Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[İFŞA] QBUS'UN KENDİ YT KANALINDAKİ EASTER EGG

Lunny lunny111 ortağımında dediği gibi gerçek qbus'un değil sadece türk bir arkadaş bedava olan qbus scriptleri yarım yamalak esx'e çevirip satıyor.

Bu envanteri helaliyle çevirip kendi emeğiyle satanlara helal zaten kazandıkları para ama başkasından alıp satmak artık başka bi konu
ne alaka kanka qbus envanteri esxe çevirmek çokmu zor :D zaten forumda çevirip paylaştık ?

orjinal qbus framework almak istesek sitesi ne ? nerden indiriliyor ? bende düne kadar qbus.tebex.io burası orjinal sitesi sanıyordum. m3 envanterin kodlayıcısı kim nerden alınıyor ? ortada hep bir isimler dönüyor ama kendileri piyasada yok. çoluk çocuk leak scriptleri toplayıp paket satıyor. Aklımda deli sorular :D

orjinal qbus framework almak istesek sitesi ne ? nerden indiriliyor ? bende düne kadar qbus.tebex.io burası orjinal sitesi sanıyordum. m3 envanterin kodlayıcısı kim nerden alınıyor ? ortada hep bir isimler dönüyor ama kendileri piyasada yok. çoluk çocuk leak scriptleri toplayıp paket satıyor. Aklımda deli sorular :D
qbusun kendi orjinal sitesi qbus tebex io. m3 scriptlerini yazan şahıs ise morpheause x forumda administratör

Kanka kahkaha attım qbus dediğin adam Amerikalı salagin teki değil ismi Sm1ke ve Hollandalı. Bunlar fanmade

Hocam tebexde son customerlarda seni gördüm umarım gerçek qbus sanıp anlammissindir?

Hocam tebexde son customerlarda seni gördüm umarım gerçek qbus sanıp anlammissindir?

almaz olaydım sıkıntıları var :S markette envanter açılmıyor, polis karakolu silah envanteri falan boş. Hastane ve karakol garajı falan çalışmıyor. hotdog taco falan var hiç biri doğru düzgün çalışmıyor. Bakalım tebex'e iade için mesaj attım bekliyorum.

az önce qbus'un esx e çevirdiği scriptin tanıtımında dikkatle ağzımın suyu aka-aka videoyu izliyordum ve bi anda bi küçük easter egg buldum. normalde biliyorsunuz ki qbus altyapısı USA yani amerikalı bi tim tarafından yapıldı ama bu videoda yani şuan vereceğim linkte otomatik o saniyeye atacak. ve sadece sağ üstteki notifikasyona dikkatle bakın.

hem mizah amaçlı hemde bilgilendireyim istedim
Yalnız bildirimin benim bildirim reworküm olmasıda iyiymiş, ahsdajhsdas

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!