Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] TLH-QB V2 DÜŞÜK RESMON YÜKSEK FPS

TLH GÜNCELLEMELER

- Polisler için silah ruhsatı verme komutu hali hazırda vardı bunu daha rahat kayıt altına alabilmek için database oluşturuldu böylelikle silah ruhsatı verilen kişilerin kayıtı daha rahat alınacak.
- Meth eklendi.
- İllegal mantar mesleği eklendi.
- Polis tableti değiştirildi.
- Animasyon menüsü değiştirildi.
- Polis bildirimleri değiştirildi.
- Kasabaya özel ymapi ile eczane eklendi.
- Kazı kazan eklendi. Marketten kazı kazan satın alabiliyorsunuz.
- Dövmeleri silebildiğiniz dövmeci eklendi.

SPOILER_unknown.png

SPOILER_unknown.png

unknown.png

ehcjsl1_1.png

+rep Eline sağlık iyi satışlar

Konu altındaki baltalayıcı mesajlar tarafımca temizlenmiştir,
İyi forumlar.

Aslında burda laot haklı paket alıntı fakat forum kurallarında bunu yapmak yasak değil , fakat alıcak kişiler bunu göz önüne alarak almalı. Bir kaç güncelleme ve bugfix yapılmış .

Aslında burda laot haklı paket alıntı fakat forum kurallarında bunu yapmak yasak değil , fakat alıcak kişiler bunu göz önüne alarak almalı. Bir kaç güncelleme ve bugfix yapılmış .
53592

Anlıyorum eleştirin için teşekkür ederim dostum

Paketin ile onların paketinin arasında ne kadar fark var dostum? Her QB paket seninki mi?
laOT konuma daha fazla müdahil olma dostum teşekkür ederim eleştirilerin için.

laOT konuma daha fazla müdahil olma dostum teşekkür ederim eleştirilerin için.
Dostum gerçekten garip birisin OT diyerek kendini mi yüceltiyorsun? Paketinin durumundan bahsediyoruz nickname ile dalga geçiyorsun garipsin ya .d

Dostum gerçekten garip birisin OT diyerek kendini mi yüceltiyorsun? Paketinin durumundan bahsediyoruz nickname ile dalga geçiyorsun garipsin ya .d
Paketin durumundan bahsetin bende teşekkür ettim? Zaten en iyisi sizmişsiniz gibi hareketleriniz bitiriyor beni başka bir şey yoksa tekrardan teşekkür ederim eleştirin için.

+ Güncel

+ Güncel

resmon değerleri çok iyi,elinize sağlık

+ Güncel

+ Güncel

Referanslar Güncellendi

+ GÜNCEL

YENİ BAŞLADIGIMIZ M3 PAKET İÇİN DİSCORDUMUZA GELEBİLİR VE ÖN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
TİCKET AÇARAK PAKETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİYE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!