Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket NewQBCORE FULL FIX PAKET LaytbornV2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruqeon

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar,
newqb fullfix paket satmaktayım.
Paketin görsel ve videosunu aşağıya bırakıyorum.
Paket alışverişinizde 1 hafta boyunca reklam fırsatı.
3 gün boyunca developeer hizmeti ayrı olarak 1 hafta boyunca gelecek güncellemeler.

Yeni çıkacak olan paketlerden indirimli yararlanma fırsatı.

RuqeoN#6926

DF
Selamlar,
newqb fullfix paket satmaktayım.
Paketin görsel ve videosunu aşağıya bırakıyorum.
Paket alışverişinizde 1 hafta boyunca reklam fırsatı.
3 gün boyunca developeer hizmeti ayrı olarak 1 hafta boyunca gelecek güncellemeler.

Yeni çıkacak olan paketlerden indirimli yararlanma fırsatı.

RuqeoN#6926
ui leri editleseydin bari kanka

DF
leaklenmiş bir ton script dışında kendi eklediğin bir şey var mı?

DF
Gerek varmı hocam
arkadaşların demek istediği şu, insanlar neden senden gelip alsın? Çünkü paketin diğer paketlerden farkı yok. Bir sürü leak scriptleri var, UI hepsi aynı. Yani başka paketlerden farkın olmalı eğer satış yapmak istiyorsan.

DF
arkadaşların demek istediği şu, insanlar neden senden gelip alsın? Çünkü paketin diğer paketlerden farkı yok. Bir sürü leak scriptleri var, UI hepsi aynı. Yani başka paketlerden farkın olmalı eğer satış yapmak istiyorsan.
Satış yapıyorum dostum ki şöyle bir olay var 500 1000₺ arası satılan paketlerden daha iyi olduğunu idda ediyorum en azından envanteri ve bugları fixlenmiş bir paket

DF
Fivem ilk açıldığından beri bu piyasadayım noname birisi de değilim ana hesabımın ismi FBI bir sürü paketim bu piyasada kullanıldı sevildi ve halada arayan var bu paketin scriptlerini ben yazdım demiyorum veya ben yaptım demiyorum paketin hatalarını ve buglarını temizledim diyorum arkadaşlar lütfen konuyu kanserlemeyin.

DF
bilgilendirme sadece, o etiketlenenlerden birisi 0Resmon'nun sahiplerinden ötekide ak4y scriptlerinin sahibi.
valla dostum etiketlerimde onlar bulunmuyor :D konu açmayı vs fazla bilmiyorum öyle bir şey yaptıysamda bilmiyorum

DF
videoyu tek seferde değilde teker teker çekip koyarsanız ve fotoğraflar ile desteklerseniz iyi olur, bir de fiyat yazılması zorunlu

DF
Satış yapıyorum dostum ki şöyle bir olay var 500 1000₺ arası satılan paketlerden daha iyi olduğunu idda ediyorum en azından envanteri ve bugları fixlenmiş bir paket
ah be kankam emin ol türkiyedeki leaklarla bir ilgisi yok paketin : )

Hangi bug'ı fixledin dostum tam olarak. Sadece leaklenen scriptleri eklemişsin bir biz salağız bu scriptleri tebexten satın alıyoruz zaten. Orada burada bulup paket çıkarmışsın bug fixledim şunu bunu yaptım demişsin afedersin de bak tek tek sayayım videoda gösterdiklerini.
bb-multicharacter
ak4y-pausemenu
codem-blvckhud
ak4y-playtimeshop
ak4y-fishing
utanmadan blackmarketi tanıtıp sesli anlatmışsın ingilizce olan metinleri türkçeye bile çevirmemişsin burdan da hazıra konduğunu farkedebiliyoruz direkt . neyse
-ak4y kasa açma scripti ( scriptin adını bilmiyorum bir kaç gün önce tebexine bakarken rastlamıştım)
- lab-crew (türkçeye çevireydin bari,) -- script şuan betadaymış ondan fazla bir şey diyemiyormuş bir de pepega :d -
Kısaca özetlemek gerekirse yaptığın hiç bir şey yok. Bir tane hazır base almışsın ve üzerine bu scriptleri koymuşsun.

