Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım ÜCRETSİZ FİVEM LAUNCHER Website Üzerinden (Kodsuz, Programsız)

• Konbuyu başlatan Flare
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 50
  • Görüntüleme 7K

Flare

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar,

Fivem Launcher yapımını en basite indirgeyen ve tüm oyuncu işlemlerinizi web panel üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan sistemimizi sunmak istiyorum. Sistem tamamen ücretsiz olup herhangi bir işlem için para talep etmemektedir.

Tek yapmanız gereken adresinden launcher oluştur butonuna tıklayıp bilgileri doldurmak.

Oluşturduğunuz fivem launcherı üzerinden kullanıcılarınızın oyuna girişlerini yönetebilir ve whitelist özelliğiyle sunucunuza kullanıcı alımını engelleyebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi website üzerindeki panelden gerçekleştirebiliyorsunuz.

ÖNEMLİ:
Background boyutunuz "jpg" formatında, launcher iconunuz "ico" formatında olmalıdır. Icon boyutunuz maximum 64x64 olacak şekilde düzenlenmiş olmalıdır.

GÜNCELLEME V1:
- Steam id ile web panel üzerinden kullanıcı izni verme özelliği eklendi.
- Özel tasarım buton ekleme ve buton çerçevesini renklendirme özellikleri sırada.

GÜNCELLEME V2:
- Launcher kapatıldı hatası giderildi.
- Web panel üzerinden buton özelleştirme eklendi.
Artık panel üzerinden launcher üstündeki butonların her birini istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

GÜNCELLEME V3:
- Web panel üzerinden kullanıcı yasaklama.
- Panel Türkçe dil desteği
- Hata mesajları dil desteği

Bir sonraki planda launcherınızı komple website üzerinden özelleştirerek oluşturabileceksiniz. Butonlara resim atayabilecek, buton pozisyonlarını belirleyebileceksiniz.

Launcher Özellikleri

- Launcherınız için background ve iconunuzu web panel üzerinden belirleyebilirsiniz.
- Launcher çalıştığı zaman hile programlarını kapatır. Belirli aralıklarla düzenli olarak kontrol eder.
- Launcher kapandığında, Fivem'i de otomatik olarak kapatır. Steam'in açık olup olmadığını kontrol eder. Açık değilse açar. Steam bilgilerini okur.
- Sunucu içerisindeki online oyuncu sayısını gösterir.
- Otomatik güncelleme özelliği ile güncelleme yapar.
- Discord ve Teamspeak3 linklerinizi uzaktan yönetebilirsiniz.
- Renkli haritayı oyuncu bilgisayarına otomatik kopyalar. Bu sayede zoom yapıldığındaki hata giderilir.
- Kendi içerisinde whitelist barındırır. Dilerseniz bunu kullanabilir, dilerseniz kendi whitelist scriptinizi kullanabilirsiniz.
- PHP dosyalarını Fivem oyun sunucunuzda da çalıştırabilirsiniz, ayrı bir hosting üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
- Oyuncuların ip adreslerini kayıt eder istediğiniz oyuncuyu steam idsiyle oyuna almanıza olanak sağlar.
- PHP dosyaları cloudflare arkasında çalışsa da IP adresini doğru alır.

Sistemle ilgili soru ve sorunlarınız için discord adresimiz:

Sistemle ilgili tüm geri dönüşlerinizi değerlendirecek sistemimizi geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.

23932
25420

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar,

Fivem Launcher yapımını en basite indirgeyen ve tüm oyuncu işlemlerinizi web panel üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan sistemimizi sunmak istiyorum. Sistem tamamen ücretsiz olup herhangi bir işlem için para talep etmemektedir.

Tek yapmanız gereken adresinden launcher oluştur butonuna tıklayıp bilgileri doldurmak.

Oluşturduğunuz fivem launcherı üzerinden kullanıcılarınızın oyuna girişlerini yönetebilir ve whitelist özelliğiyle sunucunuza kullanıcı alımını engelleyebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi website üzerindeki panelden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Launcher Özellikleri

- Launcherınız için background ve iconunuzu web panel üzerinden belirleyebilirsiniz.
- Launcher çalıştığı zaman hile programlarını kapatır. Belirli aralıklarla düzenli olarak kontrol eder.
- Launcher kapandığında, Fivem'i de otomatik olarak kapatır. Steam'in açık olup olmadığını kontrol eder. Açık değilse açar. Steam bilgilerini okur.
- Sunucu içerisindeki online oyuncu sayısını gösterir.
- Otomatik güncelleme özelliği ile güncelleme yapar.
- Discord ve Teamspeak3 linklerinizi uzaktan yönetebilirsiniz.
- Renkli haritayı oyuncu bilgisayarına otomatik kopyalar. Bu sayede zoom yapıldığındaki hata giderilir.
- Kendi içerisinde whitelist barındırır. Dilerseniz bunu kullanabilir, dilerseniz kendi whitelist scriptinizi kullanabilirsiniz.
- PHP dosyalarını Fivem oyun sunucunuzda da çalıştırabilirsiniz, ayrı bir hosting üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
- Oyuncuların ip adreslerini kayıt eder istediğiniz oyuncuyu steam idsiyle oyuna almanıza olanak sağlar.
- PHP dosyaları cloudflare arkasında çalışsa da IP adresini doğru alır.

Sistemle ilgili tüm geri dönüşlerinizi değerlendirecek sistemimizi geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.

Ekli dosyayı görüntüle 23932
Elinize sağlık proje çok güzel fakat tasarımsal açıdan butonları v.b biz düzenleyebilirmiyiz?
yani arkaplanı biz ekleyebiliyoruz ama butonlara hiç bir erişimimiz yok eğer butonlarıda değiştirebilirsek çok güzel olur.

Buton yüklemeyi ekleyebiliriz tabii ki. Konuyla ilgileneceğiz dönüşünüz için teşekkürler.

Logo eklemekte sorun yaşıyorum örnek olarak logo koyar mısınız boyutları vb gibi.

Logonuz "ico" uzantılı olmalıdır jpg ise hata alabilirsiniz.

Merhaba; Sunucu resend e-mail kısmı 404 hatası veriyor.

Launcher & Tasarım yapıyorsanız discordunuzu atabilirmisiniz.

ico yüklenmiyor her türlü hata veriyor .ico .png .jpg

Discord sunucumuza gelir misiniz? Yardımcı olalım.
Çözümünü buldum şimdi önce resmin boyunu 128x128 yapıp png olarak kaydettim ve bir convert sitesinden ico ya çevirirken 64x64 yaptım ve kabul etti eğer benim gibi sorun yaşan olursa deneyebilirler

Launcher için üye oldum gerçekten başarılı. Website üzerinden whitelist kısmı da gayet iyi çalışıyor.

steam key nerden alcaz

Herşeyi doğru yazmama ragmen şu hatayı alıyom :

Missing information!
To create your Launcher: Please fullfill "Fivem Server Informations" as Server Name, Server Ip, Server Icon ve Steam Key fields.

Güzel. Python tinker ile geliştirme yapılabilir. Deneyeceğim, teşekkürler. Yararlı paylaşım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!