Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım FİVEM DOMATES-PATATES-HAVUÇ SCRİPTİ

zKillerPT

Üye
FT Kullanıcı
Domates,Havuç ve Patates gibi scriptlerin neredeyse hiçbir yerde olmadığını farkettim.Bende bunun üzerine CYLEX'in karpuz-üzüm scriptini düzenleyerek domates,havuç ve patatese uyarladım.Kontrollerini yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Sorunlarla karşılaştığınızda bana Discorddan iletebilirsiniz.Scriptlerin kordinatları ve blipleri aynı onları ellemedim.İsteğinize göre değiştirebilirsiniz.Ayrıca scriptin içinde üzümde vardı.Üzüm scriptinin verdiği itemleri sildim(boşluk olarak bıraktım).O boşlukları dilediğiniz şekilde değiştirerek illegal bir yan meslekde ekleyebilirsiniz.

Domates Scripti
〖File Link〗› -

Patates Scripti
〖File Link〗› -

Havuç Scripti
〖File Link〗› -

53165

Detaylı Bilgi İçin,
Discord: //

Son düzenleme:
Domates,Havuç ve Patates gibi scriptlerin neredeyse hiçbir yerde olmadığını farkettim.Bende bunun üzerine CYLEX'in karpuz-üzüm scriptini düzenleyerek domates,havuç ve patatese uyarladım.Kontrollerini yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Sorunlarla karşılaştığınızda bana iletebilirsiniz.Bu scriptleri direk paylaşmadım.Alabilmeniz için Discord sunucuma girdikten sonra kanalıma abone olup ssini görsel içerik kanalına atmak ve beklemek.Mesajınız görüldüğünde abone rolünüz verilecek ve odaları görebileceksiniz.Scriptlerin kordinatları ve blipleri aynı onları ellemedim.İsteğinize göre değiştirebilirsiniz.Ayrıca scriptin içinde üzümde vardı.Üzüm scriptinin verdiği itemleri sildim(boşluk olarak bıraktım).O boşlukları dilediğiniz şekilde değiştirerek illegal bir yan meslekde ekleyebilirsiniz.

Discord:
Güzel reklam

Domates,Havuç ve Patates gibi scriptlerin neredeyse hiçbir yerde olmadığını farkettim.Bende bunun üzerine CYLEX'in karpuz-üzüm scriptini düzenleyerek domates,havuç ve patatese uyarladım.Kontrollerini yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Sorunlarla karşılaştığınızda bana iletebilirsiniz.Bu scriptleri direk paylaşmadım.Alabilmeniz için Discord sunucuma girdikten sonra kanalıma abone olup ssini görsel içerik kanalına atmak ve beklemek.Mesajınız görüldüğünde abone rolünüz verilecek ve odaları görebileceksiniz.Scriptlerin kordinatları ve blipleri aynı onları ellemedim.İsteğinize göre değiştirebilirsiniz.Ayrıca scriptin içinde üzümde vardı.Üzüm scriptinin verdiği itemleri sildim(boşluk olarak bıraktım).O boşlukları dilediğiniz şekilde değiştirerek illegal bir yan meslekde ekleyebilirsiniz.

Discord:
tm

hazır bir kaynağı alıp itemleri değiştirmek gibi basit düzenlemeler yapmak sana 52903 bunu yapma hakkını vermiyor.

supersin ortak ama 3 5 ve 10 tlye tasarım satman baya komik

supersin ortak ama 3 5 ve 10 tlye tasarım satman baya komik
knk satmıyorum bile sen az önce isteyensin galiba beleşe yapacaktım zaten sana.küçüklükten kalma bi hevesti zaten hiç satış yapmadım satın almaya gelene direk tasarımı yapıp veriyordum parayı almaya üşeniyordum.bu arada yorumun için teşekkürler

hazır bir kaynağı alıp itemleri değiştirmek gibi basit düzenlemeler yapmak sana Ekli dosyayı görüntüle 52903 bunu yapma hakkını vermiyor.
scriptini alıp editlediğim kişiden(CYLEX'DEN) paylaşım izni aldım.zaten dosyaların içinde cylex geçiyor.ayrıca konunun başındada editlediğimi söyledim.

Gayet ilginç ve güzel olmuş nice knk

Çok güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim.

+rep

Discord yönlendirmesi tarafımca düzenlenmiştir.

Lütfen 24 saat içerisinde Virüs Total ekleyiniz.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Baltalıyıcı Yorumlar Silinmiştir​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!