Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım ÜCRETSİZ FİVEM LAUNCHER Website Üzerinden (Kodsuz, Programsız)

• Konbuyu başlatan Flare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 50
  • Görüntüleme 7K
Buton özelleştirme de eklenirse tadından yenmez

Son düzenleme:
Fikir harika kodlama yapısınıda inceledim cidden güzel bir iş başarmışsınız.

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hatası veriyor launcheri kurarken

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hatası veriyor launcheri kurarken
Discord üzerinden bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olalım. Ana konuda discord adresimiz mevcut.

Güncellendi!!!!

Elinize sağlık 10 numara olmuş ?

Güncellendi!!!!

Güncel+

150 sunucu sahibi 1k kullanıcıya ulaştık. Teşekkürler. Geliştirme çalışmalarımız devam ediyor.

Bu launcher size ait değil bu sistemi yapmadan önce gerçek sahibi Yalçın Görmez(GormYa)'dan izin aldınız mı?

150 sunucu sahibi 1k kullanıcıya ulaştık. Teşekkürler. Geliştirme çalışmalarımız devam ediyor.
Fivem Türkiye camiasında bu kadar sunucu mu var. Varsa bile hepsi senin bu sistemini mi kullanıyor? insanları manipüle etmeye çalışmayın haklarına girmeyin

Tahmin ediyorum ki yapmış olduğunuz bu sistem insanları siteye kayıt ederek bilgilerini ele geçirmek veya bu bilgileri para ile satmaktır. En kötü ihtimal reklamlardan para kazanmaktır.

Benim [Ücretsiz] Açık Kaynak Kodlu Launcher konumdaki açık kaynak launcherım üzerine geliştirilmiş. Ancak sorun yok, konumda da dediğim gibi "Dileyen tasarımını değiştirip kullanabilir, dileyen alıp satabilir, dileyen ben yaptım diye başka yerlerde dağıtabilir :)".

Merhabalar arkadaşlar,

Fivem Launcher yapımını en basite indirgeyen ve tüm oyuncu işlemlerinizi web panel üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan sistemimizi sunmak istiyorum. Sistem tamamen ücretsiz olup herhangi bir işlem için para talep etmemektedir.

Tek yapmanız gereken adresinden launcher oluştur butonuna tıklayıp bilgileri doldurmak.

Oluşturduğunuz fivem launcherı üzerinden kullanıcılarınızın oyuna girişlerini yönetebilir ve whitelist özelliğiyle sunucunuza kullanıcı alımını engelleyebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi website üzerindeki panelden gerçekleştirebiliyorsunuz.

ÖNEMLİ:
Background boyutunuz "jpg" formatında, launcher iconunuz "ico" formatında olmalıdır. Icon boyutunuz maximum 64x64 olacak şekilde düzenlenmiş olmalıdır.

GÜNCELLEME V1:
- Steam id ile web panel üzerinden kullanıcı izni verme özelliği eklendi.
- Özel tasarım buton ekleme ve buton çerçevesini renklendirme özellikleri sırada.

GÜNCELLEME V2:
- Launcher kapatıldı hatası giderildi.
- Web panel üzerinden buton özelleştirme eklendi.
Artık panel üzerinden launcher üstündeki butonların her birini istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

GÜNCELLEME V3:
- Web panel üzerinden kullanıcı yasaklama.
- Panel Türkçe dil desteği
- Hata mesajları dil desteği

Bir sonraki planda launcherınızı komple website üzerinden özelleştirerek oluşturabileceksiniz. Butonlara resim atayabilecek, buton pozisyonlarını belirleyebileceksiniz.

