Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Lisans Sisteminin Çalıntı İftirası [Şikayetçiyim]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crypteer

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
sourcelicense.net
Discord
crypteer#6666
Merhaba FivemTürk Topluluğu KelMustafa KelMustafa adlı 14 yaşındaki kardeşimiz kendi lisans sistemini yazdığını söyleyerek ve bizimde çaldığımızı söylüyor arkadaşla bi görüşmemiz oldu doğrudur arama yaparakta konuştuk oda doğru fakat ekran paylaşımını açtığımız zaman onun attığı Ve herşeyi samethub olarak editleyip bize attığı İçin biz böyle problemler ile karşı karşıyayız Sadece DiscordWebhook yolluyor diye onun Lisans Sistemini Çaldığımızı Düşünüyor @lildope adlı arkadaşı tanımıyorum hiç konuşmuşluğum yok önceden bir bağlantım yok bu olaylar dolayısı İle görüştüm benim discord webhook yolluyan Zaten lisans sistemi dışında 2 projem daha var birisi Whlist sistemi diğeri Aktif restart sistemi bunları yapmak bir şey değil Arkadaşın Çekememezliğinden dolayı böyle bir sorunla karşı karşıyayım Arkadaş Açık kaynak kodlarını göstermemizi istedi bizim bu ürünün satışını yaptığımız İçin güzelce reddettik ama arkadaş işi çığrından çıkarmış
Bu arada arkadaş 14 yaşında olmasına rağmen 0 dan herhangi bir lua script yazabiliyomuş gidip ücret karşılığı İle yaptırabilirsiniz. ama dikkat edin dolandırılmayın derim.
19.10.2020 tarihinde paylasılmıs olan bu projeyi 16.09.2020 tarihinde bitirip tanıtıma baslamıstık.
Resimlerde mevcut

Ekli dosyalar

• B5F76DF3-5A0D-4757-8FDB-7F277357BADA.png
    B5F76DF3-5A0D-4757-8FDB-7F277357BADA.png
    391.6 KB · Görüntüleme: 115
  • 25BB5175-B7F4-4E8A-919F-20D9D11CD3C8.png
    25BB5175-B7F4-4E8A-919F-20D9D11CD3C8.png
    102.1 KB · Görüntüleme: 107
Olayla alakam yok fakat şöyle bir cümle gözüme çarptı "Bu arada arkadaş 14 yaşında olmasına rağmen 0 dan herhangi bir lua script yazabiliyomuş" yaşla ne alakası var bu işin isterse 5 yaşında olsun illa 25-30 yaşında birisimi olması programlama dili bilmesi için lütfen yaş üzerinden arkadaşın üzerine gelmeyin

Olayla alakam yok fakat şöyle bir cümle gözüme çarptı "Bu arada arkadaş 14 yaşında olmasına rağmen 0 dan herhangi bir lua script yazabiliyomuş" yaşla ne alakası var bu işin isterse 5 yaşında olsun illa 25-30 yaşında birisimi olması programlama dili bilmesi için lütfen yaş üzerinden arkadaşın üzerine gelmeyin
14 yaşında olması bunu yapamıyacağı anlamına Zaten Gelmiyor Ben Orda Belirtmek İstedim

Dostum ben diyeceğimi dedim 14 yaşında olmamla beni küçük düşürmeye çalışman biraz komik 14 yaşında olabilirim fakat emin ol forumun %50 sinden daha çok bilgiliyim(ego olarak söylemiyorum) kendi yaptığım ücretsiz paylaştığım webwhiteslist sistemi var + olarak sana inat sen satış yapamayasın siye bu sistemi ücretsiz paylaşıcağım(daha gelişmişini). Ve senden hala şikayetçiyim.

