Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru esx_kashacters arayüz editleme

• Konbuyu başlatan MrSpy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 775

MrSpy

Üye
FT Kullanıcı
merhaba, esx_kashacters arayüzünü kendim kodlamak istiyorum fakat visual studio ile ui.html dosyasını çalıştıramıyorum. Nasıl editleyebilirim. Herhangibir program mevcut mu

DF
Dostum Notepadd++ Uygulaması Var Dreamweaver(Ücretli) Var Wordpress Ama Genelde Visual Studio Notepadd++ Veya Atom Kullanılıyor Bİlgine.

DF
Normal visual studio mu kullanıyorsun yoksa, code olanı mı? Bu attığımı kullanıyorsan, açabilmen gerek.
Kullanmıyorsan, bu attığımı öneririm.

DF
Normal visual studio mu kullanıyorsun yoksa, code olanı mı? Bu attığımı kullanıyorsan, açabilmen gerek.
Kullanmıyorsan, bu attığımı öneririm.

kodlara erişebiliyorum sorun yok. Ancak tasarımdaki değişiklikleri görmek için sürekli sunucuya girmek zorunda olmamak için, yaptığım değişiklikleri nasıl preview yapabilirim

DF
Hocam notepad++ ile yapamadığın şeyi analayaamadik

DF
Hocam notepad++ ile yapamadığın şeyi analayaamadik
önizleme hocam, hani normalde visual studio ile çalışma yaparken kod yazdıkçe html dosyasını çalıştırır ve neler değiştiğini gözlerisin. Ben karakter seçme ekranını, tarayıcıda açamıyor muyum değişklikleri görmek için

DF
cssdesk neden işini görmedi hocam
önizleme hocam, hani normalde visual studio ile çalışma yaparken kod yazdıkçe html dosyasını çalıştırır ve neler değiştiğini gözlerisin. Ben karakter seçme ekranını, tarayıcıda açamıyor muyum değişklikleri görmek için

DF
yazdığın css de şu kod varsa displayin önüne -- koyup dener misin

.main-container {
display:none;
width: 70vw;
margin: auto;
position: relative;
top: 30vh;
}
evet bu düzeltmeyi yapınca görüntüyü sağladım teşekkür ederim. Farklı bir sorum daha olacak. disc-mdt tabletini editleyeceğim fakat html dosyalarını vs de çalıştırınca böyle bir ekran geliyor. 11565

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!