Türkiyedeki leaklarla bir ilgisi yok paketin demişsin 11 dakikalık videonun 9-10 dakikası uğurun scriptlerini göstermekle geçmiş. :D diyecek çok şey var da vereceğin cevapları tahmin ediyorum az çok neyse iyi forumlar. Allahtan bug fix yapmışsın

DF
Son düzenleme:
Hangi bug'ı fixledin dostum tam olarak. Sadece leaklenen scriptleri eklemişsin bir biz salağız bu scriptleri tebexten satın alıyoruz zaten. Orada burada bulup paket çıkarmışsın bug fixledim şunu bunu yaptım demişsin afedersin de bak tek tek sayayım videoda gösterdiklerini.
bb-multicharacter
ak4y-pausemenu
codem-blvckhud
ak4y-playtimeshop
ak4y-fishing
utanmadan blackmarketi tanıtıp sesli anlatmışsın ingilizce olan metinleri türkçeye bile çevirmemişsin burdan da hazıra konduğunu farkedebiliyoruz direkt . neyse
-ak4y kasa açma scripti ( scriptin adını bilmiyorum bir kaç gün önce tebexine bakarken rastlamıştım)
- lab-crew (türkçeye çevireydin bari,) -- script şuan betadaymış ondan fazla bir şey diyemiyormuş bir de pepega :d -
Kısaca özetlemek gerekirse yaptığın hiç bir şey yok. Bir tane hazır base almışsın ve üzerine bu scriptleri koymuşsun.

Türkiyedeki leaklarla bir ilgisi yok paketin demişsin 11 dakikalık videonun 9-10 dakikası uğurun scriptlerini göstermekle geçmiş. :D diyecek çok şey var da vereceğin cevapları tahmin ediyorum az çok neyse iyi forumlar. Allahtan bug fix yapmışsın

alnı öpülesi yorum diyebilirim şayet bende o kadar gelişmiş bir developer degilim forumlarda beğendiğim scriptleri alırım fakat ismiyle veya ui ları ile oynamam çünkü burda bir emek var ve sen bu emeği kendin yapmış gibi tanıtıyorsun insanda bir kere utanma olacak dostum kendin yapamıyorsan yapmış kişiye saygı göstermek gerekir

DF
bb-multicharacter
ak4y-pausemenu
codem-blvckhud
ak4y-playtimeshop
ak4y-fishing

dedi noname :)

DF
alnı öpülesi yorum diyebilirim şayet bende o kadar gelişmiş bir developer degilim forumlarda beğendiğim scriptleri alırım fakat ismiyle veya ui ları ile oynamam çünkü burda bir emek var ve sen bu emeği kendin yapmış gibi tanıtıyorsun insanda bir kere utanma olacak dostum kendin yapamıyorsan yapmış kişiye saygı göstermek gerekir
olum siz ne kanser bi kitlesiniz çok görüyoruz 1kya leaklanmış paket yapıp satanları biz en azından insanları s*kmiyoruz kardeşim :) bende diyorum paketdeki scriptleri ben yazmadım diyorum paketin alt yapısı bana ait ve bugları fixledim diyorum ne anlatıyorsunuz şu türk toplumu sizin yüzünüzden bi türlü gelişemiyor mağdem bukadar iyisiniz siz çıkartın paket biz görelim veya paylaşın yurt dışındaki leak scriptlerini buraya gelip toxitlik yapmayın la artık

DF
Eğer yaptığım şeyi kötüleyecek varsa nonameler bi uzak dursun artık lütfen please.
Ayrıca eskilerden beri youtube kanalında öğretici videolar çeken benim burada çok bilmişlik yapıp kötülemekte üstünüze yok mağdem bukadar insanları önemsiyorsunuz youtube kanalınızda içerikler paylaşın :)

DF
Eğer yaptığım şeyi kötüleyecek varsa nonameler bi uzak dursun artık lütfen please.
Ayrıca eskilerden beri youtube kanalında öğretici videolar çeken benim burada çok bilmişlik yapıp kötülemekte üstünüze yok mağdem bukadar insanları önemsiyorsunuz youtube kanalınızda içerikler paylaşın :)
youtube hesabını atsana 😃

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!