Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım DİSC-İNVENTORYHUD WEİGHT SİSTEMLİ

• Konbuyu başlatan karpuz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 350
  • Görüntüleme 47K
ResetSlotToEmpty(givingItem.slot); bunu şöyle yapıp denesene
ResetSlotToEmpty(givingItem); emin değilim ama olabilir.
Şuan en güncel sürümdeki bilinen buglar nedir? Ve bu ağırlık sistemli olduğu için mesela diyelim diğer scriptlerimde envanterime item ekleme olayı yapıcam bunun için weight check yapmam lazımmı? Lazımsa nasıl yapıcam?

Şuan en güncel sürümdeki bilinen buglar nedir? Ve bu ağırlık sistemli olduğu için mesela diyelim diğer scriptlerimde envanterime item ekleme olayı yapıcam bunun için weight check yapmam lazımmı? Lazımsa nasıl yapıcam?
Kod:
if xPlayer.canCarryItem(item, count) then
   xPlayer.addInventoryItem(item, count)
else
    TriggerClientEvent("pNotify:SendNotification", xPlayer.source, { text = "Envanterinde yeterli alan yok.", type = "error", queue = "lmao", timeout = 10000, layout = "bottomCenter" }) 
end

şeklinde yapabilirsin.

ilk denediğimde senin boş FXServer linkin vardı sanki ? atabilir misiniz karpuz karpuz

Son düzenleme:
disc-property ile beraber çalışmıyor malesef

Burada yazan player-steam yerini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim bunu? Bu envanteri kullanıyorum fakat css'i değiştirdim. Ve css'in içinde böyle bir yazıyı bir türlü bulamadım. Buraya oyuncunun ismini yazdırmak istiyorum.

Ekli dosyalar

• Isim_Yazdrma.png
    Isim_Yazdrma.png
    153.8 KB · Görüntüleme: 29
Burada yazan player-steam yerini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim bunu? Bu envanteri kullanıyorum fakat css'i değiştirdim. Ve css'in içinde böyle bir yazıyı bir türlü bulamadım. Buraya oyuncunun ismini yazdırmak istiyorum.
Envanter açıkken konsola nui_devtools yaz google chromun toolu açılacak sol üstte seçici alet ile css yerini bulabilirsin.
28341

Envanterde sol tafta bu şekilde kordinatlar yazıyor ; 28721 Bunu nasıl kapatabilirim bilen varmı?

Inventory.js üzerinden işaretlediğim satırı bulup resimdeki gibi değiştirin. Sadece Yer veya Oyuncu yazmasını istiyorsanız.

1.png

Screenshot_1.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!