Launcher Özellikleri

- Launcherınız için background ve iconunuzu web panel üzerinden belirleyebilirsiniz.
- Launcher çalıştığı zaman hile programlarını kapatır. Belirli aralıklarla düzenli olarak kontrol eder.
- Launcher kapandığında, Fivem'i de otomatik olarak kapatır. Steam'in açık olup olmadığını kontrol eder. Açık değilse açar. Steam bilgilerini okur.
- Sunucu içerisindeki online oyuncu sayısını gösterir.
- Otomatik güncelleme özelliği ile güncelleme yapar.
- Discord ve Teamspeak3 linklerinizi uzaktan yönetebilirsiniz.
- Renkli haritayı oyuncu bilgisayarına otomatik kopyalar. Bu sayede zoom yapıldığındaki hata giderilir.
- Kendi içerisinde whitelist barındırır. Dilerseniz bunu kullanabilir, dilerseniz kendi whitelist scriptinizi kullanabilirsiniz.
- PHP dosyalarını Fivem oyun sunucunuzda da çalıştırabilirsiniz, ayrı bir hosting üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
- Oyuncuların ip adreslerini kayıt eder istediğiniz oyuncuyu steam idsiyle oyuna almanıza olanak sağlar.
- PHP dosyaları cloudflare arkasında çalışsa da IP adresini doğru alır.

Sistemle ilgili soru ve sorunlarınız için discord adresimiz:

Sistemle ilgili tüm geri dönüşlerinizi değerlendirecek sistemimizi geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.

Ekli dosyayı görüntüle 23932
Ekli dosyayı görüntüle 25420
Biraz kullanışsız, butonları düzenleyememek veya butonların yerlerini değiştirememek vs.

Tahmin ediyorum ki yapmış olduğunuz bu sistem insanları siteye kayıt ederek bilgilerini ele geçirmek veya bu bilgileri para ile satmaktır. En kötü ihtimal reklamlardan para kazanmaktır.
Bu kadar nefretin ve hazımsızlığın sebebi nedir? Ha amacımızı gerçekten soruyorsanız bu sistem sonsuza kadar ücretsiz kalacak. Üzerine komple webe taşıyacak bir sistem yapacağız microsoft blendde masaüstü uygulama oluşturur gibi web üzerinden launcher oluşturulabilecek şekilde o sistem ücretli olacak ve kimseyi zorlamayacağız ücretli sürümü kullanması için.
Her iş yapanı bu şekilde yargılama yoluyla bir yere varamayız.

Son düzenleme:
Biraz kullanışsız, butonları düzenleyememek veya butonların yerlerini değiştirememek vs.

Buton yerleri değiştirmek ve düzenlemek bu versiyon için ekleyeceğimiz bir sistem olacak ancak komple webden oluşturulabilir bir launcher sistemi oluşturacağız fakat bu sürüm ücrete tabi olacak.

Nefret ve hazımsızlık değil ki bu siteniz güvenli değil insanların bilgilerini para karşılığı satmadığınız ne malum? Hadi bunlar da yanılıyorum diyelim.Peki yorumlara 150 sunucu 1.000 kullanıcı yazmanız? buda mı iyimserliğin göstergesi

Nefret ve hazımsızlık değil ki bu siteniz güvenli değil insanların bilgilerini para karşılığı satmadığınız ne malum? Hadi bunlar da yanılıyorum diyelim.Peki yorumlara 150 sunucu 1.000 kullanıcı yazmanız? buda mı iyimserliğin göstergesi
Siteye girip bakarsanız insanlardan hiçbir bilgi istemiyoruz. Hangi bilgileri kime satacağız? Launcher ve sistemimiz tertemiz yani bu kadar hasetliğin mantığı yok.
Ayrıca ben bu sistemi dünya çapında hizmete açtım ve evet 150 sunucu sahibi 1k kullanıcım var.
Burada ilk konu açtığımızdan beri takip eden sürekli konuştuğumuz insanlar var paylaşmak istedim bunda ne gibi bir kötü niyet var?
Neyse hocam tartışmaya gerek yok siz daha iyisini yapın ve ücretsiz verin ondan sonra ben size cevap veririm. Bu mesajdan sonra size başka cevap yazmayacağım.
Lütfen konumu kirletmeyin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!