DARKDREAM arcade
boş supreme2h
lcsd JOTUN

ASGARD RP PAKETI | DIKKAT EXE KAPANMA SORUNU VAR | INFINITY FREE PAKET

Siyahadam

FT Kullanıcı
25 Ocak 2020
10
5
38
30
Merhabalar 3500 liraya satılan paketi paylaşmak şereftir ben aldım kullandım beğenmedim sizinde beğeneceğinizi düşünmüyorum :)

INFINITY Pakettir , +200 Görmüş güncel Asgard RolePlay paketidir.

Düzenle key değiştir kullan paketidir.

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

KULLANAN SUNUCULAR
ASGARD
KATTEGAT
PARS
ALFHEİM
SURREAL
MİDGARD
6 DİYAR COMMUNİTY :p:p

Frozen

Administrator
15 Haz 2019
696
231
238
22
Discord
F3D3R4LL#2433
Edit: Tarafımca incelenip izin verilmiştir. Kişi veya kişi grupları bizim forumumuzda üyelikleri & satış konuları olmadığı için rahatlıkla paylaşılıp kullanılabilirsiniz. Pek tavsiye ettiğim söylenemez ama Siyahadam Siyahadam 'a teşekkür edelim zahmete girmiş.

Hardware

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
1,918
385
378
22
Discord
! Sado#9613
Forumumuz yoğun saldırı altında , bu konu paylaşıldığı için normal olarak lakin soruna el attık ve düzelttik konuyu inceleyebilirsiniz.

efecan

FT Kullanıcı
20 Ağu 2019
38
8
78
Exe kapanma sorunu derken açıklayabilirmisin bunu veya bilen açıklayabilir mi

docs

FT Kullanıcı
8 Ağu 2020
82
11
43
16
belirli bir gbde kalıyor devam etmiyor 0B yazıyor indirmiyor açıkcası.

Hardware

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
1,918
385
378
22
Discord
! Sado#9613
Paket kontrol edilmiştir , sunucunun başlatılmasını engelleyen bir lisansa ait bir bulgu yok lakin şöyle bir şey bulduk bir adet ip adresinizi çeken bir siteye yönlendiriyor paketi açarken sunucu oradan ip adresinizi alıp webhook aracılığı ile discorda ip adresinizi yazıyor tek olan olay gördüğümüz kontroller sırasında budur şifreli kodu biz kırdık lakin önemli bir şey değildir paketin açılmasını engelleyen bir lisans yoktur.

docs

FT Kullanıcı
8 Ağu 2020
82
11
43
16
Paket kontrol edilmiştir , sunucunun başlatılmasını engelleyen bir lisansa ait bir bulgu yok lakin şöyle bir şey bulduk bir adet ip adresinizi çeken bir siteye yönlendiriyor paketi açarken sunucu oradan ip adresinizi alıp webhook aracılığı ile discorda ip adresinizi yazıyor tek olan olay gördüğümüz kontroller sırasında budur şifreli kodu biz kırdık lakin önemli bir şey değildir paketin açılmasını engelleyen bir lisans yoktur.
fakat paketin sonunda paket lisanslı değildir diyip 9 diyar communitynin dcsini veriyor ardından baslat kapanıyor

GiGaNTe

FT Kullanıcı
2 May 2020
93
1
43
22
Pakete lisans var bulduk lisans ipdresini weblokla dc ye atıyor haberiniz olsun sunucuya giriş sağlayabiliyorsunuz lisnaslı dosyayı çıkarınca giriş ekranı gözükmüyor sadece onun dışında ip yi adamalra vermiş oluyorsunuz ve sizi vuruyolar olay bundan ibaret

• Beğen
Tepkiler: Hardware

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 2, Ziyaretçi: 1)