Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

disc?

Aşağıdaki envanterlerden hangisini daha çok seviyorsunuz?

• Disc

• Qbus

• Qbus To ESX

• NoPixel

• ESX

• M3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

cyroz3x

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
only#4586
bakın gerçekten şuan için belkide disci kötü görebilirsiniz ama disc zamanında okkkkkadar güzeldiki dupe mupe farketmez çok seviyordum ve herkes disciydi ancak ne olduysa herkes bir anda qbusa nopixele sardı ve disci komple sildiler

disc tekrar herkes tarafından kullanılmaya başlansın istermiydiniz?
disc hakkındaki düşünceleriniz nedir?
zamanında kullandığınız bir disc envanterin fotosu varsa atın tasarımına bakalım güzel olur

bana sorarsan disc zamanında güzeldi ama şuanki envanterlere bakıldığında kullanılmaz esx efsanesi gibi unutuldu :D ahh ne zamanlardı be

bana sorarsan disc zamanında güzeldi ama şuanki envanterlere bakıldığında kullanılmaz esx efsanesi gibi unutuldu :D ahh ne zamanlardı be
aga ya disc harrrbiden çok güzeldi yani ben qbusdur nopixeldir falan sevemiyorum ve disce geri dönücem gibi duruyor

esx envanter'de adamın silahını ben alim demişti arkadaşım ben almıştım benim silahın üstüne geldi veremedim diye küsmüştü :/ acaba şuan nerde ne yapıyordur

bakın gerçekten şuan için belkide disci kötü görebilirsiniz ama disc zamanında okkkkkadar güzeldiki dupe mupe farketmez çok seviyordum ve herkes disciydi ancak ne olduysa herkes bir anda qbusa nopixele sardı ve disci komple sildiler

disc tekrar herkes tarafından kullanılmaya başlansın istermiydiniz?
disc hakkındaki düşünceleriniz nedir?
zamanında kullandığınız bir disc envanterin fotosu varsa atın tasarımına bakalım güzel olur
eskiler eskiden güzeldi be

eskiden disc

eski bir sunucumdan kalan kliplerden ss aldım envanteri

57715

ben böyle kullanıyordum böyle seviyodum valla :D

zamanında donate ile 1 pistolü 10-15 liraya aldığım zamanları özledm

anket ekledim anketide doldurabilirsiniz bakalım hangisini daha çok seviyorsunuz

şuan veya önceden disc kullananlar sizde envanterinizin fotosunu atın istiyorsanız bakalım envanterlere

isteyenler şuan kullandıkları qb to esx veya harici envanterlerin sslerinide atabilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!