Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] QB TO ESX | TEMEL PAKET | GELİŞTİRMEYE AÇIK | SORUNSUZ

Oph3Z

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Oph3Z#0351
Umarım işinizi görür. Bunu yapma nedenim sadece paylaşmak için değil, kendim paket yapıcam fakat bana göre bir temel paket bulamadım, çoğu temel paketi denemişimdir ama bana uygun bir tane bulamadım bende yapayım dedim. Kafanıza göre kullanabilirsiniz. Sorun falan çıkarsa yardımcı olmaya çalışırım.

Kayıt Ekranı:

68736

Envanter:

68737

Karakter Yapma Ekranı:

68738

Galeri:

68739

Metalı Araba Anahtarı:

68740

Görseller bu kadar, zaten temel olduğu için bunlardan daha fazlası yok. SQL gibi şeyler paketin içinde. Bide boşuna yer kaplamasın diye sildim, artifacts dosyalarını kendiniz indirip kurabilirsiniz.

NOT: Envanter'de ver sistemi vardır ve sorunları fixlenmiştir. Ayrıca 'Artifacts' adlı bir klasör oluşturun paketin içerisine ve artifacts dosyalarını klasöre atın.

Paketi geliştirip, güzel bir paket haline getirip satabilirsiniz. Sadece credit verseniz yeter :D

Son düzenleme:
Diğer kişilerin bilgilenmesi adına soruyorum hangi extended sürümü kullanıldı pakette acaba?

+rep

+rep

Merak ettiğim için soruyorum envanter de herhangi bir bug vs varmı acaba düzeltilmesi gereken ?

kibra v3e çok benziyor

Teşekkürler

Merak ettiğim için soruyorum envanter de herhangi bir bug vs varmı acaba düzeltilmesi gereken ?
Denediğim kadarı ile yok

kibra v3e çok benziyor
Kibra v3 hiç bakmadım fakat olabilir, yani temel bir paket sonuçta. Bende elimden geldiği kadar güzel bir temel paket yapmaya çalıştım.

qb-cloth aynısı ondan olabilir kibra-v3 hatalarla dolu bu değil baktım güzel temel
Teşekkürler

Güncelleme:
Bazı hatalar vardı bir kaç dosyada, hepsi düzeltildi. Sıkıntı falan çıkarsa discord üzerinden ulaşın.

Güncelleme:
Markette E basma sıkıntısı varmış, sorunu halletim. Kullananlar için söylüyorum, ya paketi tekrar indirin yada qb-shops kodlarını alın, sizdeki ile değiştirin

+rep yapamadığım yerlerdede dcden yardımcı oldu sağolsun. PAKET BOMBAAAAAAAA

+rep böyle güzel bi temel arıyodum teşekkürler reiss

kaç kişiye kadar kaldırır

+rep yapamadığım yerlerdede dcden yardımcı oldu sağolsun. PAKET BOMBAAAAAAAA
+rep böyle güzel bi temel arıyodum teşekkürler reiss
teşekkürler

kaç kişiye kadar kaldırır
bu temel paket, içinde sadece envanter, galeri, garaj ve gerekli dosyalar var. Şimdilik ne kadar kaldırır diyorsan bilmiyorum daha önce hiç test etmedim ama baya bir kaldırır. Ama ilerde ekleyeceğin scriptlere bağlı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!