Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çalıntı paket satımı

• Konbuyu başlatan TGIANN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 95
  • Görüntüleme 12K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet dediği gibi v1 paketinin müşterisiyiz ve içinden aldığımız 1-2 script oldu onun haricinde paketin çalınma, ele geçirilme olaylarını asla ve asla kabul etmiyoruz.
lütfen v1 müşteri olduğumuzun altını çizermisin tekrar bi yanlış anlaşılma draması ile uğraşmak istemiyoruz

DF
Tgıannın kabul ettiği şeyi Kaves'in kabul etmemesinin sebebini hala anlamış değilim :D

DF
Satış konusunu daha önce açan taraf siz olmadığınız halde şikayetci olmanız çok garip.Bu durumda tam tersi bir şikayet olması gerek.Burda kimlerin ne emekleri sızdırıldı kusura bakma tgiancım kimse umursamaz yani senin o emeğini.Ki elbet emek verdin ama sen emek verdiysen o adamlarda paketi bi yerden bulup yarım yamalak halde satışa sunmadılar.Geliştirip daha iyi hale getirip satışa sundular.Onlarda bizim emeğimiz var diyebilir.Kendinizce haklı olduğunuz konular vardır illaki ama prosedür gereği hiçbir işlem yapılcağını düşünmüyorum.

DF
Son düzenleme:
Satış konusunu daha önce açan taraf siz olmadığınız halde Şikayetci olmanız çok garip.Bu durumda tam tersi bir şikayet olması gerek.Burda kimlerin ne emekleri sızdırıldı kusura bakma tgiancım kimse umursamaz yani senin o emeğini.Ki elbet emek verdin ama sen emek verdiysen o adamlarda paketi bi yerden bulup yarım yamalak halde satışa sunmadılar.Geliştirip daha iyi hale getirip satışa sundular.Onlarda bizim emeğimiz var diyebilir.Kendinizce haklı olduğunuz konular vardır illaki prosedür gereği hiçbir işlem yapılcağını düşünmüyorum.
Yorumun için teşekkür ederim bir yeri düzelteyim , paketi bozuk falan bulmadık direk paket bulmadık yani kendimiz oluşturduk.

DF
Yorumun için teşekkür ederim bir yeri düzelteyim , paketi bozuk falan bulmadık direk paket bulmadık yani kendimiz oluşturduk.
Haklısınız o kısmı misal vermek için söylemiştim.Sonrasında cümleyi yanlış kurmuşum kusura bakmayın.

DF
Satış konusunu daha önce açan taraf siz olmadığınız halde şikayetci olmanız çok garip.Bu durumda tam tersi bir şikayet olması gerek.Burda kimlerin ne emekleri sızdırıldı kusura bakma tgiancım kimse umursamaz yani senin o emeğini.Ki elbet emek verdin ama sen emek verdiysen o adamlarda paketi bi yerden bulup yarım yamalak halde satışa sunmadılar.Geliştirip daha iyi hale getirip satışa sundular.Onlarda bizim emeğimiz var diyebilir.Kendinizce haklı olduğunuz konular vardır illaki ama prosedür gereği hiçbir işlem yapılcağını düşünmüyorum.
minareyi çalan kılıfını hazırlarmış, hırsızın üşengeci babasından çalarmış adama bak hırsızlıgı haklı göstermeye çalışıyor zamanında tgiannın motelini takasla aldım diye adımı hırsıza cıkarmışlardı ahahahaha

DF
yemin ederim hala şoktayım bir insan böyle bi yorum nasıl hangi kafayla yapabilir diye ne içtin sen doğrı söyle

DF
hırsızlıgı meşrulaştırmayın diye baksana tarikat üyeleriniz kafayı yemiş shaöwhqqhwk
Mokoko ile tanışmıyorum bile kendince yorumunu yapmış sende kendince yorumunu yapıcaksan yap sus milletin yorumlarına biz laf etmiyorken senin cevap vermen çok saçma.Ayrıca tgiannın yazdığı mesajı okuduysan paket çalma vb. bir hırsızlık yok sesini kes bence.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!