Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Free 500 Kişi Kaldıran Disc Paket

LoraDev

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
Bir Arkadaşımız Paket Paylaşmış bende Bu Sitede Paylaşmak İstedim Lütfen Linçlemeyin Disc Paket Eski Bir Paket İçinden Araç Sc Alabilirsiniz Dediğim Gibi Linçe Gerek yok Paylaşım Yapıyorum 500 kişi kaldırıyormuş o şekilde diyor

yt:
video bana ait değildir

indirme linki

VT

Son düzenleme:
Bir Arkadaşımız Paket Paylaşmış bende Bu Sitede Paylaşmak İstedim Lütfen Linçlemeyin Disc Paket Eski Bir Paket İçinden Araç Sc Alabilirsiniz Dediğim Gibi Linçe Gerek yok Paylaşım Yapıyorum 500 kişi kaldırıyormuş o şekilde diyor

yt:
video bana ait değildir

indirme linki

VT
Videoyu yemek yerken izledim, keyif vericiydi.
Öncelikle tüm fivem kitlesi sorunu galiba konuşmayı bilmiyoruz... ı ı ı diyip duruldu videoda
Neden developerlara salladı arkadaş açıkcası ben bu durumda biraz kırıldım.
Ama bunlara rağmen video güzeldi devamını bekliyorum.

Videoyu yemek yerken izledim, keyif vericiydi.
Öncelikle tüm fivem kitlesi sorunu galiba konuşmayı bilmiyoruz... ı ı ı diyip duruldu videoda
Neden developerlara salladı arkadaş açıkcası ben bu durumda biraz kırıldım.
Ama bunlara rağmen video güzeldi devamını bekliyorum.
videoyu ben çekmedim videonun altında belirttiğim gibi ki fivem türkün sorunu şu birisi paylaşım yapınca direk sallıyorlar adam free paylaşım yapmış ister indir ister indirme yok geçen bi arkadaşa den geldim guille no garagenin ismi değişip paylaştığı için linçlemişler kullanma istemiyorsan :D

videoyu ben çekmedim videonun altında belirttiğim gibi ki fivem türkün sorunu şu birisi paylaşım yapınca direk sallıyorlar adam free paylaşım yapmış ister indir ister indirme yok geçen bi arkadaşa den geldim guille no garagenin ismi değişip paylaştığı için linçlemişler kullanma istemiyorsan :D
Senin olmadığını biliyorum hala bu devirdede disc cart curt kullanan varmı oda ayrı bir mesele ama video güzel 2.si gelse yine yemekte izlerim mesala

ya knk millete sallamışsında ben bu piyasaya gireli daha 1 2 ay anca oluyor daha önceden visual basic ile programlar yapıyordum daha sonra unity ile oyun yapmaya geçtim daha sonra discord botlarına yöneldim 4 5 yıl devam ettim java script oldum direkt :D daha sonra typescript moda oldu botlarda onunla ilgili bir kaç fikir edindim ve basit botlar yaptım daha önceden cs 1.6 jailbreak public dm sunucularına paket yaptım minecraft sunucu paketleri yaptım en son fiveme geldim 0.5 resmon 96 script ile milletin 350 script ile yaptıklarını yaptım fakat gidipte kimseye ya kardeşim bu developerlar sadece furkanı ahmet yapıyor birşey yapmıyor demedim herkesin kendine göre emeği var evet dediğin gibi o şekilde yapanlar var fakat ben 6 7 yılımı yazılıma verdim sadece fivem paketi yaparak developer olunmuyor brom aklını başına al millete bok atma konuyu 2020 falan sandım bu senede bok gibi ui'ler ile paket veriyrsun hiçbir farkı yok o dediğin scriptler zaten 2020 den kalma bulabilen bulsun ben buluyorum diyorsun ufak bir araştırma ile bulunabilecek şeyler evet farklımı farklı fakat o telefon ne o envanter ne sanki frameworku sen yapmış gibi konuşuyorsun daha framework denince aklına qb & esx vs. geliyor büyük developerlar arasında framework denince akıllarına ne geliyor biliyormusun sen millete bok atıyorsun.

Sadece seni kötülemek yada konuya bok atmak için yazmıyorum bunları çok büyük konuştuğun için bir ders vermek istedim sadece.

ya knk millete sallamışsında ben bu piyasaya gireli daha 1 2 ay anca oluyor daha önceden visual basic ile programlar yapıyordum daha sonra unity ile oyun yapmaya geçtim daha sonra discord botlarına yöneldim 4 5 yıl devam ettim java script oldum direkt :D daha sonra typescript moda oldu botlarda onunla ilgili bir kaç fikir edindim ve basit botlar yaptım daha önceden cs 1.6 jailbreak public dm sunucularına paket yaptım minecraft sunucu paketleri yaptım en son fiveme geldim 0.5 resmon 96 script ile milletin 350 script ile yaptıklarını yaptım fakat gidipte kimseye ya kardeşim bu developerlar sadece furkanı ahmet yapıyor birşey yapmıyor demedim herkesin kendine göre emeği var evet dediğin gibi o şekilde yapanlar var fakat ben 6 7 yılımı yazılıma verdim sadece fivem paketi yaparak developer olunmuyor brom aklını başına al millete bok atma konuyu 2020 falan sandım bu senede bok gibi ui'ler ile paket veriyrsun hiçbir farkı yok o dediğin scriptler zaten 2020 den kalma bulabilen bulsun ben buluyorum diyorsun ufak bir araştırma ile bulunabilecek şeyler evet farklımı farklı fakat o telefon ne o envanter ne sanki frameworku sen yapmış gibi konuşuyorsun daha framework denince aklına qb & esx vs. geliyor büyük developerlar arasında framework denince akıllarına ne geliyor biliyormusun sen millete bok atıyorsun.

Sadece seni kötülemek yada konuya bok atmak için yazmıyorum bunları çok büyük konuştuğun için bir ders vermek istedim sadece.
kanka yt videosunu çeken ben değilim bana yazıyorsanda linçlemeyin dedim zaten knk uzun uzun anlatmışsında konuyu kirletmeye gerek yok burda millet 1 konu açınca niye bu şekilde yazıyorsunuz anlamıyorum + rep veya güzel olmuş güzel paylaşım yazmak varken millet ile iyi geçinmek varken ders veriyorum demişsin youtubedaki adama diyorsan sorun yok bana diyorsan 2019 dan beri fivem ile ilgileniyorum bana bok atma hesabımın katılım tarihi ortada

ki paket 2020 paket zaten eski bir paket sadece paylaşım yaptım videonun altına bakarsan zaten video benim değil diye belirttim gelen geçen bize salııyor anlamıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!