Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

PAKET ÇALMA SANATI VE ADAP YÖNTEMLERİ(isimsiz kahramanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ademufukbey

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ademufukbey #3410
Bügünkü konumuz fivemde paket çalıp bir yerlere geldiğini idda eden 1 iqlu ergenliğini daha atamamış arkadaşlara gelsin her yorumunuz okuyan o salaklara bir ders niteliğinde olsun :)

DF
Sistem gayet guzel basarilarinin devamini diliyorum

DF
Dur dur şeyi unuttum abi developer lazımmı developer oluyorum abi ? parada istemiyorum abi sizin sunucuda developer olayım yeter xd

DF
Oh onun yanıda bir kaç insanlar daha var. Webhook ile mesaj attırıp scripti deobfus ettiğini sanan örneğin; 11219

DF
Konu Altında Tartışma/Kavga Yaratacak Sözler
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
bügünde doyduk çok şükür vanaheim,, o zaman yarınki çalışlarımızla dumplamalarımızla yolumuza devam edip yenilik getirmeye devam edeceğiz.

DF
Aynen. Şu telefonu yeni getirdim bak hiçbir server bulamazsınız. Türkiye 1. 84 oyuncumuz ve vorp tarzı scriptlerimizle yoluma devam edicem .

DF
Tartışmaya Girişme
birde şeyler var sunucuları çok kalabalık gözüksün diye afk oyuncuları sunucuya sokmaya çalışan ezikler 11225

DF
SELAM 64LÜK BİR SUNUCUYU 15 ÇEKTİRİRKEN BEN 5 SUNUCUYU DOLDURUYORUM AMA SEN BİLİRSİN.
:d
9_diyar.png

DF
şeylerde var bide
-kardeşim sunucumuza hoşgeldin kaç saat fivemin var
-16 abi
- kardeşim sunucuya hoşgeldin

DF
Çete rol duyuru moruq,
soygun rol duyuru moruq,
ems rol duyuru moruq
iş ilanları moruq
green gang alım formu moruq

DF
peki kıskançlıktan // çıkıp açıklamasına bizi yazması varmı :D

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
vorp çeteleri kapatıyor dur dumplayamda bende kapatam moruk dur vorp gibi takımları getirem moruk ahjıashjsajhasdhjasdas

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!