Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

JAVA.JS BİZİ KANDIRDI VE İADE DE YAPMIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekala, alırken baktığınızı söylüyorsunuz, yani bu durumda siz bunu bu şekilde almayı kabul etmişsiniz.
Paketin boyutunun fazla olması iyi bir şey olduğu anlamına gelmiyor bu konudaki problem nedir onu ayrca anlayamadım.

Java Java açıklamanız nedir? içinde olan kıyafeti aracı çıkartıp hediye edicem diyip sonra niye şanslarını kaybettiler ? Bu nasıl bir satıcılık tam olarak ? Keyfine göre mi karar veriyorsun buna ? Oyun mu oynuyorsun yoksa ürün mü satıyorsun? Ödemeni anında alıp paketi 2 gün sonra kurmanın da mantığını açıklar mısın ayrı bir şekilde ? Sinemaya gitmeler vs ? O zaman ödemeni de 2 gün sonra al kurabileceğin gün teslim edeceğin gün ödemeni al ve kur.

Hakkında çok fazla şikayet konusu açılmaya başlandı son dönemde ya kendini toparlarsın iyi bir hizmet sağlarsın, çoluk çocuk işlerini bırakıp işini doğru yaparsın ya da bu forumda yakın zamanda ticaret yapamayacaksın.
Satılan paketlerin içinde genellikle kıyafet paketi araç paketi bulunmuyor öğrenciler kendileri bişeyler başarmaya çalışıyor diye yardımcı olim dedim kıyafet paketiniz ile araç paketi hediye edicem dedim ondan sonra haksız yalan yanlış konular açmışlar burda bana dedim bu terbiyesizlikten dolayı şansınızı kaybettiniz vermicem yani sattığım bişey değil 2 gün muhabbetinede gelirsek isterseniz link atarım paketin dedim isterseniz de ben kurarım bana sen kur dediler bende misafirim vardı anca kurabildim ondan öncede kuruyorum dediğimd oyaladılar eğer oyalamasalardı kurulmuştu zaten paketleri kendileri seçtiler daha doğrusu direk linkte atabilirdim
alırken incelediğimiz paket daha farklıydı ayrıca daha kurulmadan önce bütçe sıkıntısı çektiğimiz için iade sağlamasını rica ettik paketi incelemiş olsak bile iade hakkımızın olduğunu düşünüyorum ki arkadaş bize 1 tane doğru bilgi söylemedi sürekli yalanlar söyledi bizi oyaladı paketi biz kullanmayacağız iade sağlamasını o yüzden istedik

pakete 50gb diyerekte bize yeni bir vds aldırdı bu sayede ekstra 800tl cebine attı :D

(paket vdse yüklenmiş ama kurulum işlemi halen gerçekleşmemiş ve çoğu script teslim edilmemiş)
İade olmuyacağını söyledim size zaten sesde pakette ne gördüyseniz yedekleyip direk size verdim paket kaç gb olur dediniz kıyafet paketi ile araç paketi ile 50 yi bulur dedim onlar hariç şuan kaç gb sa o dur

DF
Satılan paketlerin içinde genellikle kıyafet paketi araç paketi bulunmuyor öğrenciler kendileri bişeyler başarmaya çalışıyor diye yardımcı olim dedim kıyafet paketiniz ile araç paketi hediye edicem dedim ondan sonra haksız yalan yanlış konular açmışlar burda bana dedim bu terbiyesizlikten dolayı şansınızı kaybettiniz vermicem yani sattığım bişey değil 2 gün muhabbetinede gelirsek isterseniz link atarım paketin dedim isterseniz de ben kurarım bana sen kur dediler bende misafirim vardı anca kurabildim ondan öncede kuruyorum dediğimd oyaladılar eğer oyalamasalardı kurulmuştu zaten paketleri kendileri seçtiler daha doğrusu direk linkte atabilirdim

İade olmuyacağını söyledim size zaten sesde pakette ne gördüyseniz yedekleyip direk size verdim paket kaç gb olur dediniz kıyafet paketi ile araç paketi ile 50 yi bulur dedim onlar hariç şuan kaç gb sa o dur
peki kıyafet ve araç paketi bulunmuyorsa bize niye gösteriyorsun onları pakete burdan bakabilirsiniz diyip gösterdin içindekilerin neler olduğunu söyledin şimdi hediye edicektim diyip kendini kandırıyorsun hexarp girip bakabilir zaten herkes hexarp deki scriptlerin olucağını söyledin bize yarısı yok ama scriptlerin ve araç ile kıyafet paketini eklemediğini söylüyorsun.

