklettirme hazır olunca konu başlığını geriye çevirip güncel atarsın herkes indirir hani burada bizi bekletmenin bi anlamı yok dediğimi yapman en mantıklısı.

knk sen gidipte bedava yazarsan oraya tamam herkes gelicek ama knk o konu başlığını düzeltir boşuna beklettirme hazır olunca konu başlığını geriye çevirip güncel atarsın herkes indirir hani burada bizi bekletmenin bi anlamı yok dediğimi yapman en mantıklısı.
katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!