Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum DEVELOPER ARAYANLAR İLETİŞİME GECEBİLİRLER

PiantHizmet1211

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Ahmet
Soyadınız : Kara
Yaşınız : 23
Yaşadığınız Yer : Antalya
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Developer Hizmeti verdim referanslarım var Adminlik süper adminlik işlerini biliyorum lua biliyorum kendim scriptler yazıyorum Paket Satıyorum Kendi Yaptığım antichat Key Satıyorum
İletişim Adresi (Discord,.) :
Kink of Lord#0707

Diğer / Ek : Ücret istememin sebebi yaptığım işin, (emeğin) karşılığı olarak istiyorum. Lütfen ciddi arkadaşlar yazsın.

Discorda gelerek hangi scriptleri yaptığımı kendim yaptığım paketleri gösterebilirim kanıtlı şekilde

BANA GÜVENEN İNSANLARA KAPIM AÇIK KENDİ YAPTIĞIM SCRİPTLERİ KANITLI OLARAK GÖSTERİYORUM.

Son düzenleme:
Sağdan solda aldığı scriptleri satmaya çalışıyor -rep

-rep

BENİ KISKANMANIZA GEREK YOK BEN KENDDİM YAPTIĞIM SCRİPTLERİ İNSANLARA GÖSTERİYORUM BENİ SEVEMEYEN ADAMIDA ASLINDA GÖRMEMZLİKTEN GELİRİM BENİ EZMEYİN İNANMAYANLAR İNANMAZ UMRUMDA OLMAZ BANA GÜVENENLERE KAPIM ACIKTIR İYİ GÜNLER YALANCI İNSANLAR :D

BENİ KISKANMANIZA GEREK YOK BEN KENDDİM YAPTIĞIM SCRİPTLERİ İNSANLARA GÖSTERİYORUM BENİ SEVEMEYEN ADAMIDA ASLINDA GÖRMEMZLİKTEN GELİRİM BENİ EZMEYİN İNANMAYANLAR İNANMAZ UMRUMDA OLMAZ BANA GÜVENENLERE KAPIM ACIKTIR İYİ GÜNLER YALANCI İNSANLAR :D
Knk mfnin drone scriptini satan sensin daha konuşmayı bilmeyen bir insansın zamanında sweme gelip developeriniz olabilirmiyim diyordun noldu bay developer bey

Knk mfnin drone scriptini satan sensin daha konuşmayı bilmeyen bir insansın zamanında sweme gelip developeriniz olabilirmiyim diyordun noldu bay developer bey
:D KARDEŞİM ONLAR HERKEZİN PAYLAŞTIĞI SCRİPTLER BENİM YAPTIĞIM SCRİPTLER KANALI VAR HARALDE SEN KÖRSÜN GÖREMEMİSİN BİDE ŞU VAR BEN SİZE YALVARMADIM SİZ BANA YALVARDINIZ :D

:D KARDEŞİM ONLAR HERKEZİN PAYLAŞTIĞI SCRİPTLER HARALDE SEN KÖRSÜN GÖREMEMİSİN BİDE ŞU VAR BEN SİZE YALVARMADIM SİZ BANA YALVARDINIZ :D
nE? Rst belki hatırlarsın kardeşim gelip developeriniz olabilirmiyim dedin sadece 1 blip eklemeni istedik onu bile beceremedin 1 haftadır pcye bakmıyorumda paslanmışım gibi bahaneler ürettin bu arada millete ücretsiz scriptleri satmaya çalışma

:D KARDEŞİM ONLAR HERKEZİN PAYLAŞTIĞI SCRİPTLER BENİM YAPTIĞIM SCRİPTLER KANALI VAR HARALDE SEN KÖRSÜN GÖREMEMİSİN BİDE ŞU VAR BEN SİZE YALVARMADIM SİZ BANA YALVARDINIZ :D
Hadi knk milleti kandırma config editleyip developerim diye gezme daha blip ekleyemiyorsun yazık

nE? Rst belki hatırlarsın kardeşim gelip developeriniz olabilirmiyim dedin sadece 1 blip eklemeni istedik onu bile beceremedin 1 haftadır pcye bakmıyorumda paslanmışım gibi bahaneler ürettin bu arada millete ücretsiz scriptleri satmaya çalışma
HAHAHAH SENDEN DAHA İYİ BİLİYORUM BİLİP EKLEMEYİ ONLAR BASİT BEBE İŞİ BİLİP EKLEMEK NE Kİ :D MİLLETİ KANDIRMIYORUM GELİP TANTANA YAPMA BURDA YALAN ATMA MİLLETE HEPSİ YALANDIR...

BURAYADA Bİ YETKİLİ ARKADAŞ BAKABİLİRMİ ŞİKAYETCİYİM YALANLARI YÜZÜNDEN

SnapDragon SnapDragon
Bİ İLGİLENEBİLİRMİSİN BURAYLA

YOKSA KAVGA EDİCEM ENGELEDİM ARKADAŞI MESAJ YAZSADA GÖRMİCEM ÇOCUKLA COCUK OLUNMAZ YAŞI 14 GELMİŞ SEN SCRİPT ÇALIYON FİLAN DİYOR NEYSE

SnapDragon SnapDragon
Bİ İLGİLENEBİLİRMİSİN BURAYLA

YOKSA KAVGA EDİCEM ENGELEDİM ARKADAŞI MESAJ YAZSADA GÖRMİCEM ÇOCUKLA COCUK OLUNMAZ YAŞI 14 GELMİŞ SEN SCRİPT ÇALIYON FİLAN DİYOR NEYSE
Script çaldığınımı söyledim ben? Ücretsiz scriptleri satmaya çalıştığını ve kendini developer sandığını söyledim lafı farklı yerinle anlama

Script çaldığınımı söyledim ben? Ücretsiz scriptleri satmaya çalıştığını ve kendini developer sandığını söyledim lafı farklı yerinle anlama
BEN ÜCRETLİ SCRİPTE SATIYORUM HERKEZİN ATIĞI BİR KANAL VAR DİSCORDUMDA HERKEZ ORAYA SCRİPT ATIYOR ÜCRETSİZ SCRİPTLERİ ORDAN ALIYORLAR ÜCRETLİ SCRİPTE SATIYORUM ORDAN BURDAN SCRİPT ALIP ÜCRETLİ SCRİPT SATMIYORUM ÜCRETSİZ SCRİPTLERİDE ÜCRETLİ SATMIYORUM DİSCORDUMA GELİP GÖREBİLİRSİNİZ NEYSE SENLE UĞRAŞAMAM VELEDSİN ANLADIM SENİ ENGELİYORUM BAY BAY

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!