Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Wizard dan aldığımız paket verilen hizmet ve emek verdiğim paketi silmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konunun bence uzamasına gerek yok paketi benden satın alan kişi ile görüştüm paketi tekrardan ona teslim edeceğim iyi günler.

Bazı konuların hala ucu açık en kısa zamanda çözüm yolu buluruz inşallah kimsenin kötü olmasını istemem.

DF
Konunun bence uzamasına gerek yok paketi benden satın alan kişi ile görüştüm paketi tekrardan ona teslim edeceğim iyi günler.

Bazı konuların hala ucu açık en kısa zamanda çözüm yolu buluruz inşallah kimsenin kötü olmasını istemem.
Konuyu biraz açacağım ama Heisenberg çoktan aramızdan bu paket ile ilgili olarak ayrıldı ve sende o yazışmalar ile kendini haklı çıkarmaya çalışmışsın Heisenberk kardeşimin paketi ile alakası olmayan fivem ile alakası olmayan bir adam ile konuşup Heisenberg daha olayın farkında değilken haberi yokken böyle mesajlar yazdırıp buraya da atıyorsun konu burada kapanmadı ve ben hala üstüme atılan suçlar için hakkımı almak ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

DF
Forumda tartışmak yerine fivemtürk discord sunucusu üzerinden yetkililer ile birlikte bu konuyu konuşup bir çözüme kavuşturabileceğinize inanıyorum

DF
Lütfen konuya 3. şahıslar dahil olmasın aşağıda yazcağım maddelere cevap verilsin ilk önce.

1- Paketi Satan kişi Wizard Wizard doğru mudur ?
2- Alan kişi kim ?
3- Alan kişi başkası ise konuyu niye siz açıyorsunuz ahmeteyasar ahmeteyasar

DF
Ben sattım paketi
Alan kişi heisingberk
Bilmiyorum
Heisingberk şikayet konusu açması gerekli o halde bu konu kilitlenmiştir.
Her şey düzenli kitabına uygun yapılması gerek , konuyu açarsa alan kişi altında tartışmayın basitçe şikayetçi olan kişi şikayetçi olma nedenini yazsın yeterli.

DF
Konu tekrardan tartışmaya açıldı , tekrardan şu konuya dönelim tam olarak sağa sola atlamadan şikayetçi olunan konu nedir ?
ahmeteyasar ahmeteyasar ?

Sadece söz verdiklerim konuşsun lütfen.

DF
Şikayetim hala geçerlidir. Sebebi ise aldığımız paketden hizmetimizi alamamamız ve vds imden kendi paketim denilerek emek verdiğim kendi paketini siilmesi ardından lisanslamadığı paketi lisansı kırıp sattığım dan bahsediyor. Hepsi yazdığım açıklamada yazıyor.

DF
Discord üzerinden ulaşıldı mı?
Satın alan kişi aracı olmuş anladığım kadarı ile bu durumda bu konunu tekrar açılmasında bir problem yok kişi fivem hakkında bir bilgim yok diyor.

Lütfen sadece söz verdiklerim yazsın.

DF
36250
Hesabı 23 dakika önce açılmış ben pek inanamadım.

DF
Wizard Wizard aldıkları paketten hizmeti almadıklarını idda ediyor , ve satışını yaptığın bir paketi neden sildiğini söyler misin tam olarak satışını yaptıktan sonra o paket onlara aittir. Herhangi bir şekilde silemezsiniz , eğer ki paketini satışını gerçekleştirmiyorlar ise eğer ki gerçekleştiriyorlarsa da kanıtın var mı ?

DF
Wizard Wizard aldıkları paketten hizmeti almadıklarını idda ediyor , ve satışını yaptığın bir paketi neden sildiğini söyler misin tam olarak satışını yaptıktan sonra o paket onlara aittir. Herhangi bir şekilde silemezsiniz , eğer ki paketini satışını gerçekleştirmiyorlar ise eğer ki gerçekleştiriyorlarsa da kanıtın var mı ?
Bizden bir hizmet alıyorlardı (2.5 ay önce) iyi kötü paketi kurduk birkaç gün geçmişti pakette ambulancejob da bir hata çıkmıştı bende ilgilendim ve çözüme kavuşturduk tüm testleri yapıp. Sunucularını açıp 15 25 kişi çekiyorlardı bir ara hyplanmışlardı 40 felan görmüşlerdi bir sorun yoktu 2 ay geçtikten sonra bana bazı sorunlarla gelmişlerdi bu sorunlarda policejob ve f3 sorunlarıydı bende şöyle bir yorum yaptım 2 ay önce böyle bir sorun yoktu ne oldu da böyle sorunlar çıktı şöyle bir cevap verdi kendileri biz paketi aldığımız da bu sorunlar vardı gene dediler ama bana herhangi bir bilgi gelmemişti. Eklediğiniz eklentilerden dolayıdır vs dedim ve bana hiçbir ekleme yapmadıklarını söylediler @Rexblx#3602 kişi ben ile anlaşıp doğru yolu bulduk ve paketinde ki tüm sorunları çözmüştük. Arkadaşım tarafından bana bir bilgi geldi paket alan müşterilerinden birileri disc-paket satılır diye konu açıp discord durumlarına yazmışlar diye bende incelemek için arkadaşımı onların test sunucusuna soktum ve bazı şeyleri kontrol ettiğimiz scriptlerin %90'ı bana aitti. Bunları görünce biraz haliyle sinirlerime hakim olamayıp paketlerini sildim.

DF
Paketi sattığım yerin kanıtı elbelt vardı. Ama buradan banlanmıştım (Başak bir forumda Modum diye ama kapandı sonradan banım açıldı) başka forum sitesi üzerinden satışımın paylaşımını yapmıştım.

DF
Yardımı olurmu bilmem fakat bazı firmalar 1 haftaya kadar dosyalarınızın yedeğini tutuyor

DF
Paketi sattığım yerin kanıtı elbelt vardı. Ama buradan banlanmıştım (Başak bir forumda Modum diye ama kapandı sonradan banım açıldı) başka forum sitesi üzerinden satışımın paylaşımını yapmıştım.
Senden bahsetmiyorum o kişilerin satışını yaptığının "disc-paket satılır" yazanların senin paketini sattıklarına dair kanıtın nerede ?

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!