Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Perdition Anticheat - 2.0 Release

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba birşey sormak istiyorum mesela zombi sunucularında zombie script inin içini düzeltip kendilerine düşmesini istedikleri itemi girip o itemi basabiliyorlar Perdition ac de bu olayı engelliyor mu ?
Muhtemelen oyle bir seyi engellemek mumkun degil ve onu engelleyemiyoruz, ama uzerinde fikir yurutmeyi deneriz. Yorumunuz icin tesekkurler.

Muhtemelen oyle bir seyi engellemek mumkun degil ve onu engelleyemiyoruz, ama uzerinde fikir yurutmeyi deneriz. Yorumunuz icin tesekkurler.
fyac yapsın ondan çalarsınız sıkıntı yok

Son düzenleme:
Merhaba birşey sormak istiyorum mesela zombi sunucularında zombie script inin içini düzeltip kendilerine düşmesini istedikleri itemi girip o itemi basabiliyorlar Perdition ac de bu olayı engelliyor mu ?
Senin sw de yapıyodum :D

Anticheati geçtim sadece salty tokenizer ile o olayı fixleyebilirsiniz

iyi kükrettiğimiz içindir
Senin gözler leş gibi kötü galiba, ama ben bilgilendiriyim konu sacede baltalamak istiyen yorumlara kapalıdır. Kötü konuşmak istemiyorum lütfen çıktığın deliğe geri git, yorumun için teşekkürler ve birdaha arkaplanda ne olduğunu bilip bilmeden konuşmamanı öneririm.

Güzel günler dilerim :)

Untitled.png

en son 100 tl yapmışsınız fiyatı 5 kişi fln mı oldunuz .d

en son 100 tl yapmışsınız fiyatı 5 kişi fln mı oldunuz .d
çiğköfte parası çıkmıyodu kusura bakma
Untitled.png

Dediğim gibi bilip bilmeden birdaha konuya yorum yapmazsan sevinirim, ne yaşıyorsun bilmiyorum sanırım kafa biraz M.Ö. 700lerde kalmış :)

neyse gerçekten de sıkıcısınız muhatap olunmaya değmezsiniz.

neyse gerçekten de sıkıcısınız muhatap olunmaya değmezsiniz.
evet arkadaslar anticheatimi freelancere yaptirip cigkofte aliyorum leakten sonra sadece osmd ekleyip vbacdaki iki üç şeyi ekledim köpeklerimi diğer anticheatlere saldırtıyorum bilin bakalım ben kimim

Eğer sizde perdition AC alırsanız g*unthlow gibi köpkeler sunucuza girip kimseye salça olamaz

çokiiolmuşknkbidaolmasın
+rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!