Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [UCRETSİZ] ASGARD ROLEPLAY İNFİNİTY V5 GUNCEL PAKET

Merhaba arkadaşlar bugünü hepinizin sabırsızlıkla beklediğini biliyordum o yüzden sizi bekletmeyip 9 diyar community paketinin güncel halini tekrardan paylaşıyorum virüs total eklemiyorum forum yetkililerinden izin aldım illaki konu altına onay vericeklerdir sql ve paket aynı linktedir paketi indirin kullanın lisans olabilir lisans sistemini komple kapatabilirim ha şunu unuttum bu arada bu paket 6000 liraya satılıyor beyler böyle şeyler için rızkınızı kesmeyin ben paylaşırım

Lisanslı Scriptler ;

extendedmode
crafting
asgard_default
esx_policejob
esx_ambulancejob

script adlarını değiştirirsek sıkıntı çıkar mı

fxserverdan crash atıyor startlarken normal çalıştırmanın yolu yok mu

ücretli destek veriyorum

Ulan şu çöp paketi 6000 tl'ye satmaya utanmıyor yüzsüzler.
Siyahadam Siyahadam Helal olsun adamsın.

Merhaba arkadaşlar bugünü hepinizin sabırsızlıkla beklediğini biliyordum o yüzden sizi bekletmeyip 9 diyar community paketinin güncel halini tekrardan paylaşıyorum virüs total eklemiyorum forum yetkililerinden izin aldım illaki konu altına onay vericeklerdir sql ve paket aynı linktedir paketi indirin kullanın lisans olabilir lisans sistemini komple kapatabilirim ha şunu unuttum bu arada bu paket 6000 liraya satılıyor beyler böyle şeyler için rızkınızı kesmeyin ben paylaşırım

Lisanslı Scriptler ;

extendedmode
crafting
asgard_default
esx_policejob
esx_ambulancejob

kuramadım yardm eebılrımısın dc den ekran acsam

dc adresini atarmısın tşk

müq

+rep

fixlemek için dosyalar atmıştınzda hangi dosyalarla değişeceğimi bilmiyorum yardım edermsnz

Nasıl lisansları kırabiliyoruz tam olarak anlatır mısınız?

63846

bunu doğru yapmama rağmen baslat.bat bastığımda açılmıyor

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    4.5 KB · Görüntüleme: 4
Linkler gitmiş galiba sql lazım sadece var mı acaba?

Reyiz farklı bir yere upload edermisin?
Service Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
olmuyor inmiyor

drive link patlamış

Lisanslı Scriptler ;

extendedmode
crafting
asgard_default
esx_policejob
esx_ambulancejob

Linkler kırılmış eğer elinizde var ise paylaşmanız mümkün mü acaba ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!