Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Botçu, Yalancı ve Hırsız 51.Bölge İfşası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Şubat'ta rehber videosu çekmiştim bot olan sunucular nasıl anlaşılır diye bugüne nasipmiş :D

Konu başına eklendi.

51. Bölge'nin V2 paketini yapan kişi benim. Kendilerinin ilk versiyonda kullandığı paketle bir bağım bulunmamaktadır. V1 Paketi yapan kişinin adı Efe 'dir V2 Pakette zombiye kadar sıfırdan yazılmıştır.(Zombi scriptini tamamiyle revize ettim. animasyon ve lootlama dışında) burada tartışma yaratmaya gerek yok. Mete abi isterse kendisine discord üzerinden tüm scriptleri open source şekilde gösterebilirim.

Üstteki arkadaşın attığı dosya belli zaten baştan yapıldığı. Bağımsız yazıldığı yani. Bu resimler de en güncel dump'dan alınma - karşılaştırmadır. Senin geliştirdiğin scriptlerle değil, bu sunucunun yönetilmesi ve bu taktikleriyledir bizim derdimiz. Hala adımıza bot basıp karalama yapanlarla.

DF
Konu tagında bulunan, hırsız ifadesi konunun içeriğinde olan script dosyalarıyla kanıtlanmıştır.

Konu tagında bulunan, yalancı ve botçu ifadesi konunun yorumlarında sunucu sahibinin yalan söylemesi üzerine benim 15 gün önce çektiğim videoda kanıtlanmıştır.

Yani şu dakikadan sonra kimse konu tagında yanlış ifade kullandığıyla alakalı mesaj atmasın hepsi kanıtlı

DF
51. Bölge'nin V2 paketini yapan kişi benim. Kendilerinin ilk versiyonda kullandığı paketle bir bağım bulunmamaktadır. V1 Paketi yapan kişinin adı Efe 'dir V2 Pakette zombiye kadar sıfırdan yazılmıştır.(Zombi scriptini tamamiyle revize ettim. animasyon ve lootlama dışında) burada tartışma yaratmaya gerek yok. Mete abi isterse kendisine discord üzerinden tüm scriptleri open source şekilde gösterebilirim.
Eline sağlık kardeşim senin yazdıklarına bir şey demeyiz. Yapamadığın bir şey olsa bana yazsan vaktim oldukça yardım ederim zaten

DF
Öncelikle Merhaba, ismim Berk uzun zamandır Test11'in yönetmiş olduğu sunucularda oyuncuyum.
Reborn, Redux vs vs. ne var ise yönetim biçimlerini görmüş nasıl kişilik sahip olduklarını benimsemiş oldum.
Reborn'un açıldığı ilk günden beri oynayan birisi olarak konuşmak gerekir ise, sürekli yenilikçi tavırlarından dolayı kendilerine minnettarım.
Eminim ki yapılan bu benzetme çabaları bu Reborn girişimini kıskanmalarıdır.
51. Bölge'de bulunan botları 51. Bölge oyuncuları hariç herkes biliyor onun için bir şey denmesine gerek bulmuyorum.
Bir tek 51. Bölge değil Reborn'a özenip açılacak onlarca sunuculardan çeşitli yetkili olma teklifleri hatta parasını verip gel şunları ayarlayalım bunları anlaşalım gibi tekliflerde aldım.
Zirvede bırakılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum, fakat yeni girişimcilerinde önünü kesmek istemem, fakat kişiler kendileri bir şeyler yapsa daha hoş olacaktır.
Kendi fikirleriniz ile kendi emeğiniz ile bir yerlere gelmenin daha hoş olacağını düşünüyorum.
Sunucuda kim var ise A'dan Z'sine dahi tanıyorum.
Dump yaparak bir yerlere gelinmeyeceğinin altını çizmek isterim, lütfen kendi emeğiniz ile yapacaksanız yapın.
Sunucunun Türk ve Türkiye'de İlk olması ve herhangi bir şekilde **BOT** atılmadan bu zirveye yükselmesinden dolayı Test11 hocamı ve saygı değer yetkili ekibinden teşekkür ederim.
Kendileri yeni girişimlerinde başarılı olmalarını temenni eder iyi günler dilerim.

DF
Öncelikle Merhaba, ismim Berk uzun zamandır Test11'in yönetmiş olduğu sunucularda oyuncuyum.
Reborn, Redux vs vs. ne var ise yönetim biçimlerini görmüş nasıl kişilik sahip olduklarını benimsemiş oldum.
Reborn'un açıldığı ilk günden beri oynayan birisi olarak konuşmak gerekir ise, sürekli yenilikçi tavırlarından dolayı kendilerine minnettarım.
51. Bölge'de bulunan botları 51. Bölge oyuncuları hariç herkes biliyor onun için bir şey denmesine gerek bulmuyorum.
Bir tek 51. Bölge değil Reborn'a özenip açılacak onlarca sunuculardan çeşitli yetkili olma teklifleri hatta parasını verip gel şunları ayarlayalım bunları anlaşalım gibi tekliflerde aldım.
Zirvede bırakılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum, fakat yeni girişimcilerinde önünü kesmek istemem, fakat kişiler kendileri bir şeyler yapsa daha hoş olacaktır.
Kendi fikirleriniz ile kendi emeğiniz ile bir yerlere gelmenin daha hoş olacağını düşünüyorum.
Dump yaparak bir yerlere gelinmeyeceğinin altını çizmek isterim, lütfen kendi emeğiniz ile yapacaksanız yapın.
Sunucunun Türk ve Türkiye'de İlk olması ve herhangi bir şekilde **BOT** atılmadan bu zirveye yükselmesinden dolayı Test11 hocamı ve saygı değer yetkili ekibinden teşekkür ederim.
Kendileri yeni girişimlerinde başarılı olmalarını temenni eder iyi günler dilerim.

