Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBUS V4 EXTREME REMASTERED

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 179
  • Görüntüleme 14K
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
//
lisans cracklemek yasa dışı birşey bu lisansa para ödüyorsak bu adamlar bize güvence vermek zorunda ve bu güvence kırılıyor diye adamlar müşteri kaybediyor diye yerlerinde duracaklar falan mı sanıyorsun GTA değil kanka gerçek hayat haberin olsun :D nasılsa bir bankanın güvenlik sistemlerini sağlayan adam güvence vermek zorundaysa ve güvenlik duvarına sızıldığı zaman yasal işlem başlatma hakları varsa bu panel kırıldığında adamı itin deliğine sokarlar kanka bu basit bir şey değil bilgin olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Knk merak ettimde neyin adli işleminde bahsediyorsun yabancıların yaptigı şeyi leakleyip editledikten sonra kusura bakma da bu paket tamamen senindir diyemem he kendi core ve base lerini sifirdan yazip lisanslama islemi yapıp paketin haklarını gerekli yerlere basvurarak lisanslasaydın adli islemden bahsedebilirdik fakat kusura bakma insanları adli islem ile korkutman çok gereksiz olmus.He insallah paketin leaklenmez sende kalir ama kurdugun su cumleler cok sacma geldi.
Ayrıca bu paketi leakleyen ben değilim leak versiyonunu üzerime alıp editini kendime göre yapıyorsam ve bu yaptığım editin hakkını cf developer olarak verebilecek başka adam tanımıyorsam ben bunun lisansına para da öderim leaklenmemesi için dua da ederim ben bu lisansa para ödüyorsam ve bu pakette emeğim varsa ben dava açtırırım ki şirketin hakkıdır bu sağda solda paylaşılan ücretsiz lisans paneli kullanmıyoruz kardo adamlar şirket...

Ayrıca bu paketi leakleyen ben değilim leak versiyonunu üzerime alıp editini kendime göre yapıyorsam ve bu yaptığım editin hakkını cf developer olarak verebilecek başka adam tanımıyorsam ben bunun lisansına para da öderim leaklenmemesi için dua da ederim ben bu lisansa para ödüyorsam ve bu pakette emeğim varsa ben dava açtırırım ki şirketin hakkıdır bu sağda solda paylaşılan ücretsiz lisans paneli kullanmıyoruz kardo adamlar şirket...
Ben yanlis anlamisim o zmn lisans icin degil paket icin demistim ben lisans mevzu sen ile aldigin yer arasinda orasi ayri mevzu neyse iyi satışlar umarım umduğun yerlere gelirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!