Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KONU UZLAŞMAYA VARILMIŞTIR

• Konbuyu başlatan Vezir
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 73
  • Görüntüleme 2K
bana revize edilecek tasarım diyorsunuz fakat tasarımın ham halinde spawn yeri seçince borderın renk alması veya spawn loc seçinde buttonun rengi değişmesi gibi ufak detaylar var bu gibi detayları bile yapmayı bilmiyorsunuz ve gelip benim koduma laf atıyorsunuz
Front endci değil misin borderdan da sorumlusun butondan da sana spawn fonksiyonu yaz diyen mi oldu da bilmiyorsunuz diyorsun hayırdır sana iş mi verdik danışmanlık mı aldık hangisi iş verdiysek bence full teslim etmelisin edemiyorsan dandik bir şey ortaya koyuyorsan sonra biz profesyonel bir insana yaptırıyorsak saygı duyacaksın. Aynı seviyeye nasıl çıkarım işimi nasıl büyütürüm diye düşüneceksin. Yoksa bu kafa yapısıyla tek bir scriptin çıkmasını 8 ay değil 16 ay beklemeye devam etmeye mahkumsun. :(((((((((

ve uEats i de tebex standartlarına uygun olmayan bir tasarıma sahip olduğunu düşündüğümüzden tasarımsal komple rework yaptırdık. (Profesyonel şekilde iş yapan yaptığı tasarımı fivemturke atmayanlara XD)
bu dediğini bu tasarımı ilk çıkardığımda çok güzel tasarım diyip övgüler yağdırıp sonra bu script 15 değil 30 euro ya satıcam diyen bir insansın söylediğin şeylerin %90ı yalan

bu dediğini bu tasarımı ilk çıkardığımda çok güzel tasarım diyip övgüler yağdırıp sonra bu script 15 değil 30 euro ya satıcam diyen bir insansın söylediğin şeylerin %90ı yalan
olum ıslak imza mı attık altına anlamadım ki her ettiğimiz kelimeyi şöyle dedin satıcam dedin kar payı dedin pay dedin Cumhurbaşkanı mıyım ben ağzımdan çıkan her kelimeye kitleniyorsun. Scripti ben kodlamışım aradan 8 ay geçmiş 1 kişiye sattığımı kanıtla dekont at bu kişiye gidip bu scripti özel olarak satmışsın de scripti kendim open source paylaşıcam :D

1711735587067.png

bu şekilde bu işlere soktuğum biri için güzel bir başlangıç evet :)
1711735715785.png
Aynen kanka telefon fikri QR fikri benden çıktıı :/

1711735543682.png
Ekran görüntüsü 2024-03-29 210531.png

bu bozuk olduğunu söylediğiniz react js kodum alt da ki ise figma tasarımınız

Ekli dosyalar

• 1711735721349.png
    1711735721349.png
    475.2 KB · Görüntüleme: 13
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah bir daha başına böyle bir dert esirgemesin getirmesin. Kerem U. ve arkadaşlarının zaten biraz salak oldukları anlaşılıyordu. FiveM den birileri ile çalışırsanız, script alacaksanız, paket alıyorsanız çok dikkatli olun. Bu FiveM piyasası hainler, salaklar ile dolu dikkatli olun dediğim gibi. Tekrardan geçmiş olsun kardeşim.

Ekli dosyayı görüntüle 94280
Ekli dosyayı görüntüle 94281

bu bozuk olduğunu söylediğiniz react js kodum alt da ki ise figma tasarımınız
la olum isterse bozuk olsun isterse çalışır olsun isterse biraz dandik olsun müşteri olarak istersem 20 tane figma yaptırırım hiçbirini çıkartmam kodlamam açar oturur ekranı izlerim sen parasını almışsın dekontunu atan da sensin :D
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah bir daha başına böyle bir dert esirgemesin getirmesin. Kerem U. ve arkadaşlarının zaten biraz salak oldukları anlaşılıyordu. FiveM den birileri ile çalışırsanız, script alacaksanız, paket alıyorsanız çok dikkatli olun. Bu FiveM piyasası hainler, salaklar ile dolu dikkatli olun dediğim gibi. Tekrardan geçmiş olsun kardeşim.
evet paket almış benden çok doğru konuştun birde elden script satıyoruz tezgah kurduk evet

aynı mı adamın yaptığı şey üzerine 4 renk tema özelliği geldi username geldi steam pp geldi online players geldi
sen bunları orda görebiliyorsan eyv
1711735938811.png
yaptığı şey üzerine derken ona attığımız figma üzerine he kod komple sıfırdan CanRow CanRow

la olum isterse bozuk olsun isterse çalışır olsun isterse biraz dandik olsun müşteri olarak istersem 20 tane figma yaptırırım hiçbirini çıkartmam kodlamam açar oturur ekranı izlerim sen parasını almışsın dekontunu atan da sensin :D

evet paket almış benden çok doğru konuştun birde elden script satıyoruz tezgah kurduk evet
istediğin ui kullanırsın benim burada demek istediğim şey bozuk olmayan şeye bozuk demen benim emeğimi hiçe görmen budur
istersen 30 tane yaptır

istediğin ui kullanırsın benim burada demek istediğim şey bozuk olmayan şeye bozuk demen benim emeğimi hiçe görmen budur
istersen 30 tane yaptır
Makara muhabbet için yazılan şeyleri tasarım çaldıktan sonra koz olsun diye ortaya atıp bunu mu diyorsun şimdi .d

Benim için bozuktu grupta durumu açıklayamayıp biraz kalakalınca quitleyen ben değildim
eline sağlık atsana
Ondan çektiğim asseti sana göndereyim güle güle kullan

Makara muhabbet için yazılan şeyleri tasarım çaldıktan sonra koz olsun diye ortaya atıp bunu mu diyorsun şimdi .d

Benim için bozuktu grupta durumu açıklayamayıp biraz kalakalınca quitleyen ben değildim

1711736201974.png

benim ekibinizden quitleme sebebim ortağınız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e küfür etmesidir bunu sende gayet iyi biliyorsun

sana bu arada 4 gün önce katıldığın fivemturk hayatında ekstra başarılar dilerim kimbilir kimin fake hesabısın hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!