Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket SODA PAKET DİSC +256 FPS BOOST DESTEKLİ ŞOK FİYAT 200TL PAZARLIK VARDIR.

Tunahan32

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivemturk.com
Discord
Limonsuz Soda#8328
//

Son düzenleme:
Free scriptleri karma yapıp satmak 10/10
Sunuma zaten bir şey demiyorum lol

scriptlerin yüzde 90ı bedava belki diğerleride bedavadır benim elimde var isteyene veririm yani ama insanların haberi olsun diye yazıyorum

Kanka 2019'da kalmadımı bunlar

arkadaşlar sizde limonsuz sodaya gelip yüksek fepese alabilirsiniz evet başka pakette 40 fps alırken şimdi 10 fps alıyorum evet sizde sodaya gelip +256 fepesenin tadına varabilirsiniz ek olarakta özel 6090 rtx ekran kartı özelliğimizle daha çıkmamış olan bir rtx ekran kartını kullanabileceksiniz!

arkadaşlar sizde limonsuz sodaya gelip yüksek fepese alabilirsiniz evet başka pakette 40 fps alırken şimdi 10 fps alıyorum evet sizde sodaya gelip +256 fepesenin tadına varabilirsiniz ek olarakta özel 6090 rtx ekran kartı özelliğimizle daha çıkmamış olan bir rtx ekran kartını kullanabileceksiniz!
knkm yanlis yazmisim paket 256 destekliyor seklinde yazdim.

Ronin F
Ayrıca knk büyük iht essentialmode, vMenü gibi 0.80 ms resmon kullanan bi paket ile nasıl 256 çekebileceğini söylüyorsun?

Ronin F
Ayrıca knk büyük iht essentialmode, vMenü gibi 0.80 ms resmon kullanan bi paket ile nasıl 256 çekebileceğini söylüyorsun?
sus knk "110 kişi ile test edilen" 256 da kaldırır ? ?

Tuna +256 ne olm?

Ronin F
VMenu şu anda bulunmamaktadır tarihe bakarsanız video eski 2.2 resmon değeri vardır şu anda test edilen sistem gtx 1650 li

Konu kategorisi değiştirilmiştir.​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!