Hocam şimdi bu çocuk yaşı küçük olabilir ama beynini iyi kullanmış bişe becermiş senin bu lafları demen doğru değil bence Crypteer Crypteer

Ve sana inat bütün parayla sattığım scriptleri ücretsiz paylaşacağım bakalım kim script yazamıyomuş görüceğiz. Ayrıyetten seninde yüzünü görmüş olduk bu kadar zavallısınki benim kodumdan yararlanıyosun. Emin ol satamaya diye elimden gelenin herşeyini yapıcam. Gerekirse her yere reklam vericem o sistemi sattırmıyacağım bedavaya paylaşacağım. Bu arada o siteyi kim yaptıysa eline yazık böyle kötü css görmedim çalın bari daha iyisini yapında satın. :D

Dostum ben diyeceğimi dedim 14 yaşında olmamla beni küçük düşürmeye çalışman biraz komik 14 yaşında olabilirim fakat emin ol forumun %50 sinden daha çok bilgiliyim(ego olarak söylemiyorum) kendi yaptığım ücretsiz paylaştığım webwhiteslist sistemi var + olarak sana inat sen satış yapamayasın siye bu sistemi ücretsiz paylaşıcağım(daha gelişmişini). Ve senden hala şikayetçiyim.
Senin saten 14 yaşında olman vs hiç bir şey değiştirmez benim için 10 ol ister 50 ol bu iftiraların çekememezliğindir burda bahsetmek istediğim şey yaşının getirdiği şeyler ile çekememezliğin ama anlıyorum seni Allah Yardım Etsin Ne diyeyim

Hocam şimdi bu çocuk yaşı küçük olabilir ama beynini iyi kullanmış bişe becermiş senin bu lafları demen doğru değil bence Crypteer Crypteer
Bişey Becermesi Benim Pek Umrumda Olan Birşey Değil Açıkcası İftari Atması Takıntılı Biraz Orda Belirtmek İstediğim Şey Yaşının Ön Gösterdiği Çekememezlik

Ve sana inat bütün parayla sattığım scriptleri ücretsiz paylaşacağım bakalım kim script yazamıyomuş görüceğiz. Ayrıyetten seninde yüzünü görmüş olduk bu kadar zavallısınki benim kodumdan yararlanıyosun. Emin ol satamaya diye elimden gelenin herşeyini yapıcam. Gerekirse her yere reklam vericem o sistemi sattırmıyacağım bedavaya paylaşacağım. Bu arada o siteyi kim yaptıysa eline yazık böyle kötü css görmedim çalın bari daha iyisini yapında satın. :D
Paylaşman Beni Hiç Alakadar Etmez İstediğini Paylaşabilirsin bu konuda özgürsün sen paylaştığın zaman bana dokunan bir şey olmuyacak Ki Ücretsiz Paylaştığın Zaman Bütün Forumu Sevindirirsin. Ki Buda İyi Bir Şey

Paylaşman Beni Hiç Alakadar Etmez İstediğini Paylaşabilirsin bu konuda özgürsün sen paylaştığın zaman bana dokunan bir şey olmuyacak Ki Ücretsiz Paylaştığın Zaman Bütün Forumu Sevindirirsin. Ki Buda İyi Bir Şey
Sanırım senin sisteminden daha gelişmiş bir sisteme sahip olduğumu ve satış yapamayacağın bilerek böyle bir cümle kurdun.

Anlıyorum Seni Lütfen Sakin Ol Yaşının Getirdiği Kaynaşmadan ve Ergenlikten Dolayı Böyle Yapıyorsun Burası Sanal Ortam Ve Çekememen Normal.

Sanırım senin sisteminden daha gelişmiş bir sisteme sahip olduğumu ve satış yapamayacağın bilerek böyle bir cümle kurdun.
Hahahah Sen Ciddi Olamazsın xD Şuanda Bu Cümlenden Dolayı Seninle Konuştuğum İçin Kendimden Utanmak Durumundayım Sen Kıskanç Bir Ergensin !!

Dostum benim kodumu kendi lisanslama sisteminde benden izinsiz kullanıp ve bunu satışını yapmanı çekemiyorum.

Dostum benim kodumu kendi lisanslama sisteminde benden izinsiz kullanıp ve bunu satışını yapmanı çekemiyorum.
EVET ADAMIM senden daha çok satış yaptığım için beni çekememen çok normal anlıyorum senı Ne diyeyim İnşallah İstediğin Şeyleri Başarabilirsin ki olduğum konuma gelirsin iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!