Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Discord Whitelist hatası

BaranKnd

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Varlex#0001
Bir serverda oynuyorum ve serverda Discord Whitelist sistemi var discordu yönetici olarak çalıştırıyorum ama yinede sunucuya girerken yetkilendirme gelmiyor fivemi yetkilendiremiyorum sunucuya girerken bu sunucuda discord whitelistiniz yok diyor lütfen yardım eder misiniz discordu sildim geri yükledim fivemi sildim geri yükledim yinede düzelmedi

DF
Lütfen Çözüm bulalım arkadaşlar yardım edin role giremiyorum bu hata yüzünden kaç haftadır

DF
Discord Whitelist Devre Dışı Diye Biliyorum.

DF
Discord Whitelist Devre Dışı Diye Biliyorum.
Hayır sunucuda oynayanlar var şuanda 33 kişi oynuyor şuanda aktif olarak tek bende böyle bir hata var kendimden wl permi alıp verdim dc sildim yükledim fivem sildim yükledim hiç biri yaramadı

DF
Hayır sunucuda oynayanlar var şuanda 33 kişi oynuyor şuanda aktif olarak tek bende böyle bir hata var kendimden wl permi alıp verdim dc sildim yükledim fivem sildim yükledim hiç biri yaramadı
Discord Üzerinden Bana Ulaşırmısın Ragnarok#0002

DF
sıkıntının çözümünü biliyorum bunu çözebilirim. BaranKnd BaranKnd eğer kullandığın scripti fremuho#0574 hesabına atarsan tabiki

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!