Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Fivem yüklenirken hata veriyor

perspektiva26

Üye
FT Kullanıcı
364dl9.jpg
Bu hatayı alıyorum çözümü nedir ?

VPN kullanıp indirmeyi denermisin bi

Bu hatayı mobilden internet e bağlanarak çözdüm fakat sonrasında ise socialclub mu error verdi

Ss atma şansın var mı?

Merhaba bende bu hatayı alıyorum sinirden sildim oyunu tekrar yüklüyorum. Kota kalktı nasıl olsa :D her neyse internet ile alakalı mı bu ve arkadaşım la giricez yanlışıkla online hesabını yanlış işlemler yapmış crack li ler girebiliyormu

Merhaba bende bu hatayı alıyorum sinirden sildim oyunu tekrar yüklüyorum. Kota kalktı nasıl olsa :D her neyse internet ile alakalı mı bu ve arkadaşım la giricez yanlışıkla online hesabını yanlış işlemler yapmış crack li ler girebiliyormu

Fivem'e crackli hesapla da giriş yapabilirsin. Online hesabı yasaklansa bile Fivem'e giriş yapabilir. Bu hatayı da VPN kullanarak çözebilirsiniz.

Fivem'e crackli hesapla da giriş yapabilirsin. Online hesabı yasaklansa bile Fivem'e giriş yapabilir. Bu hatayı da VPN kullanarak çözebilirsiniz.

Merhaba arkadaşım social club hesabının ismini değiştirmiş ama ondan önce eski ismi ile kod girilmiş nasıl düzeltebiliriz. ve crackli giremiyor social club hesabı istiyor lisans için ?

Social club için ayriyeten crack yapmanız gerekiyor diye biliyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!