Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

1 numaralı dolandırıcı/sözde geliştirici kimdir ?

• Konbuyu başlatan poppaa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 57
  • Görüntüleme 4K
Bu tür basit olayları neden uzatıyorsunuz,neden sürekli kavga ediyosunuz,neden birbirinizle laf dalaşına giriyorsunuz buraya forum diye gelen arkadaşlar paylaşımlardan çok tartışma içerikli mesajlar görüyor yapmayın böyle varsa aranızda bir sorun yazın discordunuzdan.​

DF
Böyle yapmasına bile gerek yok, yalan söylediğinin çok iyi farkında lildopeee lildopeee.​
kanka ben arkada rocket league oynuyodum benim ne suçum var
blood inanıyor sen niye inanmıyorsun beni bağlamıyor konu

diyelim ki fake hesap açtım benim e postamın ismi orada koskoca yazacağını tahmin etmeyecek kadar salakmıyım

DF
Son düzenleme:
Her alanda birbirimize laf sokmak veyahut gömmek yerine övsek nasıl olur beyler ? Hak edene hak ettiğini vermek lazım. Blood u tanırım severim dope yide tanırım severim hiçbirinin zararı olmadı bence biraz yersiz tartışmalara son verip işimize bakalım.

DF
dope senlik bir sıkıntı yok zaten kanka arkadaşların benimle problemi var galiba benimle problemi olanlar için buyrun discordum: _Bloood#7888 7/24 ne zaman yazarsanız gelirim sesli/sessiz farketmez

DF
kim kimi dissliyor anlamadım ama buraya cumhurbaşkanlığı falan bakmıyor kendinizi disslemeniz kendinize yazık etmeniz demektir.

DF
Arkadaşlar Hadi kapatalım konuyu. artık dost olun işte. Ne kadar sürer düşmanlık. eleştirmeyi bilmiyorsunuz sonra nerde merhamet. herkes birbiriyle dost olsa satış yaparken bile samimi olsa dünya tersmi döner?!.

DF
dope senlik bir sıkıntı yok zaten kanka arkadaşların benimle problemi var galiba benimle problemi olanlar için buyrun discordum: _Bloood#7888 7/24 ne zaman yazarsanız gelirim sesli/sessiz farketmez
aynen öyle

DF
sadece şunu demek isterim. Devlet Buraya göz atmıyor diye birbirinizi yemek zorundamısınız?. Eleştiri iyi bişeydir ama yeterinde iyidir. Alçaltmak, linçlemek, zayıf düşürmek bize yakışmaz. hepimiz insanız ve hata yaparız ama biraz Türk gibi davranın. artık bıktım herkese aynı şeyi demekten. developerliğe gelince 1-2 gündür buradaki şeylerin kat kat daha iyi şeylerini yapabilen çok iyi yazılımcılar gördüm. hiçkimse bence herşeyden bilgisi olmadan kendisine developer demesin. Umarım anlamışsınızdır dediğmi. hiçkimseye laf sokmak gibi amacım yok. herkes doğru anlar İnşaAllah
+++++ Adam Aşırı Haklı Net Not : bu Mesajın Altına Sallayacak Kişiler Artık takmıyorum Sizleri Eleştirilere Açığım Ama Salaklığa Değil

DF
egonuz ne kadar alçaktaysa aklınız ve bilginiz o kadar yukarıdadır. Aklınız ve bilginiz ne kadar alçaktaysa egonuz o kadar yüksektedir :)

Harici yazılara takılmıyorum çünkü alakam değil ama bu yazı çok doğru kimseye demiyorum bu arada genelleme yapıyorum ha benim bildiğim işini iyi yapanlardan utku utku laot laot SirYavuz SirYavuz ve aramız kötü olsa bile lildopeee lildopeee aslında kendini geliştirici diye tanıtan developer diye gezinen arkadaşlar diğer developerlarla iş birliği yapıp fikir paylaşsa ortaya daha iyi şeyler çıkabilir kavga etmeniz bişey ifade etmez onun haricinde bilgisi olmayanlarıda aşağılamak tabikide saçma ve bundada genelleme yapmaktayım kişisel algılamayınız lütfen.

DF
Daha üniversite okumamış insanların ben geliştiriciyim diye dolanmalarını anlamıyorum. Youtube'den 2 video , Udemy'den 1 kurs bitirince maalesef developer olunmuyor.
Bu yazılım dillerini tam manasıyla bilen insanlar 4 yıl okul okuyor ve hala ben tam manasıyla developer oldum diyemiyor. Şimdi discordu açsam herhangi bir development odaklı sunucuya girsem , sağ taraftaki kullanıcıların yarısının discord durumu şekilli developer ünvanları vardır . Fakat hepsine özelden yazsan hiçbiri küçük çaplı bir projede bile bulunmamıştır. Bu insanların bu konularda daha alçakta olması gerekiyor bana kalırsa. Çünkü daha buz dağının görünen tarafını bile görmediler.

DF
yanlış bilmiyorsam o blood dediğin şahıs metin2 oynayıp allaha söven kişi :D?

DF
yine bombos ve fivemturk forumunda gormeyi hic sevmedigim konulardan bir tanesi, arkadaslar insanlarin profiline v.s gelistirici yazmasi neden sizleri bu kadar sinirlendiriyor anlam veremiyorum uzun zamandir bu forumdayim ve yillardir ayni olay var kim ne istiyorsa yazsin emin olun bu tarz seyleri konusmak yerine lua bilen arkadaslarin forumda lua ile ilgili insanlara ogretici bilgiler paylasmasi bu ise merakli olan birisi en azindan foruma girdiginde boyle developer tagli insanlarla dalga gecilen konular yerine lua nedir calisma mantigi ve benzeri konulari gorebilir veya sadece lua icin degil fivemin destekledigi diger dillerde buna dahil cunku bu durum artik sonsuz bir donguye girdi surekli boyle konular donuyor oturdugu yerden herkes tr piyasasi soyle boyle diyor tr community kotuye gidiyorsa bu tarz konular acmayarak iyilestirmeye baslayabiliriz. iyi forumlar dilerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!