Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket PURPLEV1 LA TEMALI PAKET

aliciks35

Üye
FT Kullanıcı
Discord
greengoadam
Merhaba Arkadaşlar purplev1 paketim sonunda bitmiştir paketimizin teması LA dir alan kişilere ek olarak 3 günlük developer hizmeti ve lapd arac paketi verilicektir!
Paket İçeriğine Gelirsek;

--türkçeleştirildi

-isteğe göre değişebilir

--soygunlarla entegreli

--istediğiniz araca entegre edilebilir
glock vb tarzı silahlar bulunmaktadır

MAP EKLENTİLERİ

--eklenilmeyip oyun içerisinde olanlar vardır

--diğer araclar için imzama bakabilirsiniz!

İLLAGEL SİSTEMER

--

MESLEKLER

görmüş oldugunuz mesleklerin hepsi konum,arac vb editlenebilir!

PAKETE GÜNCELLEMELER GELİNCE TEKRARDAN EKLEMELER YAPILICAK
GÜNCEL FİYATI:1500TL
Lisanslama Mevcuttur!

yanında ek olarak 3 günlük developer hizmeti sunuyoruz
arac paketİ+map eklentileri yanında geliyor
logo hizmeti (eklenicek)
imzamdan discord adresime gelebilirsiniz!
LA TEMASINA OLDUKCA BENZETİLMEYE CALISILDI

DF
Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar purplev1 paketim sonunda bitmiştir paketimizin teması LA dir alan kişilere ek olarak 3 günlük developer hizmeti ve lapd arac paketi verilicektir!
Paket İçeriğine Gelirsek;

--türkçeleştirildi

-isteğe göre değişebilir

--soygunlarla entegreli

--istediğiniz araca entegre edilebilir

MAP EKLENTİLERİ

--eklenilmeyip oyun içerisinde olanlar vardır

--diğer araclar için imzama bakabilirsiniz!

SOYGUN SİSTEMLERİ

--

MESLEKLER

görmüş oldugunuz mesleklerin hepsi konum,arac vb editlenebilir!

PAKETE GÜNCELLEMELER GELİNCE TEKRARDAN EKLEMELER YAPILICAK
GÜNCEL FİYATI:1500TL
Lisanslama Mevcuttur!

yanında ek olarak 3 günlük developer hizmeti sunuyoruz
arac paketİ+map eklentileri yanında geliyor
logo hizmeti (eklenicek)
imzamdan discord adresime gelebilirsiniz!
LA TEMASINA OLDUKCA BENZETİLMEYE CALISILDI

+rep

DF
Öncelikle özür dilerim ama ben paketinizde farkı birsey göremedim hepsi paylasımıs scler Development bildigim kendine özel bir sc koyar paketlerine ?

DF
Öncelikle özür dilerim ama ben paketinizde farkı birsey göremedim hepsi paylasımıs scler Development bildigim kendine özel bir sc koyar paketlerine ?
Merhabalar İçerisinde kendi yapmış oldugum elektrik mesleği bulunmaktadır ek olarak daha eklemeler yapılıcaktır teşekkürler yorumun için, bu mesleği yakın bir zamanda github da paylaşıcağım bilgin olsun ek olarak 0 dan full kendi scriptini yazıp paket yapan insan bu devirde cok yok zaten farketmişsindir

DF
Merhabalar İçerisinde kendi yapmış oldugum elektrik mesleği bulunmaktadır ek olarak daha eklemeler yapılıcaktır teşekkürler yorumun için, bu mesleği yakın bir zamanda github da paylaşıcağım bilgin olsun ek olarak 0 dan full kendi scriptini yazıp paket yapan insan bu devirde cok yok zaten farketmişsindir

