Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem bittimi?

AlexMcflye

Üye
FT Kullanıcı
Discord
alexmcflye#3343
Anlamadığım şekilde 3 4 gündür hiçbir forumda adam akıllı birşey paylaşılmıyor veya tartışılmıyor. Fivem sunucularıda 1 2 aydır çok zevksiz ne yani fivem bittimi?

Troller falan başlayınca bitti. Faction oynayan adamlarda şuan ki tarz klasik roleplay sunucularında oynayamıyor. Ben de dahil, faction sunucuda kalmadı zaten. Fivem son demlerini yaşıyor bence.

Anlamadığım şekilde 3 4 gündür hiçbir forumda adam akıllı birşey paylaşılmıyor veya tartışılmıyor. Fivem sunucularıda 1 2 aydır çok zevksiz ne yani fivem bittimi?
her türlü nadir script leaklendiği için tüm sunucular (neredeyse) aynı kaliteye ulaştığı için artık özgünlük yok. mesela ilk zombi sunucusundayken fazla sarardı şimdi zombide de sıkılıyosun neden çünkü aptal sunucu sahipleri en kalitelisine benzemeyi deniyorlar. halbuki kalite yerine biraz daha özgün (örn glifeın ekonomisi zordur seninki basit ve biraz daha fundır) olsalar daha çok hit alacaklar. dediğim gibi a'dan z'ye her script leaklenmese ayriyetten hileye çözüm bulunsa 1 2 sene daha ömrü olabilirdi bence. benim için fivem bitti hacı

her türlü nadir script leaklendiği için tüm sunucular (neredeyse) aynı kaliteye ulaştığı için artık özgünlük yok. mesela ilk zombi sunucusundayken fazla sarardı şimdi zombide de sıkılıyosun neden çünkü aptal sunucu sahipleri en kalitelisine benzemeyi deniyorlar. halbuki kalite yerine biraz daha özgün (örn glifeın ekonomisi zordur seninki basit ve biraz daha fundır) olsalar daha çok hit alacaklar. dediğim gibi a'dan z'ye her script leaklenmese ayriyetten hileye çözüm bulunsa 1 2 sene daha ömrü olabilirdi bence. benim için fivem bitti hacı
hemfikiriz bende bırakmak istiyorum ama olmuyor

10 yaşında veletlerin "Abi ooc çıkıyorum ananı bacını..." demesi zaten fivem tr yi bitiriyor.

Bitmedi, bizim için bitme sebebi çok uzun zamanlardır bu piyasadayız ve 2016’da ki şahsen benim görüşüm ayyıldız ve cypher gibi sunucular eskisi gibi olmayınca bizimde zevkimiz kalmadı.

Bu forumda bu konu 3 senedir belki 50 kere açıldı ama her defasında dahada iyi yere gidiyor. Sürekli yeni yayıncı sunucuları açılıyor. Artık malum sunucularda gördüğünüz çoğu script ulaşılmaz değil. Dönem dönem düşüşler illa ki oluyor. Eskiden 50 sunucu varsa şuan 250 tane var. Eskiden top 10 sunucu 128 fullerdi çünkü sunucu yoktu. Artık herkes sunucu açabiliyor ve oyuncu kitlesi bölünüyor. İlla ki troll hile zarar veriyor platforma ama yapacak bir şey yok

Son düzenleme:
Bu forumda bu konu 3 senedir belki 50 kere açıldı ama her defasında dahada iyi yere gidiyor. Sürekli yeni yayıncı sunucuları açılıyor. Artık malum sunucularda gördüğünüz çoğu script ulaşılmaz değil.
ulaşılmaz olduğu için aslında kaliteli sunucular belliydi kitlesi daha iyiydi bence

İsmi lazım değil en ünlü yayıncılardan birisi sunucuları trolleyen birisini 2 dakika gülücez yayında içerik çıkacak diye reklam etti. Iq seviyesi düşük insanlarımız özentilik yapıp sunucularda aynı şeyleri denediği için evet biraz çalkantıda. Ne de olsa onun sunucusuna dokunan yada dokunacak bir şey yok. Farkında olmadan insanların ekmeğiyle oynadı onu reklam edip överek. Şimdi biz uğraşıyoruz günde 500-600 tane geri zekalıyla yapacak bir şey yok, teşekkürler malum yayıncı. Başka da bir yorumda bulunmuyorum.

fivem tr öldü ve geri canlanmicak

İşini doğru yapanlar için bitmedi bence eski halinden daha iyi olacak racon kesen arkadaşlarımız troller sayesinde gitti trollcülerin bir çoğunluğu çocuk olduğu içinde çocuk tayfa kaldı ama bu düzeltilebilir yakın zamanda fivem üzerinde kaliteli sunucular olacak diye düşünüyorum

İşini doğru yapanlar için bitmedi bence eski halinden daha iyi olacak racon kesen arkadaşlarımız troller sayesinde gitti trollcülerin bir çoğunluğu çocuk olduğu içinde çocuk tayfa kaldı ama bu düzeltilebilir yakın zamanda fivem üzerinde kaliteli sunucular olacak diye düşünüyorum
Racona katılmıyorum ama 10 yaşındaki trolcü veletler için dediğine katılıyorum çünkü şuanda fivem oynayanların ilk yaptığı rol racon ve aile rolüydü bende aile rolü ile başladım ama şimdi ailelerden tiksiniyorum

İsmi lazım değil en ünlü yayıncılardan birisi sunucuları trolleyen birisini 2 dakika gülücez yayında içerik çıkacak diye reklam etti. Iq seviyesi düşük insanlarımız özentilik yapıp sunucularda aynı şeyleri denediği için evet biraz çalkantıda. Ne de olsa onun sunucusuna dokunan yada dokunacak bir şey yok. Farkında olmadan insanların ekmeğiyle oynadı onu reklam edip överek. Şimdi biz uğraşıyoruz günde 500-600 tane geri zekalıyla yapacak bir şey yok, teşekkürler malum yayıncı. Başka da bir yorumda bulunmuyorum.
haklısın ismi lazım değil darak kafa

bence fivemin max 1 yılı var

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!