Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

JAVA.JS BİZİ KANDIRDI VE İADE DE YAPMIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende diyorum sana bunu böyle dediğimi kanıtlarmısın
bunu deme amacın zaten o ya seste dediğin için kayıt da yok sen de yok aynı şekilde o yüzden kanıtlarmısın diyosun kendini akıllı zanetiğin için maalesef
ben bütün kanıtlarımı attım zaten ama senin kanıtlarını göremedik.

DF
Sado Sado Forumda kaç tane dolandırıcılık forumu var bu küçük kardeşimizin artık ne zaman uzaklaştırılacak? Uzaklaştırmadığınız süre boyunca daha kaç kişiyi dolandırdı Allah bilir.

DF
Sado Sado Forumda kaç tane dolandırıcılık forumu var bu küçük kardeşimizin artık ne zaman uzaklaştırılacak? Uzaklaştırmadığınız süre boyunca daha kaç kişiyi dolandırdı Allah bilir.
Vay dolandırıcı kardeşimde burdaymış tasarım yapmayıp para almaya devammı abisinin gülü abilerinin olduğu konulara gelirmiydin sen

DF
Dostlar merhabalar bu ister Java olsun ister başka insanlar olsun lütfen kimden ne alacaksanız lütfen etrafınıza danışın araştırın iki tarafı da tanımam ama ortada bir paket satın alındı ise bunu 3 gün sonra verilmesi yapılması düzeltilmesi içinden bir şey çıkartılması olması bana göre saçma geliyor zamanında fivem camiyasında bir çok kere bende satış yaptım büyük sunucularda geliştirme yaptım ama işimi aksatmadım kimse ile de laf dalaşmadım lütfen iş yaparken de bir şey alırken de iyi yapın işlerinizi sonrasında ne kavgaya ne de konu açmaya gerek kalmaz.

DF
Dostlar merhabalar bu ister Java olsun ister başka insanlar olsun lütfen kimden ne alacaksanız lütfen etrafınıza danışın araştırın iki tarafı da tanımam ama ortada bir paket satın alındı ise bunu 3 gün sonra verilmesi yapılması düzeltilmesi içinden bir şey çıkartılması olması bana göre saçma geliyor zamanında fivem camiyasında bir çok kere bende satış yaptım büyük sunucularda geliştirme yaptım ama işimi aksatmadım kimse ile de laf dalaşmadım lütfen iş yaparken de bir şey alırken de iyi yapın işlerinizi sonrasında ne kavgaya ne de konu açmaya gerek kalmaz.
maalesef haklısınız bizde arkadaşa güvendik kandık böyle oldu hiç kimseye güvenmemek lazım özellikle bu tarz insanlara

DF
.

DF
Son düzenleme:
Vay dolandırıcı kardeşimde burdaymış tasarım yapmayıp para almaya devammı abisinin gülü abilerinin olduğu konulara gelirmiydin sen
Kanıtlasana kardeşim , küçücüksün yaşına veriyorum hiç bir ortamda istenmiyorsun baban sanırsam eline eldiven giyip seviyor seni 3 - 5 kuruşuna çöksersin milletin anca kalitesiz herif

DF
Bende böyle bir gereksiz cevap bekliyordum iyi oldu yazdığın hayatında şuanki gibi bi halta yaramadığın gibi başarısızlık diliyorum kardeşim kendine iyi bak bi başarın olduğu zaman gel
Fivemde 4-5 kişiye paket satmak marifet değil malesef. Başarı ölçütün nedir onu da anlamış değilim. Ha eğer başarı ölçütünü script/paket veya bot satmak olarak ölçülendiriyor isen kendi tebeximde +500 satış geçmişim bulunuyor. Ha fivem olarak değerlendirmiyorsan durumu;
Gündelik hayatımda bir savunma sanayi şirketinde DevOps personeli olarak çalışıyorum bunun yanında da yurt dışı bir şirkette yarı zamanlı unreal engine blue print dev. olarak remote çalışmaktayım.
Bunlara bir başarıdan ziyade emeğimin karşılığı olarak bakmaktayım. Şuana kadar kimseyi dolandırmadım. Yaptığım işlerden memnun kalmayan kişi olsa dahi iademi atıp geçtim. Kusura bakmayın ama 3-4 kuruş kazanıcaz diye paranın kölesi olmayın. Size ödeme yapan insanların da bir şeyler bekleyerek ödeme yaptığını bilin.

bu mesajımın üzerine de daha yorum atmazsan sevinirim. Bilmediğin hayatlar hakkında varsayımlarda bulunarak kendini küçük düşürüyorsun ve gözlemlediğim kadarıyla da yaşı küçük bir bireysin. Hayatında başarılar

DF
eymenozerr eymenozerr Merhaba, yaşadığınız problem nedir ? Ne hizmet aldınız ? Ne kadar ödeme yaptınız? Hangi ödeme yaptığınız ürünün karışılığını alamadınız açıklayın. Ödeme kanıtı ile birlikte.

