Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Discord Whitelist : Checking Permissions Hatası

elnight

Üye
FT Kullanıcı
3-4 gündür kendi sunucumda Discord whitelist botunu deniyorum fakat her seferinde aynı hataı alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• B2DF394D-4285-4FFB-A293-B9AFBE5C6FE8.png
    B2DF394D-4285-4FFB-A293-B9AFBE5C6FE8.png
    8.6 KB · Görüntüleme: 55
ilginç bir şekilde bizde aynı sıkıntıyı çekiyoruz discord wh yi ayarlayamıyoruz

guild idyi sıkıntısız bir şekilde yazdınız mı yazdıysanız sorun essentialmode sürümünden kaynaklı olabilir

İd kısmını vs. düzgün bir şekilde yapıyoruz fakat essentialmode'yi güncellemeyi bilmiyoruz maalesef. Hala aynı sorunu yaşamaktayız

Whitelisted rolü oluştururken başında emoji olmamalı

çözebilen ?

3-4 gündür kendi sunucumda Discord whitelist botunu deniyorum fakat her seferinde aynı hataı alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
fiveme veya discorda yeni gelen güncellemeden dolayı olmuyor sanırsam, eski sürümlerini kullanırsanız discord wl rahatlıkla çalışacaktır.

Konuyu beklemeye aldım, sorun çözüme ulaşırsa tekrardan dönüş sağlarsanız sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!