Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reborn Zombie İfşa

Hakaretlik bir durum olduğunu veya olacağını sanmıyorum Sado, olursa da hatalı taraf kim olursa olsun yaptırımın yapılmasını isterim zaten.

rainbowx Kaves
Bizden olmayan insanların mesajlarına dair nasıl bir kanıt atabilirim bilmiyorum. Yöntem varsa söyle, bulayım, atayım.
???

Size verdiğim scripti aktif olarak kullanan 100 den fazla kişi var şuanda. Bir tanesi bile bana gelip bu script şöyle bir sorun yaratıyor demedi. Yaptığım paylaşımdan ötürü teşekkür almak yerine nankörce içinden geçiyordu demek büyük saygısızlık. Attığınız 2 adet fix. Benim yaptığım ise size verdiğim scripti tekrar sıfırdan yazıp hatasız hale getirmekti. Ben script yazarım bugu oyuncularla test ettikten sonra fixlerim. Bana bir geri dönüş olmadı ki olsaydı zaten sizin attığınız fix'e ihtiyaç duymazdım yeteri kadar bilgi birikimine sahibim. Burada yapılan şey bana 2 hafta önce şu scriptler kalmış bunları değiştir lafının arkasında dur diyerek gece mesaj atman ve 1.5 saatlik konuşmanın ardından olayları tatlı bağlamanın ardından bugün level sisteminizi benden aldığınızı görüyorum. Burada tamamen laf cambazlığı ve emek hırsızlığı var. V1 paketini yapan kişilerden fark göremiyorum şuanda. Reklam konusuna gelecek olursak bu gayet basit bir mantık. Sistemlerinizi tanıtıyorsunuz link atıyorsunuz ve bizden değil diyorsunuz. Madem bizde ki oyuncuların %50'si sizde banlı, açın tüm banları görelim? bu şekilde iğneleyici konuşmanızda yanlış ben size bunu daha öncede söyledim sizinle rakip ilişkisi içerisinde değilim yaptığım yardımların sebebi de bundan ötürüdür. Bu muhabbet bu seviyelere kadar geldiyse ben artık sizi ne iyi ne kötü rakip olarak görmüyorum.

Scripti aktif kullanan kaç kişi olduğunu veya dupe sorunları olup olmadığını bilemem, satışa çıkardığın ilk günden sonra onlarca kez o scriptte hem hata fix hem dupe fix için beraber de oturduk, çalıştık. En son da 2 adet büyük dupe yöntemini fixleyip yine sana ilettim kodu. Table.Remove'larda yaşadığın sorunlar üzerine onlarca kez oturduk. Yeterli bilgi birikimine sahip olup olmamak değil olay, buna bu şekilde bakmıyorum zaten.

2. konu LevelSistemi; Salak değilim, yukarıda da dediğim gibi eyleme bir eylem olarak yapılmış bir durumdur. Discord'umda karalistede falan bile değilsin, her yeri her hareketi takip edebiliyorsun zaten. Hiçbir şey de sonsuza kadar gizli durmaz. Çıkacağı günü bekliyordum. Mesajlarınızda ben zaten uzun zamandır pek samimiyet görmüyorum. Özelden reklam konusunda da kavga çıkarmaya yer aramalar bu konuda gerekenleri gösterdi bana.

Yapılan işlerdeki ekstrem özgüven konusunda ise tüm FiveM Türkiye'i şaşkınlıkla izliyorum. 2 gün önce sorun yaşarken mazlum olan, ortalığı toparlamaya çalışan herkes 2 gün sonra durumlarından "zapzap hosting noldu yattın aşağı? Oh kardeşim hadi fixle yiyorsa!" gibi laflar attığı sürece hiç kimse bana pek samimi gelmiyor.

Sunucuda toplamda 2600 tane ban var, 700 tanesi SQL / OtoBan, 1900 tanesi de arkadaşların bugün girip sniper dağıtması gibi manuel banlar haberin olsun.

