Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Itemlı kelepçe scripti, taşıma, araca koyup çıkartma komutlu

Basit bi eleştiri gören wiro ; aha bu dope değilmi lan vaktinde benden esx_garage istemişti parayla satmaya çalışıp üsteleyincede sövmüştü dur bakaaam beni eleştirmeye kalkan dopenin bi cezasını keseyim hahaa yaktım seni dope.

adam buna kafa yorup yapıyor fakat senin gibi niteliksiz ve hayatı 0 olan insanlar gelip tak diye damga koyuyor xD
reyis scripptin aynısını paylaştım kim kafayoruyor xdd

Basit bi eleştiri gören wiro ; aha bu dope değilmi lan vaktinde benden esx_garage istemişti parayla satmaya çalışıp üsteleyincede sövmüştü dur bakaaam beni eleştirmeye kalkan dopenin bi cezasını keseyim hahaa yaktım seni dope.
ve daha videoyu izlemeyip veya izleyip sadece bu yorumu yapıyorsan sende bir geri kafalık olabilir

yok hayır izledim kanka
videoda 2 ana fikir var 1. si esx_ballas, esx_grove,esx_vagos gibi eklentiler kullanarak sunucunuzu yoracağınıza sırf 2,3 opsiyon için. Bunu alın ve sunucunuzu bir nebze rahatlatın demeye geliyor fakat sen direk "HAHA BUNU BENDE YAPARIM EZİK" damgasını koyarak ki laflarına bakılırsa bu durumda dediğin veya yazdığın sözlerini düşünmeden yazıyorsun.

videoda 2 ana fikir var 1. si esx_ballas, esx_grove,esx_vagos gibi eklentiler kullanarak sunucunuzu yoracağınıza sırf 2,3 opsiyon için. Bunu alın ve sunucunuzu bir nebze rahatlatın demeye geliyor fakat sen direk "HAHA BUNU BENDE YAPARIM EZİK" damgasını koyarak ki laflarına bakılırsa bu durumda dediğin veya yazdığın sözlerini düşünmeden yazıyorsun.
1. si bende yaparım ezik demedim böyle bir script zaten mevcut senki ile herhangi bir fark bulunmmuyor aynısının ismini değiştirip satıyorsun Diyorum yorumları okuyup gel

1. si bende yaparım ezik demedim böyle bir script zaten mevcut senki ile herhangi bir fark bulunmmuyor aynısının ismini değiştirip satıyorsun Diyorum yorumları okuyup gel
mevcutsa videosunu atarmısın rica etsem hepimiz bakalım aynısıymış

skript kodlarını gördüm dediğin esx_handcuff dan alıntı değil kafandan veya kafan olarak saydığın başka bir yerinden sallama o yüzden.

ki zaten script ile skript arasındaki farkı bile bilmeyen adam icin boşa konuşuyoruz iyi akşamlar.

Öncelikle selamlar,
Bu yazacaklarım konu sahibinin paylaşımıyla, satışıyla ilgili değil. İstiyorsa ona ait olmayan bir scriptin satışını yapsın bu adminlerin konusu orayla ilgilenmiyorum

1.5 Senedir FiveM camiası içindeyim ve ilk scriptlerimi de 1.5 yıl önce (esx_blackmarket, esx_hackerjob, allinoneactionmenu vb.) bu platformda paylaştım asla bu tarz yorum yapacak biri değilim fakat @lildopeee kardeşimiz heyecanlı bir kardeşimiz yaptığı yorumlar çok dikkatimi çekti sürekli insanlara bulaşıyor, bir aksiyon arıyor gençliğine veriyorum. Kendisi benim yapıp paylaştığım ak4y_ped scriptinin altına da şundan bundan ne farkı var komutlar bile aynı yazmış arkadaş, ki alakası bile yok. Neyse konuma bu tarz saçma bir yorum yapıp üstüne dcme gelip bunu, bunu nasıl yaparım yardım edecek var mı diyen arkadaş, gördüğüm anda banladım keşke burada da kendisini görememek için banlayabilsem :D
kendisini biraz araştırdım if, else komutlarını 1 ay önce öğrenmiş asla küçümsemek için söylemiyorum kendini geliştirmesi öğrenmeye açık olması bunun için çabalaması çok hoş fakat 1 aylık bilgisiyle dünyanın en iyisiymiş gibi konuşması yıllardır piyasadaymış gibi konuşması bana garip geldi dostum bence davranışlarına dikkat et çok dikkat çekiyorsun :D

