Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] TLH-M3-INFINITY V1 GUNCEL SCRIPTLER DUSUK RESMON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
55135

satış konusu bu gün referanslar 18 gün önce atılmıs güzel. Discord linklerini atta bi doğrulayalım öyle sunucu var mı.

DF
dostum dostum ah dostum para kazanmak o kadar kolay değil dostum

DF
Bir sunucu sahibi olarak söylüyorumki bu kadar ayıp bir şey olamaz. Arkadaşımın Viber Viber ın insanlara kullansın diye paylaştığı paketin aynısını gidip kendin yapmışsın gibi insanlara paralı satman çok ama çok saçma. Eğer gerçekten para kazanmak istiyorsan namusun ile gider uğraşır kendi paketini yazarsın sonra buraya gelip onu satışa koyduğunda emin olabilirsinki kimse sana laf demez ve laf demeye hakkı yoktur git bir şeyleri başar çalma.

DF
Envanter her yerde bulunan bir Envanter, f3 menü de aynı şekilde, log sistemi geçenlerde paylaşılan sistem seninle alakası yok paylaştığın pakette zaten log sistemi mevcut değil sanırım. Eve geçince W4SK roleplaye ait data kayıtlarım duruyor ise kanıt niteliğinde atacagım. Maalesef her şey sizin elinizden çıkmıyor.

İyi forumlar dilerim.
Herşeyin bizim elimizden çıkmadığına emin misin :D

DF
-rep, free olan bir pakete 2 3 script ekleyip infinity adında satmak acizliktir.

DF
-rep, viber free kokusu geldi

DF
yazık cidden yazık :D millete laf edip free paketi satmak
fx ekibi olarak yaptıgın pakette her kod satırını kendiniz yazdıgınız bir adet script gösterir misiniz kanka :d arkadaşın telefondan falan bahsediyordu onu da göstersenize aşırı derecede merak ettim
Adsz.png

DF
fx ekibi olarak yaptıgın pakette her kod satırını kendiniz yazdıgınız bir adet script gösterir misiniz kanka :d arkadaşın telefondan falan bahsediyordu onu da göstersenize aşırı derecede merak ettim
Adsz.png

paket 1200tl değil 1, 2 illegal sistemlerin hepsi monoya ait logları vs bulunuyor. telefon olayını bilmiyorum + olarak senin free scriptleri alıp paketine ekleyip sonra tlH-BANKING yazman ayrı acayip :D

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!