Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KONU UZLAŞMAYA VARILMIŞTIR

• Konbuyu başlatan Vezir
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 73
  • Görüntüleme 2K
eee durumun karşılıklı olduğunu senin niye iyice ortalığı karıştırıp yaptığımız işi baltaladığını söylemişim :D olum beni niye iyi gösteriyorsun böyle
ben ortada olan ss'i attım ben kendim ateistim Allah'a inanmıyorum ama tek bir kere küfür etmedim zaten inan insanlar küfür etmez ya onun cezasını Allah keser diye dua edin ama Atatürk farklı olay ona laf edenin dilini kopartırım

ben ortada olan ss'i attım ben kendim ateistim Allah'a inanmıyorum ama tek bir kere küfür etmedim zaten inan insanlar küfür etmez ya onun cezasını Allah keser diye dua edin ama Atatürk farklı olay ona laf edenin dilini kopartırım
Kutsallarını tartışmak için mi açtın bu konuyu anlamadım ki rezillik diye konu açmışsın noldu 400 liranı mı atmadık :D yaptığın tasarımın bizimkinin kopyası olduğunu söyleyince onu da ben yaptım para kazanacaktım ondan 9 ay bekledim falan dedin. Olmayan gelir üzerinden pay istedin al 0 tlnin %100 ü senin olsun kankam tekrar söylüyorum o scripti tek bir yere sattığımı ve sana sözümü yerine getirmediğimi kanıtla open source free paylaşıcam
1711736956298.png

buraya taraftar mı topluyoruz forum bu şekilde mi çalışıyor

Kutsallarını tartışmak için mi açtın bu konuyu anlamadım ki rezillik diye konu açmışsın noldu 400 liranı mı atmadık :D yaptığın tasarımın bizimkinin kopyası olduğunu söyleyince onu da ben yaptım para kazanacaktım ondan 9 ay bekledim falan dedin. Olmayan gelir üzerinden pay istedin al 0 tlnin %100 ü senin olsun kankam tekrar söylüyorum o scripti tek bir yere sattığımı ve sana sözümü yerine getirmediğimi kanıtla open source free paylaşıcam
Ekli dosyayı görüntüle 94289

haksız olduğunu anlayınca üstüme oynamaya başlıyorsun 1 2. olarak ueats'de yazdığım 1 k kodun parasını yolla emeğimin karşılığını alayım konuyu kapatıcam

mümin kardeşim en içten dileklerimle geçmiş olsun konuyu fenerbahçe-trabzonspo derbisi gibi takip etmekteyim NOKTA
Adam ateistlik açıkladı hoca efendi nt yine de
haksız olduğunu anlayınca üstüme oynamaya başlıyorsun 1 2. olarak ueats'de yazdığım 1 k kodun parasını yolla emeğimin karşılığını alayım konuyu kapatıcam
Oyuncak değilim istemediğin parayı 8 ay sonra isteyeceksen de forum konusu açarak tasarım çalarak isteyemezsin çaldığın tasarım için birde para isteyecek acizliğe mi düştün hocam üste oynayarak başlayan sensin forumun başlangıç yazısı peri masalı gibi sslerle dolu bipolar bozukluğun falan olması lazım onları ciddiye alman için

Ekli dosyayı görüntüle 94289

Keremcim az evvelde belirttiğim gibi, 2 tarafıda tutmuyorum, taraftar kelimesi ile eleştirmen hatalı oldu lakin konuya subjektif olarak bakarsam ve baktığımda egenin cevapları ve tavrı daha mantıklı geldi aranızdaki olayın ayrıntısını bilmiyorum ve benim yorumum konuda 2 tarafada destek olmaz aynı şekilde zararı olmaz yani ''buraya taraftar mı topluyoruz forum bu şekilde mi çalışıyor'' demen beni kırdı.

Hakaret
Bu konunun hepsine bakan kişinin çıkartacağı sonuç seni işe başlatan kişilere 3-5 kuruş para gözüyle bakman, ateist olduğun, maddi sıkıntı çektiğin, içerik fikri konusunda pek hayal gücün olmadığı, kurumsal işten uzak olup parasını aldığın bir kodu forum üzerinde yayınlıyor olman, benim şahsi fikrimce // olman :) bu sebeple konu kalabilir