Biraz daha araştırsam neler bulabileceğimi tahmin ediyorum fakat tahammül edemedim bu kadarı yeterlidir diye düşünüyorum

Öncelikle selamlar,
Bu yazacaklarım konu sahibinin paylaşımıyla, satışıyla ilgili değil. İstiyorsa ona ait olmayan bir scriptin satışını yapsın bu adminlerin konusu orayla ilgilenmiyorum

1.5 Senedir FiveM camiası içindeyim ve ilk scriptlerimi de 1.5 yıl önce (esx_blackmarket, esx_hackerjob, allinoneactionmenu vb.) bu platformda paylaştım asla bu tarz yorum yapacak biri değilim fakat @lildopeee kardeşimiz heyecanlı bir kardeşimiz yaptığı yorumlar çok dikkatimi çekti sürekli insanlara bulaşıyor, bir aksiyon arıyor gençliğine veriyorum. Kendisi benim yapıp paylaştığım ak4y_ped scriptinin altına da şundan bundan ne farkı var komutlar bile aynı yazmış arkadaş, ki alakası bile yok. Neyse konuma bu tarz saçma bir yorum yapıp üstüne dcme gelip bunu, bunu nasıl yaparım yardım edecek var mı diyen arkadaş, gördüğüm anda banladım keşke burada da kendisini görememek için banlayabilsem :D
kendisini biraz araştırdım if, else komutlarını 1 ay önce öğrenmiş asla küçümsemek için söylemiyorum kendini geliştirmesi öğrenmeye açık olması bunun için çabalaması çok hoş fakat 1 aylık bilgisiyle dünyanın en iyisiymiş gibi konuşması yıllardır piyasadaymış gibi konuşması bana garip geldi dostum bence davranışlarına dikkat et çok dikkat çekiyorsun :D

hızlı gelişiyorum olamazmı

ve sorduğum şey programlama ile ilgiliydi bir konunda insanlara ücretsiz yardımcı olduğunu söylüyordun bende belki yolumu bulurum diye geldim ve ayrıca söz ettiğim şeyi kimsenin yardımı olmadan yaptım bile

ugurakay ugurakay ve attığın ssler 3 ay öncesine ait :d (en azından baktığım kadarı)

İyi akşamlar güzel kardeşim kendine iyi bak allahtan tarih okumayı biliyoruz yoksa 3 ay öncesine ait olduğuna inanacağız :D
31750

İyi akşamlar güzel kardeşim kendine iyi bak allahtan tarih okumayı biliyoruz yoksa 3 ay öncesine ait olduğuna inanacağız :D
Ekli dosyayı görüntüle 31750
**en azından baktığım kadarı demişim orada** dediğim gibi çok hırslıyım günümün büyük bir bölümünü bu işe ayırıyorum benden herhangi birşey talep et şuan onu yapabilicek konumdayım evet isteğini dinliyorum (attığın ss 1.5 ay öncesine ait. Sorduğum sorular sayesinde bu konuma geldim.)