Reklam konusundaysa tekrar ve tekrar söylüyorum, özelden de yazdım sana. O reklam metni zamanında S3'ü kendi oyuncumuza ilk tanıtırken kullandığımız, kendi tüm eski sunucularımızın discord'larından eski oyuncularımızı çekmek için attığımız, V2 sunucuları gibi dost sunuculara attığımız reklam metnidir. Sunucumuzda aktif olarak başka sunucuların yönetimi olarak oynayan 7 ekip vardır, 25'den fazla da totalde olmuştur. Kimseye helehele başka bir zombi sunucusuna gidip oyuncu çekme derdimiz yoktur.

Üstteki mesajıma ek olarak konu başındaki Combat Mode konusunu da detaylandırmadan edemeyeceğim.
Bahsi geçen kod'u ilk görseldeki ile karşılaştırabilirsiniz. Dosyanın oluşturulduğu tarihte 51.Bölge dahi yoktu ki aynı bildirim/sended şeklindeki küçük kodu döngüdeyken bildirimi onlarca kez yollamaması için Federal ile ilk başta Yeşil/Kırmızı bölgelere girildiğinde bildirim vermesi için ayarlamıştık. Sonrasında Combat Mode'a eklemiştim. Konuda paylaştığınız ilk resim yukarıdaki eyleme eylem kararımı alma sebeplerimden biri zaten.

Ekli dosyalar

• lul1.png
    lul1.png
    36.4 KB · Görüntüleme: 45
  • lul2.png
    lul2.png
    2.9 KB · Görüntüleme: 44
Sayılar veya rakamlar benim için hiç bir zaman önemli olmadı. Ben bir adamın kalitesine bakarım. Arkadaşlarını muzdarip olduğu durumdan şikayetçi olup aynı durumu kendisi yapan birisi gözümde samimiyeti hak etmiyordur. Sizin tek derdiniz oyuncu sayısı olsun :D her defasında zaten verdiğin cevaplarda salak değilim lafı geçiyor nedir bu yara anlamadım xd

Scripti aktif kullanan kaç kişi olduğunu veya dupe sorunları olup olmadığını bilemem, satışa çıkardığın ilk günden sonra onlarca kez o scriptte hem hata fix hem dupe fix için beraber de oturduk, çalıştık. En son da 2 adet büyük dupe yöntemini fixleyip yine sana ilettim kodu. Table.Remove'larda yaşadığın sorunlar üzerine onlarca kez oturduk. Yeterli bilgi birikimine sahip olup olmamak değil olay, buna bu şekilde bakmıyorum zaten.

2. konu LevelSistemi; Salak değilim, yukarıda da dediğim gibi eyleme bir eylem olarak yapılmış bir durumdur. Discord'umda karalistede falan bile değilsin, her yeri her hareketi takip edebiliyorsun zaten. Hiçbir şey de sonsuza kadar gizli durmaz. Çıkacağı günü bekliyordum. Mesajlarınızda ben zaten uzun zamandır pek samimiyet görmüyorum. Özelden reklam konusunda da kavga çıkarmaya yer aramalar bu konuda gerekenleri gösterdi bana.

Yapılan işlerdeki ekstrem özgüven konusunda ise tüm FiveM Türkiye'i şaşkınlıkla izliyorum. 2 gün önce sorun yaşarken mazlum olan, ortalığı toparlamaya çalışan herkes 2 gün sonra durumlarından "zapzap hosting noldu yattın aşağı? Oh kardeşim hadi fixle yiyorsa!" gibi laflar attığı sürece hiç kimse bana pek samimi gelmiyor.

Sunucuda toplamda 2600 tane ban var, 700 tanesi SQL / OtoBan, 1900 tanesi de arkadaşların bugün girip sniper dağıtması gibi manuel banlar haberin olsun.

Reklam konusundaysa tekrar ve tekrar söylüyorum, özelden de yazdım sana. O reklam metni zamanında S3'ü kendi oyuncumuza ilk tanıtırken kullandığımız, kendi tüm eski sunucularımızın discord'larından eski oyuncularımızı çekmek için attığımız, V2 sunucuları gibi dost sunuculara attığımız reklam metnidir. Sunucumuzda aktif olarak başka sunucuların yönetimi olarak oynayan 7 ekip vardır, 25'den fazla da totalde olmuştur. Kimseye helehele başka bir zombi sunucusuna gidip oyuncu çekme derdimiz yoktur.
2600 Adet ban derken birazcık fazla olmamış mı

