Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem bittimi?

en son 2020 orta sonlarına doğruda fivem bitti diyorlardı 7. aya gelmişiz la :D

DF
tr için bitti diyebilirim bırakalı 8 ay olmuştu sadece paket ,script üzerinde uğraşıyordum ama o da bitti.

DF
Heryer birbirinin aynı

DF
2020 fivemde rol yapmanın prime dönemlerdiydi

DF
Binbir umutla sunucu açtım, donate hiçbirşey satışa sunmadım, aile yok dedim, p2w yok dedim, aylarca emek verdım, aradıgım kıtle +20 ve kalıtelı rol yapan ınsanlardı. Malesef ortam coluk cocuga kaldı. Cs 1.6 bıtelı cok oldu o zamanlardada sunucum vardı aynısını 2021 donemınde fivem sunucusu acarak benı ve ekibimi hüsrana uğrattı. Ama piyasada çok dost kazandım bana fivem'in kattığı çok şey var. Her oyunun bir dönemi olur yükselir ve düşer. Bu mevzunun benzeri cs 1.6 piyasasında 2015'de yaşadım. Çoluk çocuk ve troller bizi bitirdi. 2019-2020 dönemi benim için çok eğlenceliydi güzeldi. Ama 2021 dönemi benim için fiyasko. Umarım bu camia çoluk çocuk ve trollerden arınırda belki tekrar bıraktığım 1500 saat'den devam ederim.

DF
Fivemi troller deil insanlar bitirdi adam gibi rol yapan yok saçma sapan rollerden dolayı bitti.

DF
2020 şubat mart benim için nirvanaydı aile rolü bar10 rolü gibi ama 2021den sonra ailelerden filan iğreniyorum
Açıkçası şuan gang rolü yapıp durmadan driveby a çıkan insanlar aile rolleriyle dalga geçiyorya o beni benden aliyor

DF
Fivem i bitiren asıl şey herkesin bir geliştirici olmaya çalışması

DF
Pandemi sürerse gene kapanmalar vb olursa fivem sürer ama şuan yazın olduğu gibi olursa durumlar o zaman fivem için bayabi kitle kaybı olucak demek olur tam anlamı ile bitmez ama oyuncusal olarak bayabi azalirlar

DF
Fivem i bitiren asıl şey herkesin bir geliştirici olmaya çalışması
olmaya çalışması kötü birşey değil güzel birşey fakat geliştirici olmayan kişilerin kendilerine geliştirici demesi kötü birşey :/

DF
Açıkcası fivem 1 yıldır yerinde sayıyor -1 oyuncu gidiyor 1 oyuncu geliyor gibi düşünün. İyi rol yapanlar gidiyor kötü rol yapanlar geliyor. Belkide rol kalitesi düştüğü için olabilir. Klasikleşen şeyler insanın canını sıkar, fiveme hogwarts rp, süper kahraman rolleri gibi dikkat çekici şeyler gelirse insanlar meraktan gelir. Ama minimum 6 ay sonra insanlar tekrar sıkılacak. Benim görüşüm roleplaylerin kurtarıcısı gta 6. Eğer kod biçimi fiveme benzerse yani lua olursa gta 6'ya fivemin ilk zamanları gibi bir hit gelebilir. V0RP gibi sunucular yeni yüzler ile açılabilir. Ama fivemin rol kalitesinin düştüğü açık.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!