Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] Yüksek FPS ve Düşük Resmon Değeri Almak için Yola Çıktığımız Paketimiz

Asijojuq42

Üye
FT Kullanıcı
//

Ekli dosyalar

• 1609255725740.png
    1609255725740.png
    122.2 KB · Görüntüleme: 299
  • 1609256774800.png
    1609256774800.png
    2.5 KB · Görüntüleme: 303
  • 1609256808740.png
    1609256808740.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 312
Son düzenleme:
2.90 sence az mı kekw

2.90 sence az mı kekw

optimize paketlerin çoğunda remon değerleri yaklaşık 4 kadar oluyor gördüğüm kadarıyla yani evet olabildiğince düşürdük ayrıca KEKW yukarıyı dikkatli okursan olabildiğince düşürmeye çalıştık diyorum düşük oldu düşük yaptık demiyorum.

Sadece resmon değerlerine bakarak scriptlerin optimizeli yada daha iyi olduğu söylenemez. Ben kendi oluşturduğum altyapıda profiler kayıtlarını inceleyip kodları daha optimize yazarak düşürdüm. Sunucudaki genel FPS 120-140 arasında değişiyor fakat resmon değerleri seninle aynı.

Ayrıca optimizeden kastının sunucu üzerindeki hat kullanımındada etkili olması lazım. Çünkü sunucu sağlayıcıları ekstradan hat ücreti çıkartıyor. Sunucu sahiplerine ekstra masraf yapıyorlar.

? Paket içeriği hakkında daha fazla detaylı bilgilendirme iyi olabilir , iyi satışlar dilerim

Sadece resmon değerlerine bakarak scriptlerin optimizeli yada daha iyi olduğu söylenemez. Ben kendi oluşturduğum altyapıda profiler kayıtlarını inceleyip kodları daha optimize yazarak düşürdüm. Sunucudaki genel FPS 120-140 arasında değişiyor fakat resmon değerleri seninle aynı.

Ayrıca optimizeden kastının sunucu üzerindeki hat kullanımındada etkili olması lazım. Çünkü sunucu sağlayıcıları ekstradan hat ücreti çıkartıyor. Sunucu sahiplerine ekstra masraf yapıyorlar.

dediğin gibi olduğunu ben de biliyorum senin konunu da görmüştüm zaten kendi altyapını yapmışsın başarılı fakat ben onu yapmadığımı kendi sunucum için arkadaşımın oynayabileceği hafif bir paket denediğimi ve sonra satışa koymaya karar verdiğimizi belirttim yani kendi alyapımızı da sıfırdan yapmadık sıfırdan script te yapmadık zaten öyle dur bunu bir satışa koyalım diye üzerine aşşırı düşünülmüş bir paket değil kendimiz kullanmayı düşünüyorduk resmon ve fps değerleri diğer kullandığımız paketlerin (bazıları bundan kötüydü) önüne geçince satış konusunda paylaşmayı düşündük yani çok profesyonel paket satıcısı değiliz zaten genelde kendi sunucumuz için kullanmalık şeyler yapıyoruz.

? Paket içeriği hakkında daha fazla detaylı bilgilendirme iyi olabilir , iyi satışlar dilerim

sıradaki editte elimden geldiğince video ile desteklemeyi düşünüyorum ve diğer bazı özellikleri de tanıtacağım teşekkürler değerli yorumunuz için.

Hocma Tavsiyem vMenu Yu Kalidirin 2 e kadar bile iner

Hocma Tavsiyem vMenu Yu Kalidirin 2 e kadar bile iner

vMenu yerine kullanabileceğim bana uyan bir menü arıyorum böyle pratik bulursam değiştirmeyi düşünüyorum fazla yiyor çünkü geçen gün doorlock sistemini daha optimize bir sistemle değiştirip karakoluma ayarladım 2.5-2.6 arasına düştü şu anda

vMenu yerine kullanabileceğim bana uyan bir menü arıyorum böyle pratik bulursam değiştirmeyi düşünüyorum fazla yiyor çünkü geçen gün doorlock sistemini daha optimize bir sistemle değiştirip karakoluma ayarladım 2.5-2.6 arasına düştü şu anda
m3_admin , easyadmin

Resmon değerleri kullanıcının sistemine göre %80 gibi bir oran ile değişmekte, Resmonu kullanarak arkadaşı eleştirmeniz bir garip

eklemek istediğim birşey var yanlış anlaşılmak istemiyorum, 400 TL ye satışını yürüttüğüm ve *Temel dahil 0 dan yaptığım* paketin sızdırılmış olduğunu biliyorum, son zamanlarda satışa sunulan paketler paketime çok benziyor, klasörleri vesayre incelemeden kesin birşey söyleyemem fakat Resmon değerlerini paylaştığın SS i kendi paketimden alıp eksiksizbi şekilde sana atabilirim, Sadece belirtmek istedim dediğim gibi yanlış anlaşılmak istemiyorum

iyi satışlar tebrikler

Resmon değerleri kullanıcının sistemine göre %80 gibi bir oran ile değişmekte, Resmonu kullanarak arkadaşı eleştirmeniz bir garip

eklemek istediğim birşey var yanlış anlaşılmak istemiyorum, 400 TL ye satışını yürüttüğüm ve *Temel dahil 0 dan yaptığım* paketin sızdırılmış olduğunu biliyorum, son zamanlarda satışa sunulan paketler paketime çok benziyor, klasörleri vesayre incelemeden kesin birşey söyleyemem fakat Resmon değerlerini paylaştığın SS i kendi paketimden alıp eksiksizbi şekilde sana atabilirim, Sadece belirtmek istedim dediğim gibi yanlış anlaşılmak istemiyorum

iyi satışlar tebrikler

Teşekkürler yorumun için ama dediğim gibi son zamanlarda olan paketleri ben de biraz birbirine benzetiyorum senin paketini bilemem görmedim hiç sanırım ama dediğim gibi paketi temel hatta direkt isim olarak vereyim savage disc temel üzerinden yola çıkarak yaptım yani birisinin paketini alıp 2 değişiklik yapmadım için rahat olsun senin paketin olma ihtimali yok :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!