Üstteki mesajıma ek olarak konu başındaki Combat Mode konusunu da detaylandırmadan edemeyeceğim.
Bahsi geçen kod'u ilk görseldeki ile karşılaştırabilirsiniz. Dosyanın oluşturulduğu tarihte 51.Bölge dahi yoktu ki aynı bildirim/sended şeklindeki küçük kodu döngüdeyken bildirimi onlarca kez yollamaması için Federal ile ilk başta Yeşil/Kırmızı bölgelere girildiğinde bildirim vermesi için ayarlamıştık. Sonrasında Combat Mode'a eklemiştim. Konuda paylaştığınız ilk resim yukarıdaki eyleme eylem kararımı alma sebeplerimden biri zaten.
Oluşturulma ve değiştirme tarihi çok basit bir şekilde değiştirilebiliyor istersen googledan araştırabilirsin

2600 Adet ban derken birazcık fazla olmamış mı

Sezon 1 ve Sezon2'nin ilk 10 günü dahil değildir. Radore-DGN Taşınması sırasında TX Datamız kaybolmuştur, o zamanki banlı kişiler tespit edilip SQL'e yazılmıştır.

Sayılar veya rakamlar benim için hiç bir zaman önemli olmadı. Ben bir adamın kalitesine bakarım. Arkadaşlarını muzdarip olduğu durumdan şikayetçi olup aynı durumu kendisi yapan birisi gözümde samimiyeti hak etmiyordur. Sizin tek derdiniz oyuncu sayısı olsun :D her defasında zaten verdiğin cevaplarda salak değilim lafı geçiyor nedir bu yara anlamadım xd

CombatMode ile kendi kodunuzu tekrar açığa çıkardınız. Konunun kalanına pek cevap vermeyeceğim zaten.

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-16_192010.png
    resim_2021-05-16_192010.png
    3.5 KB · Görüntüleme: 36
Oluşturulma ve değiştirme tarihi çok basit bir şekilde değiştirilebiliyor istersen googledan araştırabilirsin

10 Yaşında bebe de değiliz. Sizler yokken o satırlar yazılıp çizilmişti. Bak paylaştığım görsellerde daha REDUX Roleplay'den REDUX Zombie'e geçeceğimiz için ismimiz bile Reborn değil.

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-16_192142.png
    resim_2021-05-16_192142.png
    37.5 KB · Görüntüleme: 62
  • resim_2021-05-16_192156.png
    resim_2021-05-16_192156.png
    80.9 KB · Görüntüleme: 60
  • resim_2021-05-16_192214.png
    resim_2021-05-16_192214.png
    19.9 KB · Görüntüleme: 47
10 Yaşında bebe de değiliz. Sizler yokken o satırlar yazılıp çizilmişti. Bak paylaştığım görsellerde daha REDUX Roleplay'den REDUX Zombie'e geçeceğimiz için ismimiz bile Reborn değil.
Benim bahsettiğim dosya bunlar değil

Benim bahsettiğim dosya bunlar değil

Üstte cevap verdiğin mesaj CombatMode üzerine, bu da combatmode'un yazıldığı zamanki arşivleri. Bir tek combat değil nerdeyse derlediğin V1paketin burada, istersen dosya erişimi vereyim tanıdık gelecektir

Keşke yaptığınız scriptlerde size ait olsa :D yarısından çoğunu farklı birinin yaptığından adım gibi eminim.

Keşke yaptığınız scriptlerde size ait olsa :D yarısından çoğunu farklı birinin yaptığından adım gibi eminim.

Bize ait, parayla alınmış scriptler dışında /yan - shuffle gibi basit şeyler dışında tamamı bize ait. Parayla satılan scriptleri de leak beklemek yerine parasıyla hakkını vererek alıyoruz.

Test11 şahsına mı ait? yoksa başka birinin şahsına mı?

Test11 şahsına mı ait? yoksa başka birinin şahsına mı?