Hocam o meslek zamanına göre güzeldi normalde olsa biraz aşşağılardım konuyu fakat iyi birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.
İlk olarak böyle paketlerin modası geçti artık satılmaz ikinci olarak modası geçtiği için bu fiyattan koyulmaz (Belki source olsa olurdu ama lisanslanmış)
İkinci olarak konuya çok özenilmemiş, büyük küçük harf önemi yok, devrik cümle var ve virgül kullanılmamış
Üçüncü olarak discord fotoğraflarında sanırım artık 1 günde url'leri değişiyor o yüzden konuyu açarken upload için mega yada drive kullanabilirsiniz (Tavsiyem megadır 20GB Ücretsiz veriyor)
Dördüncü olarak polis silah uzatma videosunda server konsolu gözüküyor ve birsürü sql hatası var bunlar aşırı göze batan şeyler eğer scriptin videosu yoksa ve siz çekeceseniz daha özenli çalışın
Beşinci olarak içerik yok malesef siz bana banka scriptini tanıtsanız ne fark eder göze çarpan birşeyler lazım (Zaten bankayada bakamadım discord silmiş fotoları)
Altıncı olarak normalde paket türü olur sosyal gun hard arcade anladın sen bunda birşeylik var herşey olabilir bu paket :D zorlasan hard rp bile çıkar o kadar yani

DF
Hocam o meslek zamanına göre güzeldi normalde olsa biraz aşşağılardım konuyu fakat iyi birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.
İlk olarak böyle paketlerin modası geçti artık satılmaz ikinci olarak modası geçtiği için bu fiyattan koyulmaz (Belki source olsa olurdu ama lisanslanmış)
İkinci olarak konuya çok özenilmemiş, büyük küçük harf önemi yok, devrik cümle var ve virgül kullanılmamış
Üçüncü olarak discord fotoğraflarında sanırım artık 1 günde url'leri değişiyor o yüzden konuyu açarken upload için mega yada drive kullanabilirsiniz (Tavsiyem megadır 20GB Ücretsiz veriyor)
Dördüncü olarak polis silah uzatma videosunda server konsolu gözüküyor ve birsürü sql hatası var bunlar aşırı göze batan şeyler eğer scriptin videosu yoksa ve siz çekeceseniz daha özenli çalışın
Beşinci olarak içerik yok malesef siz bana banka scriptini tanıtsanız ne fark eder göze çarpan birşeyler lazım (Zaten bankayada bakamadım discord silmiş fotoları)
Altıncı olarak normalde paket türü olur sosyal gun hard arcade anladın sen bunda birşeylik var herşey olabilir bu paket :D zorlasan hard rp bile çıkar o kadar yani
yorumun ve önerilerin için teşekkür ederim, evet la temalı sunucular eskiye göre daha az fakat ben bunu severek yaptıgımdan dolayı elimden geldiğince cogu la tabanlı sunuculara benzetmeye calıstım, amacım sosyal bir paket yapmak değildi sosyal tarzi birşey yapsam zaten önüme gelen scripti eklerim ben la temasına oldukca benzetmek ve ayak uydurmayı planladım, evet bazı vidyolarda sql gozukuyor sql sorunuda suan sadece telefon scriptinde var oda değişilcek onun dışında bir sorun yoktur full fix durumdadır, evet resimlerin bağzıları silinmiş durumda onları önerini dikkate alarak yenileyeceğim ve la tabanlı sunucuları incelerseniz paketin cidden la tabanına uydugunu anlayabilirsiniz evet sistemler az olabilir fakat temaya ayak uydurulmuş sistemler bulunmakta ve daha da güncellemeler geliyor zaten pakete konuya elimden geldiğince özenmeye çalıştım önerini tekrardan dikkate alarak daha güzel ayarlayabilirim tekrardan yorumun için teşekkürler.

DF
1500tlye paket satıyorsun azıcık vizyon olsun, forumda olmayan şeyler olsun; rel scriptleri birleştirip database'in adını değiştirince paket satılası olmuyor.

DF
paketin içeriğini bilmeden yorum yapman değişik olmuş, rel scripti nedir bilmiyorum. Cahil insanlara da yorum yapmıyorum iyi forumlar.
paket içeriğini tanıtımındaki kadar biliyorum, dahası varsa ve tanıtıma koymadıysan bu senin hatan. rel script, released script, herkese açık script demek ve hangi konuda cahil yakıştırması yaptığını anlamadım :LOL:

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!