Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Makine Ele Geçiren LISANS SISTEMI | Kullanıcı Adı Şifre | DEVLAUNCHER V2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dostum şaka gibisin, vergi memurları bir gün kapını çaldığında da onlara müşterin olmadığını söyleyip sanane diyebilirsin. İyi forumlar

DF
dostum şaka gibisin, vergi memurları bir gün kapını çaldığında da onlara müşterin olmadığını söyleyip sanane diyebilirsin. İyi forumlar
niye sana sanane yerine başka bi cevap veriyim vergi memurumusun ?:0D

ve bütün konularımı baltalayan biri konuma attığı yorumda vergi levhamı soruyorsa nasıl bi tepki vermemi beklerdin / yada söyleyeceğimi falan mı
vergi numaramı neden soruyosun neyini merak ediyosun içinde doğum tarihini falan mı arıyacaktın

DF
ne ağladınzı anunake herif yapmış işte sala geç istiyen alsın ne bu vergi levhası derdi çok istiyosan al vergi
49500

DF
BakiTelli referanslarım arasına eklenmiştir

DF
Çok güzel bir sistem yapmışsın, eline emeğine sağlık. Bu Emek hırsızı Oro****u çocuklarının önüne geçmişsin en azından. Umarım bu yasal olaylardan başın ağrımaz.

+Rep

DF
Çok güzel bir sistem yapmışsın, eline emeğine sağlık. Bu Emek hırsızı Oro****u çocuklarının önüne geçmişsin en azından. Umarım bu yasal olaylardan başın ağrımaz.

+Rep
değerli yorumun için teşekkürler dostum ^^

DF
Adet Fiyatı Belirlenmiştir. Net Fiyat LIFETIME / 60 TL (pazarlık mevcut.)

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!