Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] QB TO ESX TEMEL PAKET ESX v1 Final

//

Son düzenleme:
Link Kırılmış ulaşılamıyor

aynı şekilde

Link gg..
Yeniden link oluşturabilir misin ?
dedezade dedezade

EDIT : Google drive'da bug mevcut. Drive linkine gidin, İndirme çıkmayacak. F5 Yapıp sağ üstte ki Aşşağıya doğru uzanan 3 noktanın hemen solunda indirme linki çıkıyor. Bunu f5'i sürekli yaparak ve hızlıca o yanlışlıkla çıkan indirme butonuna basarak yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Link gg..
Yeniden link oluşturabilir misin ?
dedezade dedezade

EDIT : Google drive'da bug mevcut. Drive linkine gidin, İndirme çıkmayacak. F5 Yapıp sağ üstte ki Aşşağıya doğru uzanan 3 noktanın hemen solunda indirme linki çıkıyor. Bunu f5'i sürekli yaparak ve hızlıca o yanlışlıkla çıkan indirme butonuna basarak yapabilirsiniz.
Link Kırılmış ulaşılamıyor

Link Güncel

- Karakter oluştururken cinsiyet seçenği eklendi

- Erkek - Kadın pedinde değişiklik yaparken takılma sorunu giderildi

- Envanter css değiştirildi InDreamTM InDreamTM

- Moteldeki deposu fixlendi (Karakter değiştiğinde 1. ve 2. karakterin deposu aynıydı)

Link Güncel

qb temeli gelmez mii

Temel üzerinde biraz çalıştım kendi paketimi yapıyorum gerçekten güzel bir temel ellerinize sağlık. <3

Temel Gayet Güzel Üzerinde Çalışarak Güzel Bir Proje Çıkarmayı Düşünüyorum Fakat Envanterde Ver Sorunu Var Birine Birşey Vermeye Çalıştığımda Ne Karşıdaki Kişiye İletiyor Nede Benim Envanterimden Siliniyor Ve Envanter Hoşuma Gittiği İçin Değiştirmek İstemiyorum Anlayan Biri Yardımcı Olabilirmi?
bunu çözebilen var mı aynı problemi bende yaşıyorum hata kodu qb_inventory server main lua 64 . satır da hata aldığım kod bloğunun fotoğrafı ektedir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 72151

bunu çözebilen var mı aynı problemi bende yaşıyorum hata kodu qb_inventory server main lua 64 . satır da hata aldığım kod bloğunun fotoğrafı ektedir yardımcı olabilirseniz çok sevinirimEkli dosyayı görüntüle 72151
Altaki kod satırları ile değiştirirsen düzelicektir
Kod:
RegisterServerEvent("inventory:server:GiveItem")
AddEventHandler('inventory:server:GiveItem', function(name, inventory, item, amount)
    local src = source
    local Player = ESX.GetPlayerFromId(src)
    local OtherPlayer = ESX.GetPlayerFromId(tonumber(name))
    local totalWeight = ESX.GetTotalWeight(OtherPlayer.inventory)
    local itemInfo = ESX.GetItems()[item.name:lower()]

if amount ~= 0 then
        if OtherPlayer.addInventoryItem(item.name, amount, item.slot, item.info) then

if (totalWeight + (itemInfo["weight"] + amount)) <= ESX.GetConfig().MaxWeight then
                if Player.removeInventoryItem(item.name, amount, item.slot, item.info) and OtherPlayer.addInventoryItem(item.name, amount,false, item.info) then
                    TriggerClientEvent('notification',src,"Şu İtemi Verdin : "..item.label..' ',3)

TriggerClientEvent("inventory:client:ItemBox",src, ESX.GetItems()[item.name],'remove',amount)
                    TriggerClientEvent('notification',src,"Şu İtemi Aldın : "..item.label..'',3)
                end
            else
                TriggerClientEvent('notification',src,'Karşıdaki kişi maksimum kiloda',2)
                TriggerClientEvent('notification',src,'Maksimum ağırlığa ulaştınız item eklenmedi',2)
            end
        end
    end
end)

Son düzenleme:
Altaki kod satırları ile değiştirirsen düzelicektir
Kod:
RegisterServerEvent("inventory:server:GiveItem")
AddEventHandler('inventory:server:GiveItem', function(name, inventory, item, amount)
    local src = source
    local Player = ESX.GetPlayerFromId(src)
    local OtherPlayer = ESX.GetPlayerFromId(tonumber(name))
    local totalWeight = ESX.GetTotalWeight(OtherPlayer.inventory)
    local itemInfo = ESX.GetItems()[item.name:lower()]

if amount <= item.count then
        if amount == 0 then
            amount = item.amount
        end
        if OtherPlayer.addInventoryItem(item.name, item.amount) then

if (totalWeight + (itemInfo["weight"] * amount)) <= ESX.GetConfig().MaxWeight then
                if Player.removeInventoryItem(item.name, amount, item.slot, item.info) and OtherPlayer.addInventoryItem(item.name, amount,false, item.info) then
                    TriggerClientEvent('notification',src,"Şu İtemi Verdin : "..item.label..' ',3)

TriggerClientEvent("inventory:client:ItemBox",src, ESX.GetItems()[item.name],'remove',amount)
                    TriggerClientEvent('notification',src,"Şu İtemi Aldın : "..item.label..'',3)
                end
            else
                TriggerClientEvent('notification',src,'Karşıdaki kişi maksimum kiloda',2)
                TriggerClientEvent('notification',src,'Maksimum ağırlığa ulaştınız item eklenmedi',2)
            end
        end
    end
end)
hocam öncelikle teşekkür ederim cevabınız için ama verdiğiniz kodu yapıştırdığımda bu sefer envanter açılmıyor

hocam öncelikle teşekkür ederim cevabınız için ama verdiğiniz kodu yapıştırdığımda bu sefer envanter açılmıyor
Güncelledim öyle bir deneyiniz ve envantere res atmayın direkt sunucuya res atarak deneyin.

Güncelledim öyle bir deneyiniz ve envantere res atmayın direkt sunucuya res atarak deneyin.
hocam şuan çalışıyor ama garip bir durum oluştu ben birine bir item verince 2 item olarak gidiyor biri bana 1 item verince bana 2 item olarak geliyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz dilerseniz dc den arkadaşlık isteği gönderdim kabul ederseniz ordan da görüşebiliriz

hocam şuan çalışıyor ama garip bir durum oluştu ben birine bir item verince 2 item olarak gidiyor biri bana 1 item verince bana 2 item olarak geliyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz dilerseniz dc den arkadaşlık isteği gönderdim kabul ederseniz ordan da görüşebiliriz
Sorunu bende tam bilmiyorum ama 66. Satırdaki *’yi + yaparak deneyiniz bi.

sorun çözülmedi hocam yine de teşekkür ederim vakit ayırdığınız için başka bir çözüm öneriniz var mı acaba
qb_inventory\server\main.lua

64. Satır

Kod:
if Player.getQuantity(item.name) then

bu şekilde değişirseniz sorun çözülür​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!