Kimseye kendimi kanıtlama gereği duymuyorum ama maadem öyle ugurakay ugurakay istediğin kadar ciddi bir script olsun yapabileceğimnden eminim 1 hafta içerisinde eline geçer

Bilmemek ayıp değil sormamak ayıp diyen insalara bak :D sorduğum sorular 1.5 ay içerisinde beni bu konuma getirdi şükürki başkalarının scriptlerini çalıp benim diye geçinmiyorum

Dostum sürekli ekrana bakarak ne yazsam diye düşünüp aklına geleni yazınca anında Gönder butonuna tıklamak yerine 2 dk daha düşün toplu gönder ki konu kirlenmesin :D konu senin burada bir şeyler üretebiliyor kendini geliştiriyor olman değil ilk mesajımda da yazdım zaten bunun güzel bir şey olduğunu, sen içindeki mesajı almak yerine egona yenik düşüyorsun tamam kardeşim en iyisi sensin her şeyi yapabiliyorsun tamam benimle sidik yarıştırmana gerek yok ben senin başarılı olmanı isterim zaten ama benim bir diğer isteğim de forumda hem başarılı hem de kaliteli insanlar olsun bence kendine çekidüzen ver :D

ugurakay ugurakay Katılıyorum lildopeee lildopeee dostum biraz sakin.
sorduğum sorulardan yola çıkarak *hiç bişşi bildiği yok* çıkarımını yapması hoş değil 1.5 ay öncesi ile 19 ekim arasında çok fark var dediğim gibi eğer ben kendimi birlilerine kanıtlamam gerekiyorsa benden ne istediğinizi yazın en geç 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak paylaşacağım.

o soruları sorduğum zamanlar LUA ile ilgili en ufak bilgim yoktu sadece kafamda onları biriktiriyordum kendimi hazır hissedincede bu işe girdim ve gördümki yapabiliyorum. Eleştirmek en doğal hakkım ve uğur akayın ped sistemi cidden m3 ün pedsistemi ile en ufak farka sahip değil uğur bana bunun açıklamasını yaptığında ben sesimi kestim zaten yanlışmıyım ugurakay ugurakay En ufak lafın bile acısı kalıyor her iddamın altını doldurabilirim şuan. yanlış anlaşılmak istemem kimseye kafa tutmuyorum şuan sadece kendimin yeterli olduğunu ve benim üzerimde bulduğunuz açıkları *aaa bilmiyo ahahah sorduğu basit soruya bak ahaha* şeklinde yorumlanması beni rahatsız ediyor.

https://www.fivemturk.com/threads/surekli-bu-spawnlaniyor-cmdde.18272/#post-110605 şu konuyu lütfen inceleyin.
bu sorunun çözümünü bizzat utku ve cylexten öğrendim ve çok defada kendi paketlerimde uyguladım başarılı bir sonuç aldım.

bu sorunu yaşayan bir arkadaş konu açıyor bende cylex ve utku bana ne dediyse onu söylüyorum ardından söyleyen kişi sırf ben olduğum için birkaç eleman çıkıp yok o öyle değil yok bu şöyle değil falan diyorum ardından cylex in bana dediklerinin ss ini atıyorum ve ilginçtir ki herkes sesini kesiyor :D

heryerde bilgisiz diye yorumlanıyorum bilgisiz diye yorumlanmamın altını dolduran bir iddada yok ortada.
soru sormanın neresi ayıp ben bildiğim tonlarca sorunun cevabını soruyorum sırf öğrenmek için.
çok hırslı olmam sayesinde bu kadar hızlı geliştim 1.5 ay içerisinde bu konuma geldim ve kendimi kanıtlamama huyum yüzünden açıklarım tespit edilip linçlenmeye çalışıyorum.

Bundan sonra kendimi kanıtlamak için herşeyi yapacağım bu yazıtımın altına istediğiniz bütün scriptleri yazabilirsiniz en geç bir hafta içerisinde hepsini ücretsiz olarak paylaşacağım ne kadar zor olursa olsun

örnek ; cevabını bildiğim bi sorunun alternatifi varmı acaba diye öğrenmek için hasannnnn hasantasss a sorduğum basit bir soru (cevabını biliyorum ama yinede soruyorum)

--ssler yüklenmiyor anlamadım gün içerisinde ss i atacağım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!