Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETSİZ] QBus-İnventory To ESX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikinis

Üye
FT Kullanıcı
Discord
mikimaysw
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar qb-inventory ve eklentilerinin uçuk kaçık fiyatlara satıldığını görünce arkadaşım RainMW kendisi convertledi ve ücretsiz paylaşma kararı aldık 3 saatlik bir işlem için inanılmaz fiyatlar istendiği için yakın zamanda paylaşımını yapacağız tüm her şey fix çalışmayan bir fonksiyonu yok sadece itemleri DB den değil Configden çekiyor arkadaşım müsait olduğunda DB den itemleri çektirince paylaşımını yapacağım

MOD Edit: Konu başka bir üyemiz tarafından paylaşılmıştır Konu ücretliye çekildiği için de konu kapatılmıştır.

Konu linki paylaşılan:

42132 42133 42134 42135 42136
42137 42138 42139

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar qb-inventory ve eklentilerinin uçuk kaçık fiyatlara satıldığını görünce arkadaşım RainMW kendisi convertledi ve ücretsiz paylaşma kararı aldık 3 saatlik bir işlem için inanılmaz fiyatlar istendiği için yakın zamanda paylaşımını yapacağız tüm her şey fix çalışmayan bir fonksiyonu yok sadece itemleri DB den değil Configden çekiyor arkadaşım müsait olduğunda DB den itemleri çektirince paylaşımını yapacağımEkli dosyayı görüntüle 42132Ekli dosyayı görüntüle 42133Ekli dosyayı görüntüle 42134Ekli dosyayı görüntüle 42135Ekli dosyayı görüntüle 42136
Ekli dosyayı görüntüle 42137Ekli dosyayı görüntüle 42138Ekli dosyayı görüntüle 42139
Ellerinize sağlık, fakat config'den çekmesi bence daha iyi

DF
+rez
db den çekince efso olur birde dendiği gibi sorunsuzsa tadından yenmez :D

DF
Merhaba dostum , biz satıyoruz da kanıtlayabilir misin sslerde gördüğüm kadarıyla haçsızın paylaştığı envanter ve qbus apartman sistemi vs. görüyorum onları da mı esx çevirdin yoksa qbus frameworkten mi ss attın?

DF
bütün bugları fixlimi hani 3 saatlik bir işlem ya :D

DF
Kardeş. Satıyorsun Diye ne kadar kötüledin yav envanteri. sıkıntıyı yok ben taraftan ben bugları fixlerim ve paylaşırım
kötülemedim yardımcı oldum kanki , envanter fixli bir şekilde olursa disc m3 np vb. envaterlerin hepsini 5'e katlayabilecek düzeyde niye kötüliyim

DF
kötülemedim yardımcı oldum kanki , envanter fixli bir şekilde olursa disc m3 np vb. envaterlerin hepsini 5'e katlayabilecek düzeyde niye kötüliyim
Iyi o zaman. Bence convertlemek kolay. fonksiyonlari es_extendede gore cevirdikten sonra bisey kalmiyor lakin dupe olaylari falanda onemli. lunny knk dupe dedigin nerde dupe var

DF
Iyi o zaman. Bence convertlemek kolay. fonksiyonlari es_extendede gore cevirdikten sonra bisey kalmiyor lakin dupe olaylari falanda onemli. lunny knk dupe dedigin nerde dupe var
çok fazla var swaplarda slot mantığını yanlış yazmış qbus o yüzden item swaplarken nadiren dupe oluyor onun dışında evidence - stash gibi bir çok yerde anında yapılabiliyor. Tabi bunları fixlemek çok basit nasıl dupe landığını anlarsan :)

DF
Konu altındaki konu ile alakasız mesajlar tarafımca silinmiştirç​

DF
Envanter Cok iyi bi envanter bana gore. Paylasilmasi piyasaya zarar versede yinede cok iyi oldu. zaten motele falan entegre etmesini bilen icin cok iyi bi envanter

DF
Envanter Cok iyi bi envanter bana gore. Paylasilmasi piyasaya zarar versede yinede cok iyi oldu. zaten motele falan entegre etmesini bilen icin cok iyi bi envanter
kanka ilk bugları fixle sonrasına biz yardım edelim gerekirse sıkıntı yok

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!