Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arvenin açtığı satış konusundan şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Satış konusunun dikkate alinmamasını ve onun paketinin ücretsiz paylaşılan konusunun da geri açılmasını arz ederim.

öncelikle şuanki paketle senin alakan nedir tam olarak kıyafetlerin paketimde yeri nerede? eski konuşmaların bile tam halini ss atmadan kırpıp atıyorsun?

1700659775714.png
bu sste net bi şekilde kıyafetlerinin olmadığını ve hala milletin satıp bana yıktığın ve paketini satıyor malum kişiler dedikten sonra gidip benim insanlarla aramı bozduğunu ssinde net bi şekilde kanıtlamıışşın ayrıca kıyafetler senin değil bunu çok iyi biliyorsun ve dump atıp multi accounttan forumda konu açıyorsun bundanda şikayetim var neden multi acc kullanıyorsun

1700659970236.png
burda kendinde kabullendiğin halde nasıl bana ait paket diyebiliyorsun ki mesela

yani çok garip

1700660046109.png 1700660193677.png
sağdan soldan dumpladığın içerikleri sahiplenionda sahiplendiğin içerikler pakette yok bile

1700660276939.png
Legal kıyafetlerime eup 9.5 diyorsun halbuki alakası bile yok?

Ekli dosyayı görüntüle 90006
bu sste net bi şekilde kıyafetlerinin olmadığını ve hala milletin satıp bana yıktığın ve paketini satıyor malum kişiler dedikten sonra gidip benim insanlarla aramı bozduğunu ssinde net bi şekilde kanıtlamıışşın ayrıca kıyafetler senin değil bunu çok iyi biliyorsun ve dump atıp multi accounttan forumda konu açıyorsun bundanda şikayetim var neden multi acc kullanıyorsun
Temmuz ayında paketimi dumpladin. Yaklaşık olarak 3-4 aydır tüm tr sunucularına paketimi satarak para kazandın. Sadakam olsun. Ama o paketin satıs konusunu açamazsın. Çünkü benim. Yorum yapmanı istemiyorum yetkili yok mu ??

1700660682555.png

senle hep dalga geçmişimdir ama ben hala yeni paketimle senin alakanı düşünüyorum bir alakan yokken nasıl oluyorda sahipleniyorsun

Ekli dosyayı görüntüle 90015

senle hep dalga geçmişimdir ama ben hala yeni paketimle senin alakanı düşünüyorum bir alakan yokken nasıl oluyorda sahipleniyorsun
bak hayatımın anlamı.
1. Temmuzda kıyafet paketimi geldin vinerp sunucumdan dumpladın. Kıyafet paketi sahsıma aitti ve videosuyla vs kanıtladım federalle konustum o gece konunu kaldırdılar.
2. 35rp girdin yaptıkları kıyafet paketini olcar'dan dumpladın ve dumpladığın paketin içerisinde yine temmuz ayında sattıgın paketimin içeriği bulunuyor.

azicik beynini kullanarak oku sattığın herşeyin alt tabanı bana aittir. ve satmaya da devam ediyosun.

1700660900036.png 1700660904129.png
alt yapısı sana ait derken nesi sana ait ve diğer tasarımcılardan kıyafet satın alıp kendi kıyafetinmiş gibi gösterip satıyorsun ve bunu benim paketim üzerindede yapıyorsun sana diyorumki v2 paketimde senin sahipleneceğin ne var? bu suçlamayı yapman için ait olan birşey olması lazım geçmişi açalım o zaman sattığın kıyafet paketini makinemize girip silip üzerine "cinsel bir organ resmi" bırakıp çıktın ve bunuda cylex cylex üzerine attın yaptığın dolandırıcılığıda unutmamanı isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 90016Ekli dosyayı görüntüle 90017
alt yapısı sana ait derken nesi sana ait ve diğer tasarımcılardan kıyafet satın alıp kendi kıyafetinmiş gibi gösterip satıyorsun ve bunu benim paketim üzerindede yapıyorsun sana diyorumki v2 paketimde senin sahipleneceğin ne var? bu suçlamayı yapman için ait olan birşey olması lazım geçmişi açalım o zaman sattığın kıyafet paketini makinemize girip silip üzerine "cinsel bir organ resmi" bırakıp çıktın ve bunuda cylex cylex üzerine attın yaptığın dolandırıcılığıda unutmamanı isterim.
askim konudan konuya atlama ya ::D
Bunun konuyla ne alakası var hadi ya hadi

konudan konuya atlamıyorumki v2 packımda sahiplenmeni gerektiren ne var diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!