Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Ücretli sattığım paket artık ücretsiz DİSC

Peaset

?????????
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Peaset#5421
Herkese merhaba değerli FivemTurk ailesi bugün sizlere ücretli sattığım paketi ücretsiz olarak veriyorum bunu vermemin sebebi biliyorsunuzki paket piyasası gereksiz bir şekilde çok pahalı 2000 3000 liraya paket satan bile gördüm kendi yaptığım paketide ucuz bir fiyata veriyordum ama artık ücretsiz.
Öncelikle paket hakkında ücretsiz verdiğim için destek vermiyorum.

PAKETDE DÜZELTİLMESİ GEREKENLER

● es_extended > config > Config.MaxWeight 48 yapınız.
● Az önce forumda paylaştığım radial menu dosyasının içindeki np-menu adlı dosyası paketdeki np-menu adlı dosya ile değiştirin
● Şahsen ben yaşamadım ama paketi sattığım 2 kişi yaşadı bu durumu düzelttik onlardada cashin slotlara dağılma sorununu yaşarsanız disc inventoryhud > server > inventory.lua localmax aldı satırı 100 olan değeri 10000000 veya daha fazla yapın.
● Paketdeki doorlock scripti ile koyduğumu değiştirin.

PAKET KURULUMU
● Öncelikle paketin databaseini okutun "database" aldı klasörün içinde mevcut.
● Server.cfg yi kendinize göre düzenleyin.
● baslat.bat ı kendinize göre düzenleyin

ARTIK HAZIRSINIZ
● Paketi artık kullanabilirsiniz

PAKET HAKKINDA BİLGİ
● Paket hakkında FivemTurkde açtığım konu
● Paylaştığım Np-menu

● Paket linkine ulaşabilirsiniz. vt için @KaphoPlays adlı arkadaşa teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba paketi deneyen 2 arkadaşdan geri bildirim aldım ve polis ve ambulans araçl galerisinin açılmadığını öğrendim hatayı buldum lütfen policejobun ve ambulancejobun içindeki sql dosyalarını yeniden okutun böyle bir sorun kalmayacaktır.

● Kişisel discord sunucum:
● Kişisel discord adresim: Peaset#5421

Son düzenleme:
Hayır savage altyapısı

VT yapamazsın bu pakete 650mb max.
Paket Başarılı Duruyor.

Teşekkürler

Merhaba, disc-inventoryler genellikle problemli olduğu için belirli bir oyuncu sayısına eriştikten sonra sunucuyu ağırlaştırmaktadır. Bu durumda şu anki paketiniz kaç kişiyi desteklemektedir?

40 50 kişiye kadar desteklemektedir sonrası için sıkıntılar yaratabilir.

bu paketi paylaşma sebebimde budur yeni bir pakete başlıyorum extendedmode altyapılı.

Rica ederim.

Konunuza lütfen Virüs Total bağlantısı ekleyin​

açıklamaya yazdığım üzere internetimden dolayı ekleyemiyorum biri benim için ekleyebilirmi?

? Paket içeriği hakkında daha fazla detaylı bilgi güzel olabilirdi ellerine sağlık

oraya paylaştığım fivem türk formunu bıraktım.

vt ekleyecekmisiniz?

galiba kimse benim yerime vt eklemiyecek vtyi internetim yüzünden ekleyemiyorum.

+

Paylaşımın için arayan tüm dostlarımız adına teşekkür ediyorum sunucu açıcak arkadaşlarıma önereceğim ilk paket

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!