Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü GTA 5 FiveM Yüklenirken Hata veriyor !

LustShot

Üye
FT Kullanıcı
Fivem modunu yüklerken bu hatayı alıyorum çözümünü bilen yardım edebilirmi

7a4knl.png

Her hangi bir VPN indirip yüklemeyi denersen sorun çözülür :)

Benim önerim bu

Ve buna benzer konular zaten mevcut yeni konu açmak yerine biraz göz gezdirip yoksa açman daha mantıklı olur, iyi forumlar.

Son düzenleme:
baya araşdırdım önerilen çözümler olmadı hayla aynı hatayı veriyor

Çözümü arkadaş söylemiş zaten vpn açmayı dene

Sorun düzeldi mi

Her hangi bir VPN indirip yüklemeyi denersen sorun çözülür :)

Benim önerim bu

Ve buna benzer konular zaten mevcut yeni konu açmak yerine biraz göz gezdirip yoksa açman daha mantıklı olur, iyi forumlar.
moruk her yere aynı şeyi yazmışsın iyi hoşta düzelmiyor yahu yeter yani sen de biraz araştırsan şu forumu insanların bu sorunu çözemediği için sürekli konu açtığını anlayacaksın

moruk her yere aynı şeyi yazmışsın iyi hoşta düzelmiyor yahu yeter yani sen de biraz araştırsan şu forumu insanların bu sorunu çözemediği için sürekli konu açtığını anlayacaksın
Bu sorunun çözümü ya vpn yada mobildeki internetini pc ye bağlayıp çözülüyor daha önce çok kez bu hatayı alan kişilerden çözümle ayrıldık fakat buraya gelip teşekkürler çözdük zahmetinde bulunmayanlar var yada detaylı bir araştırma yapmadan direkt olarak konu açanlar var

Bu sorunun çözümü ya vpn yada mobildeki internetini pc ye bağlayıp çözülüyor daha önce çok kez bu hatayı alan kişilerden çözümle ayrıldık fakat buraya gelip teşekkürler çözdük zahmetinde bulunmayanlar var yada detaylı bir araştırma yapmadan direkt olarak konu açanlar var

beni de bi çözüme kavuştursana bilader

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!