Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] TLH-QB V2 DÜŞÜK RESMON YÜKSEK FPS

Ekli dosyayı görüntüle 53592

Anlıyorum eleştirin için teşekkür ederim dostum
Gördüğüm kadarıyla ürünüme laf atmışsın bu durumda cevap hakkı doğuyor. Paketin içeriğine bakarak hiçbir qbcore pakette bulamayacağın şeyler olduğunu görebilirsin fakat senin paketinin açıkça leaklenmiş versiyonlardan toplanmış olduğu belli benim paketimde öyle olsaydı banada laf ederlerdi canım benim :)

Gördüğüm kadarıyla ürünüme laf atmışsın bu durumda cevap hakkı doğuyor. Paketin içeriğine bakarak hiçbir qbcore pakette bulamayacağın şeyler olduğunu görebilirsin fakat senin paketinin açıkça leaklenmiş versiyonlardan toplanmış olduğu belli benim paketimde öyle olsaydı banada laf ederlerdi canım benim :)
aynı paketin farklı farklı kişilerle bir çok satış konusu var kanka, zaten paketine de laf söylememiştim ama üstüne alındıysan bir şey diyemem kusura bakma gayette beğendiğim bir paket açıkcası

aynı paketin farklı farklı kişilerle bir çok satış konusu var kanka, zaten paketine de laf söylememiştim ama üstüne alındıysan bir şey diyemem kusura bakma gayette beğendiğim bir paket açıkcası
yok benim paketi göstermişsinde fotoda o yüzden dedim neyse teşekkür ederim

+ UP
! tlhT#1881

TEST SUNUCUMUZ MEVCUTTUR
QBTOESX PAKETİMİZ YAKINDA SİZLERLE

+ UP
!!!!!%50 INDIRIM FIRSATINI KAÇIRMA!!!!!
! tlhT#1881

TEST SUNUCUMUZ MEVCUTTUR

+ UP
!!!!!%50 INDIRIM FIRSATINI KAÇIRMA!!!!!
! tlhT#1881

TEST SUNUCUMUZ MEVCUTTUR

olm bu bildiğimiz qbv3 :D

bruh

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!