DF
eymenozerr eymenozerr Merhaba, yaşadığınız problem nedir ? Ne hizmet aldınız ? Ne kadar ödeme yaptınız? Hangi ödeme yaptığınız ürünün karışılığını alamadınız açıklayın. Ödeme kanıtı ile birlikte.
Java adlı arkadaş bize paket teslim edecekti fakat paket beklediğimiz gibi çıkmadı key almadığımız için çok şey eksildi ve paketi 3 gün kurmadı biz iade istedik iade olmaz dedi 3 gün sonra kurdu ve eksik kurdu kıyafet paketi bazı scriptler araba paketi vs eksikti biz hala iade etmeye çalışıyorduk 4 gündür iade etmemekte direniyor verdiği pakete 8.000tl diyip 3.000tlye düşürdü ama bu pakete ben 500tl vermem öyle söyleyeyim tamamen boş bir paket ayrıca paketi alırken bize çokca kez yalan söyledi paket 50gb dedi 7gb teslim etti şuanki paketiniz 50 oyuncuyu kaldırmaz hemen çöker dedi bizde iade talep ediyoruz tüm aldığımız herşeyin iadesini eğer iade etmiyorsa da forumdan banlanır ve başkalarına da aynı problemleri yaşatmazsa daha iyi olacağını düşünüyorum
Screenshot_2024-07-29-11-35-41-23_54e470555223d9cf2d95a0b1d7343730.jpg

DF
Java adlı arkadaş bize paket teslim edecekti fakat paket beklediğimiz gibi çıkmadı key almadığımız için çok şey eksildi ve paketi 3 gün kurmadı biz iade istedik iade olmaz dedi 3 gün sonra kurdu ve eksik kurdu kıyafet paketi bazı scriptler araba paketi vs eksikti biz hala iade etmeye çalışıyorduk 4 gündür iade etmemekte direniyor verdiği pakete 8.000tl diyip 3.000tlye düşürdü ama bu pakete ben 500tl vermem öyle söyleyeyim tamamen boş bir paket ayrıca paketi alırken bize çokca kez yalan söyledi paket 50gb dedi 7gb teslim etti şuanki paketiniz 50 oyuncuyu kaldırmaz hemen çöker dedi bizde iade talep ediyoruz tüm aldığımız herşeyin iadesini eğer iade etmiyorsa da forumdan banlanır ve başkalarına da aynı problemleri yaşatmazsa daha iyi olacağını düşünüyorum
Ekli dosyayı görüntüle 98281
Paket nasıl beklediğin gibi çıkmadı? Satın almadan önce girip incelemiyor musunuz? İçine girip bakmıyor musunuz? Geç teslim edilmesinin sebebi neyden kaynaklıydı ödemeyi verdiğinizde o an teslim edilmesi gereken bir şey ödemeyi alabiliyorsa teslimi de yapabiliyor olması lazım buradaki problem neydi?

DF
Paket nasıl beklediğin gibi çıkmadı? Satın almadan önce girip incelemiyor musunuz? İçine girip bakmıyor musunuz? Geç teslim edilmesinin sebebi neyden kaynaklıydı ödemeyi verdiğinizde o an teslim edilmesi gereken bir şey ödemeyi alabiliyorsa teslimi de yapabiliyor olması lazım buradaki problem neydi?
paketi alırken içine girdip baktım keyde olan şeyler vardı biz keyi almadık ama sorduğumda ise paket'in içindekileri kıyafet paketi olucak dedi bana + 10-15 script olmaz dedi içinde buraya kadar tamam ama paketi aldıktan sonra 300 script olan paket 228 script ile elimize ulaştı sorduğumda ise niye böyle diye size kıyafet paketi ve araç paketi hediye edicektim dedi ve şansınızı kaybetiniz diyerek onları vermedi. ama kıyafet paketi aslında ana paketin içinde olması gerekiyordu içinden çıkarmış ve hediye edicektim diyerek kendini kandırıyor.

paketin boyutu fazla olucağını söyledi şuan elimizdeki paket ise 7gb dan oluşuyor.

