Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ASGARD RP PAKETI | DIKKAT EXE KAPANMA SORUNU VAR | INFINITY FREE PAKET

Siyahadam

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar 3500 liraya satılan paketi paylaşmak şereftir ben aldım kullandım beğenmedim sizinde beğeneceğinizi düşünmüyorum :)

INFINITY Pakettir , +200 Görmüş güncel Asgard RolePlay paketidir.

Düzenle key değiştir kullan paketidir.

KULLANAN SUNUCULAR
ASGARD
KATTEGAT
PARS
ALFHEİM
SURREAL
MİDGARD
NOMERCY
7 DİYAR COMMUNİTY :p:p

DF
Son düzenleme:
Edit: Tarafımca incelenip izin verilmiştir. Kişi veya kişi grupları bizim forumumuzda üyelikleri & satış konuları olmadığı için rahatlıkla paylaşılıp kullanılabilirsiniz. Pek tavsiye ettiğim söylenemez ama Siyahadam Siyahadam 'a teşekkür edelim zahmete girmiş.

DF
Forumumuz yoğun saldırı altında , bu konu paylaşıldığı için normal olarak lakin soruna el attık ve düzelttik konuyu inceleyebilirsiniz.

DF
pakete indirim mi yaptiniz 5kdan 3.5 a düşmüş

DF
Exe kapanma sorunu derken açıklayabilirmisin bunu veya bilen açıklayabilir mi

DF
belirli bir gbde kalıyor devam etmiyor 0B yazıyor indirmiyor açıkcası.

DF
başlatın sonunda hata alıyorum

DF
Paket kontrol edilmiştir , sunucunun başlatılmasını engelleyen bir lisansa ait bir bulgu yok lakin şöyle bir şey bulduk bir adet ip adresinizi çeken bir siteye yönlendiriyor paketi açarken sunucu oradan ip adresinizi alıp webhook aracılığı ile discorda ip adresinizi yazıyor tek olan olay gördüğümüz kontroller sırasında budur şifreli kodu biz kırdık lakin önemli bir şey değildir paketin açılmasını engelleyen bir lisans yoktur.

DF
Paket kontrol edilmiştir , sunucunun başlatılmasını engelleyen bir lisansa ait bir bulgu yok lakin şöyle bir şey bulduk bir adet ip adresinizi çeken bir siteye yönlendiriyor paketi açarken sunucu oradan ip adresinizi alıp webhook aracılığı ile discorda ip adresinizi yazıyor tek olan olay gördüğümüz kontroller sırasında budur şifreli kodu biz kırdık lakin önemli bir şey değildir paketin açılmasını engelleyen bir lisans yoktur.
fakat paketin sonunda paket lisanslı değildir diyip 9 diyar communitynin dcsini veriyor ardından baslat kapanıyor

DF
Pakete lisans var bulduk lisans ipdresini weblokla dc ye atıyor haberiniz olsun sunucuya giriş sağlayabiliyorsunuz lisnaslı dosyayı çıkarınca giriş ekranı gözükmüyor sadece onun dışında ip yi adamalra vermiş oluyorsunuz ve sizi vuruyolar olay bundan ibaret

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!