sana iyi forumlar dilerim.
Keremcim az evvelde belirttiğim gibi, 2 tarafıda tutmuyorum, taraftar kelimesi ile eleştirmen hatalı oldu lakin konuya subjektif olarak bakarsam ve baktığımda egenin cevapları ve tavrı daha mantıklı geldi aranızdaki olayın ayrıntısını bilmiyorum ve benim yorumum konuda 2 tarafada destek olmaz aynı şekilde zararı olmaz yani ''buraya taraftar mı topluyoruz forum bu şekilde mi çalışıyor'' demen beni kırdı.
taraftar olarak gelip aynısı falan diye yorum atan sensin forumda konuyu gören herkes yazmak zorunda mı tarafın bir şeyin yoksa araya girme hocam çağrılma üzerine girersen bal gibi taraftar olursun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu konunun hepsine bakan kişinin çıkartacağı sonuç seni işe başlatan kişilere 3-5 kuruş para gözüyle bakman, ateist olduğun, maddi sıkıntı çektiğin, içerik fikri konusunda pek hayal gücün olmadığı, kurumsal işten uzak olup parasını aldığın bir kodu forum üzerinde yayınlıyor olman, benim şahsi fikrimce bipolar bozukluğa sahip olman :) bu sebeple konu kalabilir

taraftar olarak gelip aynısı falan diye yorum atan sensin forumda konuyu gören herkes yazmak zorunda mı tarafın bir şeyin yoksa araya girme hocam çağrılma üzerine girersen bal gibi taraftar olursun
konuyu ilk sizin taraftan gördüm desem çağırılma ile alakası olmadığını kanıtlamama yeter diye düşünüyorum ve yazmayı bırakıyorum fivem salıp redm geçiyorumda söylemesi ayıp size iyi tartışmalar.

konuyu ilk sizin taraftan gördüm desem çağırılma ile alakası olmadığını kanıtlamama yeter diye düşünüyorum ve yazmayı bırakıyorum fivem salıp redm geçiyorumda söylemesi ayıp size iyi tartışmalar.

sste yorum rica etti diyen sensin cano sana bir şey diyen yok taraftarsın bu kadar

konuyu gördüğün tarafın alakası ne bu durumda onu anlamadım ki genel bir discord da everyone atılmış ordan görmüş olman doğal sanırım sonra sıkışan arkadaşın destek at demiş atmışsın helal olsun herkes yapmaz
1711738055286.png

artık yok... içimi bi hüzün kapladı
arkadaşın burda çalıntı kargocu ui ı tasarlarken senin at tepesinde ne işin var ya hşafdjs

Son düzenleme:
Bu konunun hepsine bakan kişinin çıkartacağı sonuç seni işe başlatan kişilere 3-5 kuruş para gözüyle bakman, ateist olduğun, maddi sıkıntı çektiğin, içerik fikri konusunda pek hayal gücün olmadığı, kurumsal işten uzak olup parasını aldığın bir kodu forum üzerinde yayınlıyor olman, benim şahsi fikrimce bipolar bozukluğa sahip olman :) bu sebeple konu kalabilir

fakir değilim ailemin bir şirketi 8 tane arabası var güzel bir evde oturuyorum halim iyi herhangi bir akıl sağlım yok uzun süredir yazılımla ilgileniyorum neyin ne olduğunu anlıyorum ki sana güvenmemen gerektiğini gerçek yaşını öğrendim zaman anlamalıydım teşekkürler

sste yorum rica etti diyen sensin cano sana bir şey diyen yok taraftarsın bu kadar

konuyu gördüğün tarafın alakası ne bu durumda onu anlamadım ki genel bir discord da everyone atılmış ordan görmüş olman doğal sanırım sonra sıkışan arkadaşın destek at demiş atmışsın helal olsun herkes yapmaz
Ekli dosyayı görüntüle 94294

arkadaşın burda çalıntı kargocu ui ı tasarlarken senin at tepesinde ne işin var ya hşafdjs
konuyu kapatmıştım ama uzattın.

fakir değilim ailemin bir şirketi 8 tane arabası var güzel bir evde oturuyorum halim iyi herhangi bir akıl sağlım yok uzun süredir yazılımla ilgileniyorum neyin ne olduğunu anlıyorum ki sana güvenmemen gerektiğini gerçek yaşını öğrendim zaman anlamalıydım teşekkürler
Maddi sıkıntın yok ise alamadığın 3-5 lirayı neden bu kadar kafanda kurduğunu anlamadım ki beni de çıkmaza soktun o zaman bir insan yeni girdiği bir alanda ilk para neden düşünür

Ekli dosyayı görüntüle 94294

ne gibi bir hüzün kapladı içini orda yazmışım sell to npc parayla aldım ve keymaster da gen spawn da var demişim
Maddi sıkıntın yok ise alamadığın 3-5 lirayı neden bu kadar kafanda kurduğunu anlamadım ki beni de çıkmaza soktun o zaman bir insan yeni girdiği bir alanda ilk para neden düşünür
nerede ilk parayı düşündüm anlayamadım

