Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Perdition Anticheat - Tanıtım - Kapalı Beta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne ka satisan

güzle begendim

yugarı

yukarğğğğğğ

Konu 24 saat aralıklara sadece konu sahibi tarafından üst sıraya çıkarılabilir, bu kurala uymadığınız halde uyarı puanı alacaksınız.​

Yukarı diyorum o zaman

supermisknk yhuhhhh

Özelden mesaj atım dönüş yaparmısınız

Yukarı

+ mysql-async ve ghmattimysql seçenekleri eklendi (hangisini kullanıyorsanız onu seçiyorsunuz)
+ anti particles spam eklendi
+ anti entity detach (beta) eklendi
+ lua menü korumasının içeriği fazlalaştırıldı (şu anda daha fazla menü algılıyor)
+ npcli sunucularda gereksiz ban atılıyordu düzeltildi
+ loglar değiştirildi şu anda (bence) daha iyi gözüküyor
60130
böyle gözüküyor
----------------------------------------------------------------
Webden çekme olayı tamamlandığı zaman 1.0 olarak kısa bir süreliğine ücretsiz verilecektir. İmzamızdan discord adresimize katılıp gerekli şeyleri öğrenebilirsiniz.
(bu arada sistem tamamiyle hazırlandı sadece hosting kaldı onu da halledeceğiz 1 2 güne)

+ Ban/Unban/Kick komutları getirildi (beta) (hex id ile çalışmaktadır)
- Install dosyası kaldırılmıştır (Çoğu hile isolated özelliğini barındırdığı için gereksiz olduğunu düşündüm yoksa sadece fonksyon dosyalarından oluşan bir koddu)
- Gereksiz sunucu tarafındaki printler kaldırıldı

beta dediklerim test edilmemiş anlamına geliyor
birdahaki changelogda büyük ihtimalle ped wipe, obje wipe ve araç wipe özelliği gelecektir <3

+ Çoğu para basma methodu fixlendi
+ Fixlenemeyen para basma methodları için açık toplayıcı yapıldı. Eğer ki sunucunda bu scriptleri kullanıyorsan uyarı mesajı verdirtip triggerları söylüyor.
+ Sunucudaki tüm herkese fatura kesme fixlendi

Sonraki updatede kesin olarak resourceye bağlı event engelleme sistemi gelecek :)

Benden bu kadar arkadaşlar gece 3 olmuş

Son düzenleme:
- Webden çekme olayı yapıldı fakat unex gibi hileler triggerları engelleyebildiği için yapımından vaz geçildi :((
+ Lua Detection çoğu lua menüsüne karşı artık daha dirençli (daha çok şey eklendi yani) (Ciao menu vs eklendi)
- Çoğu hile isolated kullandığından installme dosyası kaldırıldı
not : resourceye bağlı event engellemeyi yapmaya üşendim harbi yapıcam ama bi ara
+ AC biraz daha optimize edildi (test edilecek çünkü banlıyım)

- Anti Entity Detach silindi taşıma scriptlerini bozuyormuş

+ Anti Invisible eklendi.
+ Anti Ped Weapon eklendi. Bir ped silahlı bir şekilde çıkartılırsa ban atıyor.
+ Identifier Control eklendi. Eğer discord adresi & ip adresi & steam adresi & rockstar lisansı yok ise sunucuya almıyor. (seçenek olarak eklemedim otomatik olarak kontrol ediyo)
+ Anti Super Jump eklendi. Normalde anti speedhack açıldığı zaman zıplayamıyor yükseğe fakat yine de super jump atarsa ban yiyor

+ Tester Mode eklendi bunun sayesinde triggerlar tamamiyle randomize edilip unex gibi hilelerin bypass configi çıkartmasını zorlaştırıyoruz. Henüz yapım aşamasında
+ pacsil, pacobjesil, pacpedsil, pacaracsil tarzı komutlar eklendi. Zaten çoğu ac yapmıştı bizde yapalım dedik
thx KonaN KonaN

+ Anti stopper düzenlendi (BETA)
Önemli düzenleme:
Configdeki çoğu seçeneği kaldırıyorum zorunlu olarak o seçenekler açık gelecek. (Örneğin: anti ped crasher, anti weapon damage changer tarzı şeyler)

+ref yespixel adlı sunucumuz açılınca kullanacağız testlerimizi yaptık mükemmel olmus herkese tavsiye ederik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!