Test11 ve başkaları çalıştıysa üzerinde Credit'i olanlar vardır. Örn: İlk playerdrop sisteminin SQL Parsing kısmı F3D3R4LL ile yapıldı, yeni drop sisteminiyukarıda da yazdığım giib onlarca kez senle de oturduk. Blacklist Weapon'un var bende senin yolladığın. AC Konusunda VisiBait ile çalışıyoruz, beraber geliştirmeler yapıyoruz. Crew Sistemi önceden F3D3R4LL ile yazdığımızdı, şuan Brezilyalı arkadaşın yazdığı, Infinity kısmında o arkadaşla da beraber çalıştık. KillFeed var, uzakdoğulu arkadaşı tanıyor musundur bilmiyorum Leak kullandığınız için,arkadaşla ekrandaki yerleri hakkında beraber çalışmalar yaptık.

53243

evet tanırım kendisini

Kendinizde söylüyorsunuz , sıkıştınız her anda başkasından yardım alıyorsunuz level sistemini de yapamayınca benimkini aldınız :D

Konu hakkında daha fazla açıklama yapma gereği ise duymuyorum. Konu benim için burada kapanmış bulunmakta. CombatMode diye paylaştığın kodun Arşiv görselleri, yazılma tarihi yukarıda. Level Sistemi ise yukarıdakilerin, SafeZone gibi kodlardan dolayı da yapılmış bir eylemdir.

Reklam konusunda tekrardan yazacağımı yazayım, inanıp inanmamak size kalmış. Ban sayımız orada görünüyor. SQL Banlar dahil bile değil. Sunucumuzda oynayan sunucu sahibi ekipler de gelirler durumlarında sunucu reklamlarıyla, biz bir şey demeyiz, başkasına da gidip teker teker reklam yapmayız. Size atılan reklam da benle veya yetkili ekibimle bağlantılı değildir.

Sıkıştığımız her an değil, akılcı düşünerek Dünyayı baştan yaratmaya çalışmıyoruz. İşini düzgün yapan, parasıyla satışa çıkarmış kişiden gider alırım, aldığım gibi gereken hizmeti de kendisinden alırım. Kimin hangi kodları ne zamandır kullandığı, sunucusunda ne kadar özgünlük amaçlı çalıştığı ortada. İyi günler.

Konu hakkında daha fazla açıklama yapma gereği ise duymuyorum. Konu benim için burada kapanmış bulunmakta. CombatMode diye paylaştığın kodun Arşiv görselleri, yazılma tarihi yukarıda. Level Sistemi ise yukarıdakilerin, SafeZone gibi kodlardan dolayı da yapılmış bir eylemdir.

Reklam konusunda tekrardan yazacağımı yazayım, inanıp inanmamak size kalmış. Ban sayımız orada görünüyor. SQL Banlar dahil bile değil. Sunucumuzda oynayan sunucu sahibi ekipler de gelirler durumlarında sunucu reklamlarıyla, biz bir şey demeyiz, başkasına da gidip teker teker reklam yapmayız. Size atılan reklam da benle veya yetkili ekibimle bağlantılı değildir.

Sıkıştığımız her an değil, akılcı düşünerek Dünyayı baştan yaratmaya çalışmıyoruz. İşini düzgün yapan, parasıyla satışa çıkarmış kişiden gider alırım, aldığım gibi gereken hizmeti de kendisinden alırım. Kimin hangi kodları ne zamandır kullandığı, sunucusunda ne kadar özgünlük amaçlı çalıştığı ortada. İyi günler.

2 script alınca baya özgün olmuşsunuz. Level sistemimi ve drop sistemimi kullanmanızı istemiyorum. Bu kadar özgünseniz gidin kendiniz yapın.

öyleyse herkes spam reklam yapsın, reddetsin sorumluluğu, zekice aslında xd
ban sayısı yüksek diye reklam yapmıyoruz demekte güzel hedef yönlendirme o konuda da tebrik ederim yine zekice

zeki olmadığın kısım bura işte, dünyayı baştan yaratan adamın alt yapısı da kodları da aylardır aynı daha güncel dumpuna şimdi baktım
niye yalan söylüyon ki bro

2 script alınca baya özgün olmuşsunuz. Level sistemimi ve drop sistemimi kullanmanızı istemiyorum. Bu kadar özgünseniz gidin kendiniz yapın.

senin level ve drop sistemin tabir-i caiz ise hayat kadını oldu kardeşim boşa korumaya çalışma git yenisini yaz ve bundan sonra psu bas üstüne ._.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!