Hakaret
Bana göre asıl mevzu effrontede patlak veriyor, adama direkt gidip yok babanı arıycam yok böyle yapıcam diyip bide üstüne kendi sunucusunda rezil etmeye çalışıp timeout atıp kendini rezil duruma düşürüyor. Eğer kerem ve vezir kendi arasında konuşsaydı öyle bir durum ortaya çıkmazdı diye düşünüyorum çünkü zaten genel olarak konuşmalar kerem ve vezir arasında oluyor effronte olaya direkt düşmanlık güderek giriyor aynısı olup olmaması sorun değil insanlar nopixel benzetilmiş script diye aynısını yapıyorlar adamlar ağzını açmıyorki burada keremin söz hakkı yok tasarım ona ait ise temada ona aittir farklı bir müşteri aynı script için tasarım istemişte aynı temada yapma özgürlüğüne sahiptir tıpkı nopixelde olduğu gibi aynı renkler aynı tipleme aynı border radius'lar fakat birazcık oynama ile değiştirilip kullanılabilir burada bir sorun yoktur. Vezirin sinirlendiği konu bana göre yine effronte insan gibi konuşmak varken çocukca hareketlerde bulunuyor zaten o yüzden konu açılırken fark ettiyseniz effronte böyle dedi effronte şöyle yaptı gibi şeyler anlatıyor vezir o yüzden kerem kardeşim effrontenide senide ikiye ayırırım iki tane // hem leak sunucu sahibi hem leak kullanıcısı olarak bana kurumsallıktan ve firmalıktan bahsetmeyin eğer bu piyasaya gerçekten güzel bir katkınız olsaydı o spawn selectorunuz 2 tane satmazdı iki // iyi forumlar size.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana göre asıl mevzu effrontede patlak veriyor, adama direkt gidip yok babanı arıycam yok böyle yapıcam diyip bide üstüne kendi sunucusunda rezil etmeye çalışıp timeout atıp kendini rezil duruma düşürüyor. Eğer kerem ve vezir kendi arasında konuşsaydı öyle bir durum ortaya çıkmazdı diye düşünüyorum çünkü zaten genel olarak konuşmalar kerem ve vezir arasında oluyor effronte olaya direkt düşmanlık güderek giriyor aynısı olup olmaması sorun değil insanlar nopixel benzetilmiş script diye aynısını yapıyorlar adamlar ağzını açmıyorki burada keremin söz hakkı yok tasarım ona ait ise temada ona aittir farklı bir müşteri aynı script için tasarım istemişte aynı temada yapma özgürlüğüne sahiptir tıpkı nopixelde olduğu gibi aynı renkler aynı tipleme aynı border radius'lar fakat birazcık oynama ile değiştirilip kullanılabilir burada bir sorun yoktur. Vezirin sinirlendiği konu bana göre yine effronte insan gibi konuşmak varken çocukca hareketlerde bulunuyor zaten o yüzden konu açılırken fark ettiyseniz effronte böyle dedi effronte şöyle yaptı gibi şeyler anlatıyor vezir o yüzden kerem kardeşim effrontenide senide ikiye ayırırım iki tane // hem leak sunucu sahibi hem leak kullanıcısı olarak bana kurumsallıktan ve firmalıktan bahsetmeyin eğer bu piyasaya gerçekten güzel bir katkınız olsaydı o spawn selectorunuz 2 tane satmazdı iki küçük fare iyi forumlar size.
küçük fare diyenin discordunda 150 kişi var .d kimsenin bir yerde pekte patlak verdiği yok adam bile bile tasarım kopyalıyor yapıştırıyor sonra tasarımı üstleniyor kavga çıkıyor sonra para verilmediye getiriyor foruma konu açıyor makara muhabbeti ciddi gibi ortaya döküyor para ver konuyu kapatayım diyor olaya bak kendi tebexinde sattığın 5 tane pause menu ile kendini ayrı bir segmente mi soktun buraya büyük bir tebex sahibi gelse ne anlatıyorsunuz dese eyvallah derim ama bu yazıya çapın yetmez hocam kusura bakma

küçük fare diyenin discordunda 150 kişi var .d kimsenin bir yerde pekte patlak verdiği yok adam bile bile tasarım kopyalıyor yapıştırıyor sonra tasarımı üstleniyor kavga çıkıyor sonra para verilmediye getiriyor foruma konu açıyor makara muhabbeti ciddi gibi ortaya döküyor para ver konuyu kapatayım diyor olaya bak kendi tebexinde sattığın 5 tane pause menu ile kendini ayrı bir segmente mi soktun buraya büyük bir tebex sahibi gelse ne anlatıyorsunuz dese eyvallah derim ama bu yazıya çapın yetmez hocam kusura bakma

Belki yanlış yapıyorum ama;

1711740427978.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!