Paketi aldığımda yedekliyorum dedi akşama kurucağını ifade etti paketi ve sinamaya gitti saat 23:00 civarlarında hayla paket elimize ulaşmamış ve paketin gelmesini bekliyorduk. sabah olduğunda paket hala elimize ulaşmamışdı iade etmek istediğimi sordum yapamayız dedi ısrar ettim ama imkanı yok dedi onun yerine fivem bot verebilirim dedi. bende işime yaramaz şuanlık ikiside dedim.

2 gün sonra vds'e kurmuştu paketi.

DF
Konu sahibine sormuştum da sen tam olarak olayın neresindesin?

DF
konuyu niye başkası açıyor o zaman ? Ticareti sen yaptıysan senin açman gerekiyor.

DF
konuyu niye başkası açıyor o zaman ? Ticareti sen yaptıysan senin açman gerekiyor.
ortağım olduğu için açmasını ben söyledim o anda müsait değildim o açtığı içinde açmama gereği duydum ben konu ordan ilerledi böyle

DF
Pekala, alırken baktığınızı söylüyorsunuz, yani bu durumda siz bunu bu şekilde almayı kabul etmişsiniz.
Paketin boyutunun fazla olması iyi bir şey olduğu anlamına gelmiyor bu konudaki problem nedir onu ayrca anlayamadım.

Java Java açıklamanız nedir? içinde olan kıyafeti aracı çıkartıp hediye edicem diyip sonra niye şanslarını kaybettiler ? Bu nasıl bir satıcılık tam olarak ? Keyfine göre mi karar veriyorsun buna ? Oyun mu oynuyorsun yoksa ürün mü satıyorsun? Ödemeni anında alıp paketi 2 gün sonra kurmanın da mantığını açıklar mısın ayrı bir şekilde ? Sinemaya gitmeler vs ? O zaman ödemeni de 2 gün sonra al kurabileceğin gün teslim edeceğin gün ödemeni al ve kur.

Hakkında çok fazla şikayet konusu açılmaya başlandı son dönemde ya kendini toparlarsın iyi bir hizmet sağlarsın, çoluk çocuk işlerini bırakıp işini doğru yaparsın ya da bu forumda yakın zamanda ticaret yapamayacaksın.

DF
Pekala, alırken baktığınızı söylüyorsunuz, yani bu durumda siz bunu bu şekilde almayı kabul etmişsiniz.
Paketin boyutunun fazla olması iyi bir şey olduğu anlamına gelmiyor bu konudaki problem nedir onu ayrca anlayamadım.

Java Java açıklamanız nedir? içinde olan kıyafeti aracı çıkartıp hediye edicem diyip sonra niye şanslarını kaybettiler ? Bu nasıl bir satıcılık tam olarak ? Keyfine göre mi karar veriyorsun buna ? Oyun mu oynuyorsun yoksa ürün mü satıyorsun? Ödemeni anında alıp paketi 2 gün sonra kurmanın da mantığını açıklar mısın ayrı bir şekilde ? Sinemaya gitmeler vs ? O zaman ödemeni de 2 gün sonra al kurabileceğin gün teslim edeceğin gün ödemeni al ve kur.

Hakkında çok fazla şikayet konusu açılmaya başlandı son dönemde ya kendini toparlarsın iyi bir hizmet sağlarsın, çoluk çocuk işlerini bırakıp işini doğru yaparsın ya da bu forumda yakın zamanda ticaret yapamayacaksın.
alırken incelediğimiz paket daha farklıydı ayrıca daha kurulmadan önce bütçe sıkıntısı çektiğimiz için iade sağlamasını rica ettik paketi incelemiş olsak bile iade hakkımızın olduğunu düşünüyorum ki arkadaş bize 1 tane doğru bilgi söylemedi sürekli yalanlar söyledi bizi oyaladı paketi biz kullanmayacağız iade sağlamasını o yüzden istedik

pakete 50gb diyerekte bize yeni bir vds aldırdı bu sayede ekstra 800tl cebine attı :D

(paket vdse yüklenmiş ama kurulum işlemi halen gerçekleşmemiş ve çoğu script teslim edilmemiş)

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!