Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu da buraya bırakıyorum. Önce direkt olarak küfür edip sonradan küfürü sansürlemenin bir anlamı yok B BakiTelli :)

Ekli dosyalar

• baki.png
    baki.png
    161.1 KB · Görüntüleme: 9
O kadar kötü konuşmanın ardından oturup da seninle düzgün konuşamam. Ona rağmen küfür ya da hakaret etmedim sana.

Ha bide ben senin projeni kötülemedim. Küfürlü konuşma gerçekleştirdiğin için seninle o şekilde konuştum :)
Ufak bir sansürlü şekildi sktr dedim ve karşı taraf ağır kışkırtıcı konuştu konuda eleştiriye açığım fakat kırıcı yorum yapmazsanız sevinirim yazdım ona rağmen devam etti ben skt kelimesini kullandım benim cezam 1 se seninki 10 burda

51589

Aynen, kışkırtan benim dimi? Bu kadar kötü konuşmaların ardından iyi konuşma bekliyorsan yanılıyorsun.

Ekli dosyalar

• baki.png
    baki.png
    161.1 KB · Görüntüleme: 8
  • baki2.PNG
    baki2.PNG
    15.6 KB · Görüntüleme: 8
  • baki3.PNG
    baki3.PNG
    21.1 KB · Görüntüleme: 7
  • baki4.PNG
    baki4.PNG
    30.4 KB · Görüntüleme: 7
Aynen, kışkırtan benim dimi? Bu kadar kötü konuşmaların ardından iyi konuşma bekliyorsan yanılıyorsun.

Dostum Kışkırtan kişi üst üste projemi alakasız birşey ile kötülediği için s*kt*r git kelimesini kullandım orda sana herhan gibi bir şeyim yok sen gelip kudur vs diyorsun ondan sonra ADK yapıyorsun ilgili konuyu bırakıyorum incelenir sıkıntı yok

Dostum Kışkırtan kişi üst üste projemi alakasız birşey ile kötülediği için s*kt*r git kelimesini kullandım orda sana herhan gibi bir şeyim yok sen gelip kudur vs diyorsun ondan sonra ADK yapıyorsun ilgili konuyu bırakıyorum incelenir sıkıntı yok

Bana adk cümlesini göstersene. O zaman baban veya annen sana her gün adk atıyor olmalı? Oğluşum kelimesi ne zaman adk olmuş?

Bana adk cümlesini göstersene. O zaman baban veya annen sana her gün adk atıyor olmalı?
Sana bu saaten sonra oğluşum kelimesinin ne olduğunumu anlatayım oğluşum oğlum çocuğum demek sen benim çocuğumsun dedin resmen bu bir adk ve az önce üste kendin kabul ettin adk yaptığını ?

Sana bu saaten sonra oğluşum kelimesinin ne olduğunumu anlatayım oğluşum oğlum çocuğum demek sen benim çocuğumsun dedin resmen bu bir adk ve az önce üste kendin kabul ettin adk yaptığını ?
Aynen, Oğluşum kelimesi ADK'ya giriyor sen bu kafayla devam et. Küfür etmenin, kötü konuşmanın kanıtlarını gösterdim eğer bunlara karşı hala iyi niyet bekliyorsan yanılıyorsun.

Ayırca kabul ettiğim yeri de belirtirsen sevinirim.

Aynen, Oğluşum kelimesi ADK'ya giriyor sen bu kafayla devam et. Küfür etmenin, kötü konuşmanın kanıtlarını gösterdim eğer bunlara karşı hala iyi niyet bekliyorsan yanılıyorsun.
Sana Herhan gibi bir hakaretim bulunmuyor kışkırtıcı şekilde konuşan emeğimi kötülüyen kişiye hakaretim bulunuyor dediğim gibi konu incelenir ben uyarımı alırım küfürüm için sen adk n için banlanırsın diye düşünüyorum iyi günler konuya yetkili bakana kadar takipten çıkıyorum.

B BakiTelli adlı kişiye hakaret veya küfür kullanmadım. Kötü konuşması beni rahatsız etti ve onun karşılığında ona iyi niyet göstermek istemeyip onun da belirttiği sözleri kullandım. Kullanmadım demiyorum ama en azından hakaret edip küfür etmedim. Adk diyor ama Oğluşum kelimesinin neresi ADK ben buna şahsen anlam veremedim. Yaptığı projeyi de kötülemedim sadece konuşma tarzı hoşuma gitmedi. Ne küfür ettim ne de hakaret ettim ama arkadaş önce direkt olarak küfür edip sonradan sansürlüyor böyle bir dünya yok bence.

Sana Herhan gibi bir hakaretim bulunmuyor kışkırtıcı şekilde konuşan emeğimi kötülüyen kişiye hakaretim bulunuyor dediğim gibi konu incelenir ben uyarımı alırım küfürüm için sen adk n için banlanırsın diye düşünüyorum iyi günler konuya yetkili bakana kadar takipten çıkıyorum.
Eleştiriye açık olmalısın. Projene laf eden herkese küfür edip hakaret edeceksen daha önünde çok uzun bir yol var.

Fotoğraf'ta ki gibi cümle kuruyorsun küfür ediyorsun hakaret ediyorsun onca hatan var ama konuyu yine sen açıyorsun. Üzücü ve şaşırtıcı.

Ekli dosyalar

• baki4.PNG
    baki4.PNG
    30.4 KB · Görüntüleme: 4
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!