kanıtlarımızı da sunduk biz

DF

Kişilere neyi vaad ettiysen şimdi sıfırdan onun kurulumunu yapacaksınız, gösterdiğin paketi kur ve teslim et. Keyi olsun olmasın keyi senden temin etmeleri gerekmiyor, neyi gösterdiysen tam anlamı ile kıyafet paketi araç paketi ile birlikte onun kurulumunu yapıp 0 dan teslim et konu kapansın eğer bir hizmet sağlamayacaksan da iadesini geçmelisin. 2 farklı çözüm yolun var bu noktada, yok hediye edecektim yok şöyle yok böyle bir şey yok. Gösterdiğin pakette ney varsa kişilere keylerinin olup olmaması seni ilgilendiren bir durum değil bunlar onu kendileri temin etmeli, sen senin ürünlerinde gösterdiğin vaad ettiğin şeyi kişilere teslim edeceksin.

DF
peki kıyafet ve araç paketi bulunmuyorsa bize niye gösteriyorsun onları pakete burdan bakabilirsiniz diyip gösterdin içindekilerin neler olduğunu söyledin şimdi hediye edicektim diyip kendini kandırıyorsun hexarp girip bakabilir zaten herkes hexarp deki scriptlerin olucağını söyledin bize yarısı yok ama scriptlerin ve araç ile kıyafet paketini eklemediğini söylüyorsun.

kanıtlarımızı da sunduk biz
Size kıyafet paketi ile araç paketini vericeğime dahil bi kanıt gösterirmisin
Kişilere neyi vaad ettiysen şimdi sıfırdan onun kurulumunu yapacaksınız, gösterdiğin paketi kur ve teslim et. Keyi olsun olmasın keyi senden temin etmeleri gerekmiyor, neyi gösterdiysen tam anlamı ile kıyafet paketi araç paketi ile birlikte onun kurulumunu yapıp 0 dan teslim et konu kapansın eğer bir hizmet sağlamayacaksan da iadesini geçmelisin. 2 farklı çözüm yolun var bu noktada, yok hediye edecektim yok şöyle yok böyle bir şey yok. Gösterdiğin pakette ney varsa kişilere keylerinin olup olmaması seni ilgilendiren bir durum değil bunlar onu kendileri temin etmeli, sen senin ürünlerinde gösterdiğin vaad ettiğin şeyi kişilere teslim edeceksin.
Peki kıyafet paketi lisanslı kendileri temin edip kullana bilirler kurucağım paketlerine

DF
Size kıyafet paketi ile araç paketini vericeğime dahil bi kanıt gösterirmisin

Peki kıyafet paketi lisanslı kendileri temin edip kullana bilirler kurucağım paketlerine
Aynen öyle seni ilgilendiren bir durum yok ortada? Lisanslı ürünleri kendileri lisanslarını temin etmeliler. Sen gösterdiğin şeyi kur ve teslim et doğru bir şekilde üstüne düşeni yap. Kişilere satış yaparken de bunların lisanslı olduğunu kullanmak için lisansa sahip olduklarını ilettiğin sürece açık bir şekilde problem olmayacaktır.

DF
Aynen öyle seni ilgilendiren bir durum yok ortada? Lisanslı ürünleri kendileri lisanslarını temin etmeliler. Sen gösterdiğin şeyi kur ve teslim et doğru bir şekilde üstüne düşeni yap. Kişilere satış yaparken de bunların lisanslı olduğunu kullanmak için lisansa sahip olduklarını ilettiğin sürece açık bir şekilde problem olmayacaktır.
kıyafet paketi lisanssız demişti şimdi lisanslı diyor bu arkadaşın söylediği 1 doğru info yok maalesef biz iadeden yanayız çünkü arkadaşa güvenimizi yitirdik

DF
kıyafet paketi lisanssız demişti şimdi lisanslı diyor bu arkadaşın söylediği 1 doğru info yok maalesef biz iadeden yanayız çünkü arkadaşa güvenimizi yitirdik

İade için bir sebep yok ortada, size gösterilen paket kurulduğunda bir problem kalmayacak, geç kurması konusunda ise kendilerine ben gerekli uyarılarımı yaptım. Daha şeffaf ve net bir hizmet vermesi için de gerekli söyleyeceklerimi söyledim.

Size gösterilen ürün ve ürünler kurulup teslim edilecek.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!