Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sözde Developer'ın Sözde Dandik Paketi

lufeyr

Üye
FT Kullanıcı
Discord
lufeyr
Öncelikle selamlar, ekte gördüğünüz şahıs kendisine developer demekte ve paketim var hazır tam paket diye dolaşmakta forumda da paketinin ilanı var, paket kesinlikle tam değil her şey yarım yamalak ve paketi düzenlemek için de ekstra developer parası alıyor kendisi. Ödemesini yaptım ve paketi düzenlemesini istedim lakin eksikler çok fazla olmaya başladı ve bunları ben ona script atmadan düzeltmedi hem paketi ben düzenledim hem de ben oluşturdum aslında buna rağmen kendisi 190 TL'mi aldı ve şuan iade istememe rağmen vermiyor. Son çareniz olsa dahi bu şahısla iş yapmamanızı öneririm onun yerine kendiniz lua izleyerek yapın daha iyi ve bu arada kendisine son bir şans daha tanıyorum paramı hâlâ iade etmez ise gerekli işlemleri yapmaktan çekinmeyeceğim.

DF

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210815_115627_com.discord.jpg
    Screenshot_20210815_115627_com.discord.jpg
    65.5 KB · Görüntüleme: 542
Bende neden bana paket fiyatı sordu diye merak ediyordum

DF
aynen kanka ödemeyi hiç bir resmi kayıta dökmeden yapıp gerekli işlemlere başvur sarar seni

DF
Öncelikle selamlar, ekte gördüğünüz şahıs kendisine developer demekte ve paketim var hazır tam paket diye dolaşmakta forumda da paketinin ilanı var, paket kesinlikle tam değil her şey yarım yamalak ve paketi düzenlemek için de ekstra developer parası alıyor kendisi. Ödemesini yaptım ve paketi düzenlemesini istedim lakin eksikler çok fazla olmaya başladı ve bunları ben ona script atmadan düzeltmedi hem paketi ben düzenledim hem de ben oluşturdum aslında buna rağmen kendisi 190 TL'mi aldı ve şuan iade istememe rağmen vermiyor. Son çareniz olsa dahi bu şahısla iş yapmamanızı öneririm onun yerine kendiniz lua izleyerek yapın daha iyi ve bu arada kendisine son bir şans daha tanıyorum paramı hâlâ iade etmez ise gerekli işlemleri yapmaktan çekinmeyeceğim.
Ben size dilediğiniz gibi test ettirmiştim siz kendiniz sattın aldınız istediğiniz gibi test edebilirsiniz dedim.

DF
Vds komisyoncuları bitti paket komisyoncularımı basladı iyice çöp ettiler bu alemi

DF
Anlam veremediğim konu şu, bazıları var fivem'e yeni yeni başlamış ama bir yerden gördükleri ile kendini çok iyi sanıp başımıza ben developer'im diye geçiniyorlar. Fivem'in bitmesinde ki en büyük neden de bu. Yukarıdaki arkadaşı neredeyse ilk defa gördüm bug fix vs vs yazmış yani sadece görebildiğim için yorum yapacağım FiveM'e yeni başladığın an 1-2 birşey öğreyip bug fix yapmaya calısıp paket satmak ne kadar doğru?

DF
Anlam veremediğim konu şu, bazıları var fivem'e yeni yeni başlamış ama bir yerden gördükleri ile kendini çok iyi sanıp başımıza ben developer'im diye geçiniyorlar. Fivem'in bitmesinde ki en büyük neden de bu. Yukarıdaki arkadaşı neredeyse ilk defa gördüm bug fix vs vs yazmış yani sadece görebildiğim için yorum yapacağım FiveM'e yeni başladığın an 1-2 birşey öğreyip bug fix yapmaya calısıp paket satmak ne kadar doğru?
++

DF
+

DF
artık senin paraya yemeksepetinden bi zurna gömer knk geçmiş olsun :D

DF
geçmiş olsun dostum. @S1NGLE ab görüyorsmun olayı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!