Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBUS V4 EXTREME REMASTERED

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 179
  • Görüntüleme 14K
Sözde bu pakete sahip olduğunu ve bedava dağıttığını düşünen arkadaşlara inanmayınız. Bu tarz girişimlerde bulunan herkesin lisansı iptal ettirilip paketten mahrum bırakılmaktadır. Bu paketin ismi [QBUS V4 EXTREME REMASTERED] ve bu pakete ait koyduğum videoyu kullanarak çoğu kişi ucuz fiyat vaatleri ile dolandırılmış ve bu paket ile alakasız bir paket ile karşı karşıya bırakılmıştır. Elimizde yabancı arkadaşlar dahil olmak üzere bu tarz mağduriyetler yaşayan 20'den fazla kişinin ekran görüntüsü bulunmakta.. paketin TEK VE ORJİNAL satıcısı benim. Ve daha önce lisans kırma veyahut paketi dağıtma girişiminde bulunan 1 arkadaş lisans şirketi tarafından mahkemeye verilmiştir. Unutmayın lisans kırmak yasal birşey olmadığı gibi GERÇEK BİR ŞİRKETTEN lisans kırmanın da bir sonuçları olacaktır. Bu nedenle bu paketi Lobal#3635 yani ben harici başka birisinden ucuz fiyat vaatleri bile olsa ALMAYIN ALDIRMAYIN DOLANDIRILIRSINIZ. Sunucunuzun bütçesine göre gerekli indirimler yapıldığı gibi birde üstüne paket fiyatı düşürülmüştür. SIRF ŞU UCUZA BU PAKETİ VERİRİM DİYEN ENAYİLER İÇİN YAPIYORUZ BUNU Kİ DOLANDIRILMAYIN... Yabancılar 350 dolara veriyormuş.. iyi para cidden ya biz ekmek yemiyelim o zaman bende bilirdim 3k ya paket satmasını ama emin olun o kadar cani bir insan değilim. YEMEYİN ŞU OLTAYI ARTIK...

DF
Paketin lisansız hali paylaşıldı diye biliyorum. :/

DF
paketin paylaşılan hallerini inceledik :) sözde paylaşan arkadaşlarımızın dosya isimlerinin ve içeriklerinin bizim dosyalarımız ile alakası olmadığını söylemek isterim. Benim videomu ve konu linkimi bırakarak farklı paketleri kullanıcılara satmak isteyen veya pr kasmak için bedava paylaştığını sanan arkadaşlar sadece kendilerini ve onlara inananları kandırıyorlar. O yüzden merak etme dostum öyle birşey yok
Paketin lisansız hali paylaşıldı diye biliyorum. :/

DF
Güzele benziyor , iyi satışlar dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!