Teşekkürler Smoqed güzel yorumun için.
"fakat kişiler kendileri bir şeyler yapsa daha hoş olacaktır. Kendi fikirleriniz ile kendi emeğiniz ile bir yerlere gelmenin daha hoş olacağını düşünüyorum." kısmına özellikle katılıyorum.

DF

Teşekkür ederiz güzel yorumun için

DF
Teşekkür ederiz güzel yorumun için
Teşekkürler Smoqed güzel yorumun için.
"fakat kişiler kendileri bir şeyler yapsa daha hoş olacaktır. Kendi fikirleriniz ile kendi emeğiniz ile bir yerlere gelmenin daha hoş olacağını düşünüyorum." kısmına özellikle katılıyorum.
Rica ediyorum, doğruların konuşulması gerekiyorsa buradayız 51. Bölge Founder arkadaşımız Reborn'dan geldiğimizi görerek bizi banladı kuyruk acısının neyden kaynaklı olduğu anlaşılmış oldu :)

DF
IX9ahd.jpg

DF
İlk zombie sunucusunu 2020 Nisan ayında "River Zombie Survival" adıyla ben açtım, malesef ilk değilsiniz.

Diğer konuya gelecek olursak bu bot olayı tüm serverlistin içinden geçmiş olmakla birlikte FiveM TR'nin sonu olmak üzere. Artık FiveM'i toplu maille mi darlıyoruz napıyosak yapmamız gerekiyor çünkü oyuncular bot sunucuları görüp bizim sunucumuza gelmiyor, bot sunuculara girince de 1 tane oyuncuyla karşılaşamayıp FiveM'den soğuyorlar. Bu da otomatik olarak Fivem TR'yi çürütmeye başlıyor.

1 haftalığına botu bende test ettim, tek yaptığı sunucuma zarar vermek oldu. Bu bot olayı çözülmediği sürece sadece ve sadece serverlist ve FiveM TR zarar görmeye devam edecek.

DF
İlk zombie sunucusunu 2020 Nisan ayında "River Zombie Survival" adıyla ben açtım, malesef ilk değilsiniz.

Diğer konuya gelecek olursak bu bot olayı tüm serverlistin içinden geçmiş olmakla birlikte FiveM TR'nin sonu olmak üzere. Artık FiveM'i toplu maille mi darlıyoruz napıyosak yapmamız gerekiyor çünkü oyuncular bot sunucuları görüp bizim sunucumuza gelmiyor, bot sunuculara girince de 1 tane oyuncuyla karşılaşamayıp FiveM'den soğuyorlar. Bu da otomatik olarak Fivem TR'yi çürütmeye başlıyor.

1 haftalığına botu bende test ettim, tek yaptığı sunucuma zarar vermek oldu. Bu bot olayı çözülmediği sürece sadece ve sadece serverlist ve FiveM TR zarar görmeye devam edecek.
açtığınız sunucu da zombi çıkmıyordu ama öyle bir sorun vardı :D

DF

Bizden önce Zombie sunucuları açıldı, hatta senin River Zombie'nin fragmanını da hatırlıyorum. Burada bahsi geçen Zombie'den kastımız Non-RP / Non-WL şeklinde, G-Life gibi sunucular konseptinde olan bir sunucu. Zaten öncesinde yapılan Zombie sunucularından işleyiş olarak farkınıbir gün gelip denersen görebilirsin Rotto. Senle de daha öncesinde aynı Hosting altında hizmet alarak beraber çalışmışlığımız olmuştu zaten, RebornRP V1 zamanında. O zamanlardan hatırlıyorum Zombi sunucusu projeni.

DF
Bizden önce Zombie sunucuları açıldı, hatta senin River Zombie'nin fragmanını da hatırlıyorum. Burada bahsi geçen Zombie'den kastımız Non-RP / Non-WL şeklinde, G-Life gibi sunucular konseptinde olan bir sunucu. Zaten öncesinde yapılan Zombie sunucularından işleyiş olarak farkınıbir gün gelip denersen görebilirsin Rotto. Senle de daha öncesinde aynı Hosting altında hizmet alarak beraber çalışmışlığımız olmuştu zaten, RebornRP V1 zamanında. O zamanlardan hatırlıyorum Zombi sunucusu projeni.

Emeğinize yada sunucunuza zaten bir lafım yok dediğin gibi birbirimizi zaten tanıyoruz. Konsept olarak farkı NON-RP olması. Biz RP denedik elimizde patladı, projenizde başarılarınızın devamını dilerim.

TR'de herkes birbirinin işine çomak sokma derdinde yada hırsızlık peşinde bu tarz olaylar malesef oluyor.

Sonra yurt dışındaki ülkelere bakıp biz niye böyle değiliz dolar niye böyle şu niye böyle diye ah vah çekmekten başka bişey yapmıyoruz. Dediğim gibi çok fazla şeref yoksunu ve hadsiz insan var. Bunu düzeltemeyeceğimiz aşikâr.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!